18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
TB303 2015-10-19, 3:34
Prawie 4 nad ranem a ja zamiast spać, oglądam japońskie reklamy. Tak nisko upadłem czy nie mam co robić?
Zgłoś
Avatar
Bugiługi 2015-10-19, 3:38
TB303 napisał/a:

Prawie 4 nad ranem a ja zamiast spać, oglądam japońskie reklamy. Tak nisko upadłem czy nie mam co robić?



Przecież reklamy z Japonii > reszta świata
Zgłoś
Avatar
KolekcjonerDobrego 2015-10-19, 8:22 16
przynajmniej są śmieszne ... a w naszym smutnym jak pizda kraju guwnozjadom trzeba kłamać i robić z nich durni zachwalając gówno w papierek zawinięte
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-10-19, 12:18 1
Myślę, że mają być pojebane z założenia żeby przykuć uwagę, a u nas m robią wkurwiające, żebyś nie mógł o nich zapomnieć idealny przykład to reklama tego jebanego jowisza z agd
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2015-10-19, 14:48
Nosz kurwa za niedługo będzie Japońskie reklamy #16 i znowu cała poczekalnia będzie tym zasrana jak tymi WEBMami z 4chana. Kiedy się kurwa nachapiesz tego wirtualnego chmielu i Ci się znudzi? Albo zróbcie na to zbiorczy, bo co wchodzę na sadola to jakieś tasiemce na głównej odcinkami lecą.
Zgłoś
Avatar
Crossblade 2015-10-19, 16:26
...o jasny chuj. Jakbym się upalił to pewnie bym to zapętlił i patrzył w kółko. Polecam
Zgłoś
Avatar
wikto312 2015-10-19, 18:34
Polsat za 5 minut reklam kosi grube miliony, biznesmena z Cb nie będzie
Zgłoś
Avatar
Sanjaro 2015-10-19, 18:39
Spoiler : nie wszystkie są z Japonii : - )
Zgłoś
Avatar
qulanogilewej 2015-10-19, 19:40
pierwsza japonska druga filipińska trzecia koreańska....
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2015-10-20, 7:38
Nie wiem, co wam nie pasuje
Pojebane, bo pojebane, ale też nie łudźmy się, że na sadolu nigdy pojebaństw nie było Kompilacja jak kompilacja, bywały gorsze, bywały lepsze. Skoro można znaleźć na hardzie kompilację z wpierdalania gówna przez obrzezane shemale - nie widzę powodu, by na głównej nie było kompilacji z reklam japońskich.
Zawsze to jakaś dodatkowa wiedza o komercjalizacji azjatyckiej :3

@KolekcjonerDobergoNastroj
Nie wiem, co ty masz za problem. Może i skośni mają śmieszne reklamy z naszego punktu widzenia, ale skąd wiesz, czy i ich to nie wkurwia..? No, chyba, że czaisz kitajcowy na wystarczającym poziomie, aby rozumieć, co mówią. W takim wypadku czuj się usprawiedliwiony
Zgłoś
Avatar
sekijero 2015-10-20, 12:42
Zgadnijcie z jakiego filmu mam swojego awatara
Zgłoś