18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
Avatar
kamilgtnt 2014-03-04, 17:26 1
crystaldragon, Nie wiem co Ty masz do ezoterycznych forum, jak zawsze się ktoś wypowiada o czymś o czym gówno wie (: Nie ma co wierzyć w coś co jest pokazane w telewizji, zrobili to w postaci prowokacji, więc nie musze się tłumaczyć dlaczego. Nie oglądam prawie wcale telewizji bo ona niszczy psyche wszystkim. Wszystko co czytasz powinieneś sobie uzmysłowić tak, żebyś to na swój sposób zrozumiał, pozdrawiam. A co do wojny, na pewno kiedyś będzie, szarzy ludzie z natury lubią żyć w bólu i nieszczęściu, wiec czemu nie?
Zgłoś
Avatar
kjuik 2014-03-04, 17:39
Podobają mi się takie przepowiednie, że np. wybuchnie ogromna wojna. Są wtedy 2 wyjścia. Rzeczywiście tak się stanie i wtedy wszyscy będą winić wszystkich, że się takiego człowieka nie posłuchali. Jest też druga opcja. Nic kompletnie się nie wydarzy, a taki ktoś odejdzie bez echa. Może i będzie wojna wtedy będzie źle bo każdy będzie myślał o tym czy jego kolega, matka, ojciec, siostra, brat, ktokolwiek, nawet sąsiad który napierdziela tą wiertarką od 6.00 nadal żyje i czy dożyje jutra.
Zgłoś
Avatar
rafa97 2014-03-04, 17:42 4
Ten gość co chwilę coś takiego pierdoli. Kiedyś trafi.
Zgłoś
Avatar
m................r 2014-03-04, 17:43 2
Chujowe, nie oglądać.
Zgłoś
Avatar
Morcinpindol 2014-03-04, 18:09
Kurwa, łał, jakież to odkrywcze! Prawie każda wojna zaczyna się od prowokacji, więc każdy idiota może sobie przewidywać.
Zgłoś
Avatar
marcinc53 2014-03-04, 18:30
Mowa trawa, pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
LilL 2014-03-04, 18:33 3
Jasnowidz, jak się nie pomyli to trafi.
Takie ogólniki nazywa przepowiednią ? no a ludzie wierzą.
Zgłoś
Avatar
adam_c 2014-03-04, 18:52
patroy napisał/a:


Ja od siebie dodam, że jackowski odmówił wzięcia udziału w tym eksperymencie bo coś tam mu się "nie podobało" w zasadach jego przeprowadzenia


Z tego co kojarzę to cały ten "konkurs" jest bardzo podejrzany i Randi robi wszystko, aby zniechęcić potencjalnych uczestników.

Jackowski robi błąd zgadzając się na te durne przepowiadanie przyszłości. Mówi w sumie, że to tylko jego przeczucia, jednak psuje sobie tym wszystkim reputację. Za dużo tu sugestii, które wpływają na jego "przepowiednie".

Moim zdaniem powinien robić to w czym jest dobry, czyli szukać zaginionych ludzi. Sam byłem świadkiem jego umiejętności i chociaż sprawa dotyczyła osoby żyjącej (w jego ocenie jest to bardzo problemowe) to udało mu się opisać ze szczegółami coś, na co sam bym w życiu nie wpadł. Nie dostał przy tym żadnej sugestii.
Zgłoś
Avatar
Salceson 2014-03-04, 18:56
e tam, niech Jackowski spierdala, ja mam swoją faworytkę do przepowiadania III WŚ:
se.pl/wydarzenia/swiat/jasnowidzka-baba-vanga-przewidziaa-iii-wojne-sw...
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2014-03-04, 19:18
Z niego taki jasnowidz jak z Tuchaczewskiego.
Zgłoś
Avatar
RidensMoriar 2014-03-04, 20:16 1
Mówi ogólniki, chuj z niego a nie jasnowidz. Ja też mówie że będzie wojna, bo kiedyś będzie na pewno ale kurwa nie nazywam się jasnowidzem.
Zgłoś
Avatar
i................5 2014-03-04, 20:20 1
powiem tak byłem światkiem jak wskazał miejsce zaginionego mężczyzny a oto dowód osp.com.pl/mazowieckie/zwolenski/Kazanow/OSP-Kazanow/aktualnosci/inter...
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-03-04, 21:07 1
@iwanek885:
Kim byłeś? A może półświatkiem?
Zgłoś
Avatar
blazejpop 2014-03-04, 21:29
crystaldragon napisał/a:

Te pierdoły dla idiotów wrzucaj na jakieś ezoteryczne gówniane forum.
Już w połowie 2007r. wiadomo było że kryzys może nastąpić a w jesieni już nastąpił. A on powołuje się na artykuł z końcówki grudnia śmiechu warte.

Fundacja Edukacyjna Jamesa Randiego ufundowała nagrodę w wysokości 1 miliona dolarów każdemu, kto w wiarygodnym eksperymencie naukowym udowodni istnienie dowolnego zjawiska paranormalnego. Jak dotąd nikt tej nagrody nie odebrał.



I o czym ty pierdolisz człowieku? Pierdoły dla idiotów to ty wypisujesz, i jak widać wielu złapałeś na haczyk. Chuj już z tym jasnowidzem, czy ma rację co do wojny, czy nie (mam nadzieję i uważam, że nie), ale kryzys był na jesieni 2008r. więc jak już chcesz być wielkim prześmiewcą, to chociaż wiedz z czego się śmiejesz, bo jedyne czym się popisałeś to jebaną ignorancją.
Jak wiedziałeś w połowie 2007., że będzie kryzys to czemu nie ma cię jeszcze na liście najbogatszych Forbesa? Jak ja uwielbiam jak ludzie pierdolą takie głupoty...
Zgłoś
Avatar
Warcrimer 2014-03-04, 21:43
@blazejpop

Bo nie miał kapitału do zainwestowania?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie