18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
.................. 2012-09-16, 23:30
Gorączka złota, jak w Klondike.
Zgłoś
Avatar
anonymousm 2012-09-17, 0:22
Jak by władze PRL-u bolały nad jego popularnością, to by zabronili i rozgonili. Ten kabarecik to była taka koncesjonowana opozycja, wentyl bezpieczeństwa.
Zgłoś
Avatar
bach 2012-09-17, 0:49
a ja pierdole, żadnych długów nie będę spłacał, tosz nie ja pożyczałem
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-09-17, 0:52 2
bach napisał/a:

a ja pierdole, żadnych długów nie będę spłacał, tosz nie ja pożyczałem



Jaki słodki, naiwny chłopiec.
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-09-17, 1:10 2
Może zorganizujemy ucieczkę Breivika z więzienia, damy mu AK i wpuścimy na Wiejską?
Zgłoś
Avatar
Aires 2012-09-17, 2:47
Piwo za końcówkę. Szkoda tylko, że my za te kilkadziesiąt lat również będziemy przepraszać swoje wnuki i pluć sobie w brodę, że rudego i jego podobnych zawczasu nie przepędziliśmy.
Zgłoś
Avatar
osobliwy nick 2012-09-17, 5:02 1
Tych bzdur nie da się słuchać. Pietrzak to oszołom do kwadratu, który udaje wielkiego inteligenta. Tymczasem poziom upraszczania, koloryzowania i naginania rzeczywistości tak, żeby pasowała do jego opcji polityczno-poglądowej urąga nawet ludziom upośledzonym umysłowo.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-09-17, 7:30 1
Pater patriae. Hahahaha. Komuna traktowała kabarety jako wentyle bezpieczeństwa. Więc nie pierdol że działalność estradowa Pietrzaka była jakimś heroicznym czynem przeciwko komunie bo śmiechem można ciebie zabić. Prawda jest taka że jeżeli jakaś forma publicznego przekazu znalazła się na afiszu czy to w teatrze czy w TV czy gdziekolwiek indziej miała wsparcie władzy. Pietrzaka jak i innych owa komuna wykarmiła ,wychuchała zrobiła bardzo dobrze lecz podczas zmiany rządów ,na te nieco bardziej demokratyczne pupilki straciły racje bytu bo nie potrafiły odnaleźć się w nowej rzeczywistości gdzie trudniej o zainteresowanie. I widząc niszę zaczęły szydzić z komuny która ich wypromowała jeszcze bardziej. Zresztą pewnie zwolennik PiS z ciebie... Cóż mam złą wiadomość o ile posłowie w tej partii mają miernie związki z PRL ( oprócz Kaczyńskich ) to struktury rejonowe to dawny PZPR.
Zgłoś
Avatar
Piterek_19 2012-09-17, 13:46
Zgłoś
Avatar
bach 2012-09-17, 14:03
dość piepszenia o komunie, zadajmy sobie jedno podstawowe pytanie, jest dobrze w naszym kraju ?

komu się podoba, co dotychczas osiągnęliśmy, ręka w górę
Zgłoś
Avatar
Mleczarzmail 2012-09-17, 14:30
Haha przez chwile myślałem że to Stan Lee.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-17, 16:41
McMenel napisał/a:

<bezsensowne pierdolenie o Pietrzaku> [...]Zresztą pewnie zwolennik PiS z ciebie...[...]


Powiem ci że jesteś bardziej "pisowski" od tego do kogo adresujesz tą wiadomość. Dlaczego? Dlatego:
Jesteś głupi i dla ciebie stracony jest każdy kto brał udział w działaniach komuny, np. ZMP. Albo jesteś głupi bo jesteś jednym z lewaków którzy chcą po prostu zająć miejsce starych lewaków przy żłobie. Tu trzeba to jeszcze rozgryźć.
Dla ludzi mądrych jest stracony każdy który który kiedyś brał udział i dziś nadal to robi lub zaciera ślady dawnych działań by nowe były dalej skuteczne.
Zgłoś
Avatar
gbedn 2012-09-17, 22:08
moj dziadek tez lubi se pogadac
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-02, 11:51 381
Dobrze przedstawiona obecna sytuacja.



Nie było.
Zgłoś
Avatar
ZareFF 2012-11-02, 11:58 21
Przy fragmencie o trotylu w fotelach wyłaczyłem, test wykrywal kilkadziesiąt rodzajów roznych substancji wśród których był m.in. trotyl i nitrogliceryna. To pierdolenie o smolensku nie ma sensu, trupów do zycia nie przywrócimy, rosji podskoczyc tez nie podskoczymy, a jedyne co zostaje to wieszanie psów na PiSie i PO przez fanatyków rudego lub kaczora. Gimbusy dalej beda sie spuszczać nad korwinemm i palikotem, bo oni chcą 'legalizacji'. Ogólnie jeden wielki cyrk polityczny, pozostaje albo spierdolic z kraju, albo wjechać na kurwie tak jak to zrobiły brudasy w Libii.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie