18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Kulabambula 2021-05-20, 11:08 3
Nie odpalać.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-05-20, 11:14 8
Kulabambula napisał/a:

Nie odpalać.



Pierdolisz, mnie rozśmieszyło. Może dlatego, ża i mi się zdarza skonsumować skręta.
Zgłoś
Avatar
Besteher 2021-05-20, 11:22 17
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Pierdolisz, mnie rozśmieszyło. Może dlatego, ża i mi się zdarza skonsumować skręta.



Napisałeś to tylko po to, żeby pochwalić się tym, że jarasz?
Zgłoś
Avatar
mr_skuter 2021-05-20, 11:24
Zaraził się covidem od razu jak zdjął bluzę, szkoda że ognia się wystraszył bo wirus groźniejszy hehe
Zgłoś
Avatar
No-idea 2021-05-20, 13:01 1
W pierwszej chwili nie ogarnąłem na co patrzę. Dopiero po chwili do mnie dotarło jak sie skurczybyk zapatulił.
Zgłoś
Avatar
eenocosTy 2021-05-20, 13:34 17
Besteher napisał/a:

Napisałeś to tylko po to, żeby pochwalić się tym, że jarasz?



napisałeś tylko po to, żeby się przypierdolić?
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-05-20, 13:41 8
Najzabawniejsze, że nawet jak zobaczył, że się pali to i tak najpierw jeszcze pociągnął chmurkę, żeby się nie zmarnowało, a potem dopiero się zabrał za gaszenie
Zgłoś
Avatar
hagis 2021-05-20, 14:26 2
*le szok

szok
Zgłoś
Avatar
homorek 2021-05-20, 17:22 2
Kulabambula napisał/a:

Nie odpalać.



Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Pierdolisz, mnie rozśmieszyło. Może dlatego, ża i mi się zdarza skonsumować skręta.



Besteher napisał/a:

Napisałeś to tylko po to, żeby pochwalić się tym, że jarasz?



eenocosTy napisał/a:

napisałeś tylko po to, żeby się przypierdolić?



Napisałeś to tylko po to żeby się przypierdolić, że on się przypierdala, że się chwalisz że jarasz ?
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-05-20, 20:08 2
Kulabambula napisał/a:

Nie odpalać.



Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Pierdolisz, mnie rozśmieszyło. Może dlatego, ża i mi się zdarza skonsumować skręta.



Besteher napisał/a:

Napisałeś to tylko po to, żeby pochwalić się tym, że jarasz?



eenocosTy napisał/a:

napisałeś tylko po to, żeby się przypierdolić?



homorek napisał/a:

Napisałeś to tylko po to żeby się przypierdolić, że on się przypierdala, że się chwalisz że jarasz ?



nie mam nic do dodania.
Zgłoś
Avatar
adamov 2021-05-21, 23:01 1
trawa tak samo jebie mózgi jak wszystkie inne używki. Ktoś kto mówi, że od trawy nie jest uzależniony ale bucha sobie strzela 5 razy dziennie (dla zdrowia) powinien iść na odwyk.
Zgłoś
Avatar
Prof_Dr_Wiktor_Traktor 2021-05-22, 7:56 2
adamov napisał/a:

trawa tak samo jebie mózgi jak wszystkie inne używki. Ktoś kto mówi, że od trawy nie jest uzależniony ale bucha sobie strzela 5 razy dziennie (dla zdrowia) powinien iść na odwyk.



Nie bedzie dobrze póki będą tacy kretyni jak Ty, którzy nie potrafią sobie wyobrazić że znacząca większość potrafi pozwolić sobie bucha raz na tydzien albo na dwa, a jezeli taka konsumpcja dla Ciebie ryje beret to z raczej z Tobą cos nie tak
Zgłoś