18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
NieWiemZeWiem 2014-03-08, 22:20
Pękna składanka
Nie zgadzam się z nim w kilku sprawach ale on ma mój głos, jeszcze jakby Gowin wszedł se swoją "polska razem"(i chuj mnie bochodzi ze bbyl u tuska i nic nie zrobil, moze nie mogł?) to będzie pięknie w tym kraju

PS. Czytałem artykuł że szwedzi chcą "obalić" premiera bo....zbyt dużo bniżył podatków. I co z tego, że dzieki temu gospodarka eksplodowała itp. ale socjodemokraci/lewacy tak mają porozjebywane w głowach, że zaczeli wytykać mu, że jakieś są niedociągniecia w niektórych dziedzinach państwa, czyli niby gorsza nauka,drogi itp.
Kurwa powiedzcie mi a jak był socjalizm to nie było boomu gospodarczego! no ale chuj, lewaki nie będa głosować bo nie chcą być bogate, chcą pracoać za darmo i dawać wszystkim wszystko za nic(co jest gówno prawdą ale walcza o to- jebani hipokryci)
Zgłoś
Avatar
46michu46 2014-03-08, 22:24
Na jaki chuj ta zjebana muzyczka w tle nosz kurwa.

Na Korwina zawsze głos!!!
Zgłoś
Avatar
Autor 2014-03-08, 22:30
To i ja dodam coś od siebie!
Jak widzę swoich starych oglądających TVN to bebechy mi się przewracają, gdy mówię by oddali głos na Korwina to się podejrzliwie na mnie patrzą...
Apeluję do was: młodzi wspaniali ludzie, słuchajcie swojego rozumu, nie dajcie sobie wmówić telewizyjnej propagandzie, że Korwin to imbecyl. Głosujcie wg swojego mniemania, nie wg rozumowania waszych rodziców, mody i co najgorsza (bo ta partia/ten kandydat to mniejsze zło).
Głosujcie tak jak podpowiada wam rozum, a nie chujowa TV co ma interes w lobbowaniu pewnych partii/osób...
Zgłoś
Avatar
sowasowa 2014-03-09, 0:48


Jak widac Pan Janusz trenuje na lewackie pierdol*nie
Zgłoś