18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
kaiel 2015-11-27, 11:33 54
co to ,akcja "tvn spełniamy marzenia"?
Zgłoś
Avatar
Quintessential 2015-11-27, 11:34 200
Pierwszy rzetelny materiał
Zgłoś
Avatar
asco 2015-11-27, 11:35 10
Niedługo za danie piwa za taki materiał będą pozwy latały
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2015-11-27, 11:41 32
Postawiłem piwo sądząc, że to materiał ośmieszający Kuźniara i takie kurwa rozczarowanie...
Cytat:


Spot powstał w ramach kampanii HejtStop, realizowanej przez Stowarzyszenie Projekt: Polska.

Projekt realizowany w ramach programu "Obywatele dla demokracji", finansowanego z funduszy EOG.

Kampania HejtStop ma na celu walkę z antysemityzmem, homofobią, ksenofobią, rasizmem oraz z każdą formą nienawiści pojawiającą się w przestrzeni publicznej. W ramach kampanii zachęcamy do zgłaszania nienawistnych treści oraz samodzielnego ich usuwania .



Ja się pytam, czy na sadolu jest miejsce na takie "akcje"? Oddajcie mi moje piwo!
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2015-11-27, 11:53
Zawsze jak ktoś chce coś takiego zastopować to sprawę napędza.
Zgłoś
Avatar
N................y 2015-11-27, 11:57 4
Spokojnie, niedługo internet będzie Prawy i Sprawiedliwy

Cytat:

PiS powoła zespół ds. internetu. Będą "filtrować" treści w sieci

Prawdopodobnie w przyszły wtorek PiS złoży wniosek o powołanie parlamentarnego zespołu ds. monitorowania internetu, m.in. portali politycznych. Posłowie tej partii zapowiedzieli, że o niebezpiecznych i agresywnych treściach będą zawiadamiać organy ścigania.

Szefem zespołu ma zostać poseł PiS Andrzej Jaworski. Poseł powiedział, że do zespołu wejdą - oprócz niego - trzej inni posłowie PiS: Maks Kraczkowski, Tomasz Latos oraz Zbigniew Kozak. Na konferencji poinformowano, że do zespołu mogą dołączyć parlamentarzyści innych partii.

Zgłoś
Avatar
H................R 2015-11-27, 12:47 6
Kuźniar pokazał prawdziwą twarz zresztą i tak jest na wylocie z TVN-u po tym jak go kupili amerykanie.
Zgłoś
Avatar
r................4 2015-11-27, 13:12 7
Zapomniał dodać że jest pizdą
Zgłoś
Avatar
Szalony_Mleczarz 2015-11-27, 13:25 36
To takie rozpaczliwe wołanie "nie zapominajcie o mnie!". Wyjebali go z telewizji śniadaniowej, koleś nic sobą nie reprezentuje. Widzimy tu tylko skutki jego rozpaczy. Dobrze mu tak.

edit: jakoś nie wspomina wyzwisk typu zdebilały narodowiec, psychoprawica, pisior itp. Hipokryta jebany, zawsze będzie presstytutką, lewacką rurą, antypolskim gnojem i to nie tylko w moich oczach. Że też nie wstyd mu w lustro popatrzeć.
Zgłoś
Avatar
jehehej 2015-11-27, 14:05 6
Ojejku Kuźniar się żali na hejt? To straszne... chyba zmienię swoje postępowanie i nie będę już obrażał antypolskich, żydowskich miłośników kutasa w dupie.
Zgłoś
Avatar
_Azazel 2015-11-27, 14:06
asco napisał/a:

Niedługo za danie piwa za taki materiał będą pozwy latały



Tylko to materiał anty hejterski wiec za piwa to czerwone kurwy będą nagradzać chujem do mordy.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2015-11-27, 14:10 2
Tatusia mu wyjebali ze stanowiska doradcy prezydenta, to teraz bóldupizm na wysokim poziomie. Mam nadzieje, że klany typu Kuźniary zostaną szybko rozliczeni, nawet jeśli miałby to być sąd obywatelski.
Zgłoś
Avatar
Policeman 2015-11-27, 14:12 1
I na chuj nabijacie mu wyświetlenia...Boże jaki z was zjeby! "NARÓBMY MU POPULARNOŚCI! AAALE SIĘ TYP WKURWI"
Zgłoś
Avatar
A................h 2015-11-27, 14:26
Ale mają na myśli, żeby go nie hejtować słownie, a fizycznie? Bić, kopać? Toż to nawoływanie do przemocy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie