18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:33
Avatar
C................1 2012-08-07, 21:49 31
Stary, tytuł filmu jest mylący myślałem ze będzie jak PIES sika,a to sika coś co nie jest zwierzęciem ani człowiekiem.

A tak poza tym to życzę temu czarnuchowi żeby został zabity.
Zgłoś
Avatar
Markos002 2012-08-07, 21:49 1
do kastracji tooooo... cos.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-08-07, 21:49 2
Tak to "czarni bracia" przekazują sobie znak szacunku
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-08-07, 21:54 93
Uważa się wszarz za lepszego, bo miał dzianych starych, którzy mu kupili te zajebiste dresiarskie trykoty. Różnie się człowiekowi może w życiu ułożyć, a pogarda wobec bezdomnego, którego przecież się pierwszy raz na oczy widzi jest szczytem skurwysyństwa.
Nie wiadomo dlaczego facet śpi na ulicy, jakie miał życie i co w nim osiągnął zanim się stoczył. Może to przez traumę po śmierci żony i dzieci, a może został oszukany przez naciągaczy i np stracił mieszkanie. Nie musi od razu być pijakiem, złodziejem i obibokiem.

Gdybym takie coś zobaczył to bym cwaniakiem jebnął o chodnik. Podejrzewam, że część z Was też by czarnuchowi nie popuściła (ta część mocna nie tylko w gębie ).
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2012-08-07, 21:58 24
Pan kapitan napisał/a:

Uważa się wszarz za lepszego, bo miał dzianych starych, którzy mu kupili te zajebiste dresiarskie trykoty. Różnie się człowiekowi może w życiu ułożyć, a pogarda wobec bezdomnego, którego przecież się pierwszy raz na oczy widzi jest szczytem skurwysyństwa.
Nie wiadomo dlaczego facet śpi na ulicy, jakie miał życie i co w nim osiągnął zanim się stoczył. Może to przez traumę po śmierci żony i dzieci, a może został oszukany przez naciągaczy i np stracił mieszkanie. Nie musi od razu być pijakiem, złodziejem i obibokiem.

Gdybym takie coś zobaczył to bym cwaniakiem jebnął o chodnik. Podejrzewam, że część z Was też by czarnuchowi nie popuściła (ta część mocna nie tylko w gębie ).



Ja jestem tylko mocny w gębie Ale bym go okrzyczał zza rogu albo wysłał maila z pogróżkami
Zgłoś
Avatar
white_rabit 2012-08-07, 22:06
ciekawe jakie pizdy lubią tego typu filmiki i stawiają piwa? nie dość że świat się już prawie całkowicie popierdolił przez takich debili to jeszcze to całe gówno zaczyna opanowywać sadistic.pl ...
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-08-07, 22:08
@up jeżeli im się podoba to dają piwa i nic ci do tego.
Zgłoś
Avatar
BuryRabarbar 2012-08-07, 22:08
moja laska jest mocna w gebie jesli wiecie o co chodzi heheh
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-08-07, 22:12
skurwiel do zabicia... ja Ci kurwa na łeb nasram jak będziesz zdychał czarny skurwielu.... tak jak wy śmiecie lejecie na nas tak ja jako śmieć mam prawo na was lać skurwysyny.... i jest mi z tym dobrze.... CWELE
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-08-07, 22:14 1
BuryRabarbar napisał/a:

moja laska jest mocna w gebie jesli wiecie o co chodzi heheh



Robi za dziadka do orzechów na święta ??
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-08-07, 22:26
może jak murzynek był mały to mu ojciec szczał na głowe i teraz mu się to spodobało
Zgłoś
Avatar
abcdefghaijklm 2012-08-07, 22:32
BuryRabarbar napisał/a:

moja laska jest mocna w gebie jesli wiecie o co chodzi heheh



Posty: 59
Piwa: 56/5

wszystko jasne. dowcipnis sie znalazl.
tak apropo, nie masz laski
Zgłoś
Avatar
S................T 2012-08-07, 22:34
Kiedyś oglądałem film przyrodniczy o małpach obmywających się wzajemnie własnym moczem, który ma działanie bakteriobójcze. Nie spinać pośladów, tak natura chciała.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-08-07, 22:45
WORLDSTAR HIPHOP Sądząc po spodniach to drugie naszło w kroku. GOOD SHYT
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie