18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
jasypan 2018-11-19, 13:14 13
Brawo, te szczury ze skrzydłami powinny być wytępione w miastach.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-11-19, 13:14 9
Dobry skurwiel. Nie zjadł tylko zajebał.
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-11-19, 13:40 8
Kupuję!!! Ile za takiego skurwiela?
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-11-19, 13:40 2
@up, Milion pieniędzy.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-11-19, 13:41 8
Pantilion napisał/a:

Kupuję!!! Ile za takiego skurwiela?



Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2018-11-19, 13:45
Pantilion napisał/a:

Kupuję!!! Ile za takiego skurwiela?



A tam, podam ci gdzie możesz się wszystkiego dowiedzieć, może zaszczepię w tobie nową pasję.

sokolnictwo.pl/hodowla-ptak%C3%B3w-drapie%C5%BCnych
Zgłoś
Avatar
SirMajkel 2018-11-19, 14:09 3
szlag mnie trafia jak widzę stare baby co dokarmiają te latające zasrańce.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2018-11-19, 14:32 22
SirMajkel napisał/a:

szlag mnie trafia jak widzę stare baby co dokarmiają te latające zasrańce.



Miałem sąsiada który dokarmiał latające cygany. Przyjeżdżał po robocie i jeb z woreczka jakieś nasionka czy ki chuj na parking a te obsrańce cały dzień czekały na przewodach pomiędzy latarniami a pod nimi oczywiście zaparkowane samochody aż chuj wróci z roboty i pierdolnie garść czegoś po czym mogą bombardować lakier samochodów. Za chuj nic nie zdały prośby, groźby bo kutas karmił je już z przyczajki - tzn wcześniej ładował paszę w garść i truptając jak gejsza do klatki delikatnie wysypywał im jedzenie. W końcu ktoś nie wytrzymał i po kolejnym opierdolu obsypał kutasowi auto jakimiś nasionami i mu cygańskie pomioty nie dość że zasrały całe auto to na dodatek podrapały cały lakier i chuj się nauczył.
Teraz jakaś pizda dokarmia koty i te kurwa wylegują się w ciepłe dni na dachach i maskach samochodów czekając aż cipsko je nakarmii. Czekam aż ktoś kurwa wpadnie na jebany pomysł i jakieś paśniki dla dzików ustawi przed wejściem do klatki bo głodne nie będą w zimę biedaczki chodziły.
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-11-19, 19:23 2
@up opryskaj auto lub drzwi domowe tej baby kocimiętką albo walerianą koty obsrają jej drzwi to się nauczy. A jak nie obsrają to sam możesz jej jebnąć klocka a zgonić na koty A swoje auto warto opryskać repelentem. Na allegro za 15-20zł pryskasz w nadkola i tam gdzie włażą.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-11-19, 21:47 1
wszystkie mógłby udusić
Zgłoś
Avatar
fikuswdoniczce 2018-11-20, 0:41
Spoko, choć to akurat nie jastrząb.
Zgłoś