18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Wyprzedzanie po polsku - teraz popularne
🔥 Eksperyment na lekcji chemii - teraz popularne
Avatar
Loaloa 2012-11-02, 16:56
Kabarety Pietrzaka nigdy nie były śmieszna, ale teraz to aż żal patrzeć jak ten emerytowany bard antykomunizmu się męczy. Chyba mu ktoś dodaje trotylu do herbaty i napuszcza helu do sypialni. Za to mędzenie powinien go spotkać jakiś przykry w skutkach wypadek.
Zgłoś
Avatar
edge 2012-11-02, 17:20 1
Nie wiedziałem, że Stan Lee potrafi mówić po polsku.
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-11-02, 17:24
Gość bardzo mądrze mówi. Szczerze to dziwi mnie dlaczego Polacy nie chcą walczyć o swoje. Czy to obawa przed Rosją czy efekt manipulacji ze strony rządu? Tak czy siak, żołnierze walczący podczas I i II wojny światowej za Polskę pewnie przewracają się w grobach widząc za czyją wolność walczyli.
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-02, 17:29
MareKSG napisał/a:

Gość bardzo mądrze mówi. Szczerze to dziwi mnie dlaczego Polacy nie chcą walczyć o swoje. Czy to obawa przed Rosją czy efekt manipulacji ze strony rządu? Tak czy siak, żołnierze walczący podczas I i II wojny światowej za Polskę pewnie przewracają się w grobach widząc za czyją wolność walczyli.



Ale powiedz mi proszę co jest konkretnie mądrego w tym co powiedział. A argumentacja o żołnierzach iście imponujaca... Bierzmy miecz w garść i idźmy napierdalać turków, bo Sobieski się w grobie przewraca.
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2012-11-02, 17:50
pozwole sie wtracic, a w sumie to zapytac, w wymienionej rzeczpospolitej redaktor rzekl ze trotyl znaleziono na fotelach samolotu oraz na scianach, moglo to miec zwiazek cytuje:
"Eksperci nie są w stanie stwierdzić, w jaki sposób na wraku maszyny znalazły się ślady trotylu i nitrogliceryny. Wciąż biorą pod uwagę hipotezy, według których osad z materiałów wybuchowych mógłby pochodzić z niewybuchów z okresu II wojny światowej. Wówczas w rejonie Smoleńska toczyły się bardzo ciężkie walki."
Więc proszę o odpowiedź, skoro wczesniej samolot mial kontakt z tymi substancjami to jakim cudem osoby które siedzialy na tych fotelach nie beda mialy na sobie tych materialow?
No a jesli beda mialy (moim zdaniem na 99,5%) to czy bedzie to swiadczylo o zamachu? Nie zebym bronil rosjan ale dla mnie ten smolensk to juz paranoja jakas, z jednej strony totalna zenada i nieporadnosc naszego rzadu ze nie potrafi zrobic tego co powinno byc juz dawno zakonczone a z drugiej rzec mozna narodowa histeria. Wiec jak kurwa sie odniesc do czegokolwiek?
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-02, 18:30 5
darnok99 napisał/a:

Co do Leppera - to nie był zdecydowanie człowiek któremu wszystko w życiu się udało i to jest fakt(wiec nie sugeruj ze takim był i że jego samobójstwo jest "dziwne").



Kurwa, a co się Lepperowi nie udało? Wszedł do polityki jako cham i prostak bez wykształcenia, urobił setki tysięcy ludzi, zdobył poparcie, zarobił krocie. Kurwa, każdy by chyba chciał takich porażek w życiu.
Gość został wypromowany przez specjalistę od marketingu politycznego, Piotra Tymochowicza. To by i tak było mało, potrzeba było jeszcze mediów. A tutaj już nie problem, one wciąż są w rękach postkomuszych służb specjalnych, więc jak się służbistom tyłek poliże i coś obieca, to pomogą.
No i na koniec swego żywota zachciało się być lepszym cwaniakiem, to mu samobójstwo popełniono. Nie pierdol mi człowieku farmazonów, bo mnie kitu nie wciśniesz.

darnok99 napisał/a:

Z przytoczonych przez Ciebie przykładów tylko samobójstwa świadków w sprawie Olewnika wydaja się być dziwne.



Oczywiście, nie ma NIC dziwnego w tym, że Petelicki wypalił sobie w łeb, nie mając życiowych problemów. Zrobił to z nudów.

darnok99 napisał/a:

Co do rzepy, to żę Gmyz się nie wycofał o niczym nieświadczy



Ufam ludzi, których znam. Gmyza niezbyt dobrze, ale dla mnie jest człowiekiem godnym zaufania. Dla ciebie to może być za mało, to ci jeszcze powiem, że inne badania, niezależne od chrzaniącej bzdury prokuratury, potwierdziły obecność trotylu na pasie, którym była zapięta Ewa Bąkowska.

darnok99 napisał/a:

Kaczyński z Macierewiczem od dawna bez dowodów postulują, że to był zamach - takie mają przekonania.



Na logikę, skoro komuś nie zależy na wyjaśnieniu jakiejś sprawy, pomimo, że ma taki obowiązek, to znaczy, że stara się coś ukryć.
Gdyby państwo zachowało się jak należy, tj. przeprowadziło rzetelne śledztwo, to Macierewicz i Kaczyński mogliby sobie gadać co chcą, ale stawaliby przeciwko (lub w poparciu) faktom.

darnok99 napisał/a:

Gmyz natomiast pokazał jak bardzo niezależnym dziennikarzem jest publikując ten materiał - jego osobiste przekonania wzięły górę nad faktami. Jesli mieliby niezbite dowody to dlaczego rzepa ich nie przedstawiła, nikt nie kazałby im pisać sprostowań jeśli mają rację.



Teraz mam wręcz całkowitą pewność, że z nas dwóch to tylko ja pracowałem w mediach, już nie mówiąc o orientowaniu się w temacie.
Gmyz opierał się na zeznaniach informatorów. Każdy dziennikarz pozyskuje ich sam, jeżeli zostanie przez nich wpuszczony w kanał, to z nimi zrywa. Generalnie jednak informatorzy, to ludzie, których się dobrze poznało, którym można zaufać. Gmyz na pewno takich właśnie ma.
Ma ich ujawnić? Wiesz jak działa świat mediów, ale tych prawdziwych, nie marionetkowych z pod szyldu TVN i GW?
Dziennikarze mają niekiedy sensacyjne materiały, bo naprowadzili ich na to informatorzy. Informatorzy, którzy chcą zostać anonimowi. Z tego powodu, jeżeli jakikolwiek dziennikarz wyda informatora bezpośrednio, albo ujawni informacje, które do tego informatora prowadzą, jest całkowicie skończony w poważnym dziennikarstwie, może się zabrać za montaż w tańcu z gwiazdami, czy w innym badziewiu, nigdy już żaden informator nie potraktuje go poważnie.
Tajemnica dziennikarska jest przez polskie prawo bardzo mocno chroniona i całe szczęście, bo tak to już w żadnych mediach nie moglibyśmy wyczytać niczego, co nie jest po linii partyjnej. Boję się, że ten incydent może być początkiem końca tego świętego prawa.
Wymusić ujawnienie tajemnicy dziennikarskiej może wyłącznie sąd w sprawach o morderstwo itp.
Dlatego czasem dziennikarze muszą pisać sprostowania i na tym się kończy, na grzywnach rzadziej. Mało tego, w tym wypadku sprostowanie nawet nie jest konieczne, bo prokuratura NIE WYKLUCZA obecności trotylu. Szeląg wypuścił swoje tłumaczenia po to, by uspokoić społeczeństwo. Tyle.

darnok99 napisał/a:

Jesli masz inna wiedzę o "świecie mediów" o którym z kolei ja tak mało wiem to proszę podziel się nią, a nie poprzestawaj tylko na sugestiach bez poparcia ich dowodami co ma chyba pokazać, że nie jestem wiarygodny i że nie warto zastanowić się nad moimi komentarzami.



No to właśnie cię informuję, że gówno wiesz o świecie mediów. Informator jest święty. Który poważny dziennikarz będzie ryzykował swoją pozycję i karierę tylko po to, by nie musieć pisać sprostowania? Niektórzy nawet godzą się na grzywny, a potem wychodzi, że jednak to ich jest na wierzchu.
I teraz nawet Gmyza nie za bardzo da się pociągnąć do jakiejś odpowiedzialności cywilnej - najpierw trzeba mu udowodnić, że to co napisał, nie jest prawdą. Trzeba więc poczekać na zakończenie badań prokuratury.

dionizodoros napisał/a:

<typowy bełkot leminga>

Twoja matka musi mieć niezłe rozwarcie macicy, skoro wypluła na świat takiego barana.

m.Ch0bi napisał/a:

A z Tego co wiem Urban był rzecznikiem rządu za komuny taki Hofman czy Graś tamtejszych czasów . Pieprzył głupoty jak każdy polityk , nikogo nie zabił ,nikogo nie pobił , NIC nie ukradł zarobił Krocie na NIE ( polecam dobry dziennik co tygodniowy ).

No pewnie, Nie to dobry dziennik cotygodniowy...
Jak dziennik może być cotygodniowy? Jeżeli coś jest wydawane co tydzień, to się to nazywa tygodnikiem.
Przy okazji pokazujesz, dla kogo ten tygodnik jest wydawany - dla kretynów.

[quote=M.Ch0bi".]A według mnie jest dziś większym Patriotą niż cała prawica bo zależy mu na przestrzeganiu prawa i dobru Polski , a nie na światopoglądzie , i z tego co wiem nie uwłaszczył się na majątku innych tylko zdobył $$ wydając swoje pismo co boli wszystkich tych którym się nie udało .



No oczywiście, wyznając wartości antypolskie, pokazuje się dbałość o Polskę, czego to ludzie nie wymyślą

I z tego, co wiesz, to wynika, że nic nie wiesz.
Może mi jeszcze powiesz, że tacy ludzie, jak Bałdyga, Olewnik, Solorz, Kulczyk zdobyli majątek własnymi, spracowanymi rękami?

dionizodoros napisał/a:

Choć to nie pierwszy raz gdy śmieje się z merytoryczności twej (pomijając już fakt, że terminów, którymi gębę wycierasz, czasem nie rozumiesz)



O tak, bo w jednym temacie napisałeś mi, że kapitalizm był be w niektórych krajach, zapominając o czymś, co schematy wolnorynkowe zakłóca, czyli np. działalność wojenna, nierówności społeczne w kwestii przestrzegania prawa itp.
W żaden sposób nie powołałeś się na USA, które na kapitalizmie wyrosło, swobody obywatelskie i poszanowanie prawa były fundamentem, a sprawiedliwość pod tym względem była zagwarantowana konstytucyjnie. Przestań się durniu kompromitować.

Pisałeś też o komunizmie krótkotrwałym. Cóż, komunizm opiera się na redystrybucji budżetu, dzieli się dobra bogatszych pomiędzy uboższych. Teraz mi wytłumacz, jak w kilku, kilkunasto czy kilkudziesięciomilionowym kraju ma to być działanie krótkotrwałe?
Chyba, że parę lat to dla ciebie krótko.

bonCziki napisał/a:

Więc proszę o odpowiedź, skoro wczesniej samolot mial kontakt z tymi substancjami to jakim cudem osoby które siedzialy na tych fotelach nie beda mialy na sobie tych materialow?
No a jesli beda mialy (moim zdaniem na 99,5%) to czy bedzie to swiadczylo o zamachu? Nie zebym bronil rosjan ale dla mnie ten smolensk to juz paranoja jakas, z jednej strony totalna zenada i nieporadnosc naszego rzadu ze nie potrafi zrobic tego co powinno byc juz dawno zakonczone a z drugiej rzec mozna narodowa histeria. Wiec jak kurwa sie odniesc do czegokolwiek?



No bo znaleziono ślady trotylu na pasie, którym była przypięta Ewa Bąkowska. Tylko do tego doszli nie nasi badacze, a amerykańscy. Proszę:



A ta "narodowa histeria" bierze się z tego, że wrak powinien być najpóźniej miesiąc po katastrofie w Polsce, a śledztwo powinno być zakończone przynajmniej rok temu. I za to nasz rząd odpowiada i daje notorycznie dupy.
Zgłoś
Avatar
XxxX66 2012-11-02, 19:39
maxs90 napisał/a:

korwin pokazał jakim jest idiotą po paraolimpiady. Swoimi wypowiedziami potrafi sam sie pogrążyć i pokazać jak bardzo blisko mu do faszysty. XXI w,a wysuwamy takie wnioski o osobach niepełnosprawnych jak on to tylko pogratulować głupoty.



Takie pytanie, widziałeś jego inne wypowiedzi? Te dotyczące gospodarki itp? Nie te o ktorych bylo głosno bo akurat palnoł coś co można zinterpretowac na wiele sposobów i wcisnąć komu popadnie
Zgłoś
Avatar
darnok99 2012-11-02, 22:37
@Slonx

Faktycznie lepper to zajebisty bezproblemowy człowiek był. Afera gruntowa, oskarżęnia o gwałt, problemy finansowe problemy zdrowotne syna i to, że samooobrona nie była postrzegana jako partia która wejdzie do sejmu przy okazji nastęonych wyborów to faktycznie pełnia szczęścia(kiły tylko brakuje...). Co do Petlickiego i argumentacji ze nie miał problemów - każdy ma jakieś problemy, ludzie różnie z nimi sobie radzą. I moim zdaniem nie można jednoznacznie stwierdzić czy dana osoba nie jest w stanie popełnić samobójstwa. Czesto bywa ze światu pokazywana jest twarda fasada a wewnątrzczłowiek jest rozbity. Miałęm znajomego który się zabił posiadając żone i dziecko w drodze i co jemu też popełnili samobójstwo? Co do sprawy GMyza - ok nieujawnianie świadków mnie przekonuje - ale to nie jest żaden argument, mógł napisać cokolwiek i dopóki nie uznaję jego autorytetu to dla mnie żaden argument. Co do skanu jaki załączyłeś(niezależna;)) to generalnie mówi on to samo co prokuratura - konieczne są dalsze badania. NO i na koniec dziennik cotygodniowy - "Nie" tak samo siebie opisuje co sugeruje ze nigdy tej gazety na oczy nie widziałeś tylko dzięki autorytetom uznałęś, że jest niegodna Twojej uwagi:)

I jeszcze naszła mnie myśl żę jaki dziennikarz publikuje wyłącznie na podstawie zeznań swiadków\informatorów? To może być trop - ok, ale jakiś twardy dowód musi być inaczej dyskredytuje dziennikarza(moim zdaniem:)).
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-11-02, 22:50 1
ZareFF napisał/a:

pozostaje albo spierdolic z kraju, albo wjechać na kurwie tak jak to zrobiły brudasy w Libii.


Człowieku, to wypierdalaj. Na chuj czekasz? Pierdolić potrafisz tylko jak gimbusiarnia.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-02, 23:36
darnok99 napisał/a:

Faktycznie lepper to zajebisty bezproblemowy człowiek był. Afera gruntowa, oskarżęnia o gwałt, problemy finansowe problemy zdrowotne syna i to, że samooobrona nie była postrzegana jako partia która wejdzie do sejmu przy okazji nastęonych wyborów to faktycznie pełnia szczęścia(kiły tylko brakuje...).



No pewnie, człowieka żaden sąd nie potrafił zdyscyplinować i on się nagle przejął...
Problemy finansowe może i miał. Ja uważam, że po prostu chciał coś wyciągnąć od służbistów, a ci go potraktowali po swojemu. Jest to dużo bardziej prawdopodobne, niż to, że po prostu się powiesił.

Petelicki był dowódcą elitarnej jednostki, trzeba przechodzić testy psychologiczne itp. Ależ ta psychika musiała mu zjechać.

darnok99 napisał/a:

Co do sprawy GMyza - ok nieujawnianie świadków mnie przekonuje - ale to nie jest żaden argument, mógł napisać cokolwiek i dopóki nie uznaję jego autorytetu to dla mnie żaden argument.



Może cię to nie przekonywać. Pamiętaj jednak, że dziennikarzy obowiązuje ustawa o prawie prasowym, więc muszą się również liczyć z konsekwencjami i nie mogą publikować wszystkiego, co im się żywnie podoba.
Możesz Gmyzowi nie ufać, to twoja sprawa, rozumiem. Człowiek ten jednak trochę w mediach pracuje, więc też samowolki ewidentnie nie uprawia. Na pewno jest dalece bardziej wiarygodny, niż prokuratorzy w naszym kraju, co to potrafią powiedzieć, że Marka Papałę zastrzelili złodzieje luksusowych aut.

darnok99 napisał/a:

NO i na koniec dziennik cotygodniowy - "Nie" tak samo siebie opisuje co sugeruje ze nigdy tej gazety na oczy nie widziałeś tylko dzięki autorytetom uznałęś, że jest niegodna Twojej uwagi:)



Nie dzięki autorytetom, a dzięki Urbanowi.
I wiem, że siebie tak określają, co jest nie tylko idiotyzmem, ale i bufonadą. Łamanie zasad języka polskiego, kiedy jest świadome, może brzmieć dobrze, ale pod warunkiem, że robi to ktoś, kto ma bogaty warsztat literacki i nieco oleju w głowie.
Dziennik cotygodniowy to mniej więcej tak, jak doroczna msza cotygodniowa...
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2012-11-03, 20:28
Jebli to jebli. Na chuj drążyć temat?
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-08, 17:03 142
Nikogo do oglądania nie zmuszam, więc nie pierdolić, że znowu polityka, jak kogoś to nie obchodzi, to przewijać dalej...

Zgłoś
Avatar
Breakdrowser 2012-11-08, 17:09 8
Ja pierdole, znowu polityka
Zgłoś
Avatar
kamry 2012-11-08, 17:13 7
Pietrzakowi chyba się w chacie nudzi i odwala na starość.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-11-08, 17:16 5
Pan Pietrzak kaszle... Coś mnie się wydaje, że go seryjny samobójca wziął na cel i czymś podtruwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie