18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
jeloo 2012-12-16, 16:36
moonmaker05 napisał/a:



bardzo ciekaw jestem z jakiego forum wytrzasnąłeś to synku....



Kocham to jak ktoś wyskakuje z synkowaniem, jakby zajebiście dorosły był...
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-12-16, 16:37
jeloo napisał/a:



Kocham to jak ktoś wyskakuje z synkowaniem, jakby zajebiście dorosły był...



a ja kocham jak ktos bzdury na moj temat wymysla
Zgłoś
Avatar
lolol666 2012-12-16, 16:47
moonmaker05 napisał/a:


a ja kocham jak ktos bzdury na moj temat wymysla



Nic nie wymyślam Żal mi Ciebie.
Nawet do własnych postów się nie przyznajesz..
Zgłoś
Avatar
moonmaker05 2012-12-16, 16:56
lolol666 napisał/a:



Nic nie wymyślam Żal mi Ciebie.
Nawet do własnych postów się nie przyznajesz..



Mi Ciebie tym bardziej synku
Zgłoś
Avatar
lolol666 2012-12-16, 17:09
moonmaker05 napisał/a:



Mi Ciebie tym bardziej synku



Tato dasz mi się przejechać swoim super samochodem ??? Proooooszę
Zgłoś
Avatar
sobanek 2012-12-16, 17:40 1
Bodziek93 napisał/a:

Na poczatku myslalem ze gosc pod prad sie wjebał, drogi piekne, i jak nazywa sie epriwsza nuta ?



Terror Squad - Pass The Glock
Zgłoś
Avatar
exculibrus 2012-12-16, 18:43 1
@lolo666
Polacy tak mają bo zagranicą siedzi głównie margines z Polski. Za granicą jest pięknie, ale nie jeśli bierzesz się za pracę w gastronomii, sprzątanie czy pracę na budowie. Tutaj sytuacja wygląda tak: Szwed bierze zlecenie z gminy czy po prostu załatwia robotę, stawka to 350-400kr (w tych granicach zarabia większość tych, którzy pracują rękoma), bierze firmę budowlaną, w której właścicielem jest Polak, Rosjanin, Rumun, Litwin i płaci po 150kr na godzinę, zaś ten swoim pracownikom płaci po 70-90kr na godzinę.
Tak to wygląda najczęściej.

Sprawdź sobie na jakimś forum jak radzą sobie Syryjczycy... ogromne domy, luksusowe samochody i lans. Tylko oni zakładają lokale zamiast przyjeżdżać aby pracować u kogoś. A Polacy mają mentalność taką, że nie pójdą nawet do urzędu się dowiedzieć jak co wygląda tylko pytają się innych nie wspominając już o założeniu firmy czy normalnej pracy. Najlepsze jest to, że jeśli nie mówisz ani po szwedzku, ani po angielsku to dostajesz tłumacza polskiego - oczywiście za darmo.

Inna sprawa to to, że Polacy za granicą głównie piją (mówię o Szwecji). Większość czeka tylko do wypłaty i w pracy ich przez tydzień nie widać. Z tego co widzę, Polacy są najbardziej zdegenerowaną narodowością w Szwecji. Ciężko oczekiwać, że zaczną zarabiać dobre pieniądze, nie? Szczególnie, że aby pracować legalnie wypadałoby znać szwedzki (dla większości bariera nie do przekroczenia) i nie zapijać. Jeszcze inaczej, Ci którzy mogliby się tutaj dorobić zostają w Polsce, bo nie muszę jechać za granicę za chlebem. Ci którzy muszę zapierdalać za minimum krajowe tutaj nie mają jednak żadnych perspektyw oprócz bycia dymanymi.
Zgłoś
Avatar
Szafina 2012-12-16, 23:07
Polecam smotra.ru
Zgłoś
Avatar
innyczlowiek 2012-12-17, 20:02
Gdyby ktoś szukał utworu/muzyki

Terro Squad - Pass The Glock feat. Big Pun, Prospect, Fat Joe, Triple Seis...
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-12-19, 1:30 2

Zgłoś
Avatar
blazejudo 2012-12-19, 1:31 1
Za filmik z M-ką zawsze piwo : )
Zgłoś
Avatar
logicoperation 2012-12-19, 1:37
po mierwsze zazdroscicie ) i to widać po 90% komentarzy po drugie widac ze ten facet dopiero niedawno odkryl co to adrenalina wiec zrozumcie ze w poczatkowym stadium czlowiek nie mysli jakie beda konsekwencje tylko zastanawia sie jak najszybciej podniesc poziom adrenaliny za pare miesiecy albo lat odkryje co to tor wyscigowy i bedzie wszystko ok ja jak mialem 19 lat i kupilem moje pierwsze auto honde CRX tez latalem po miescie jak szalony a teraz dla mnie istnieje tylko tor i maly 150kony crx zamienil sie w bestie mocniejsza od tego bmw ... jak kiedys sami poczujecie co to adrenalina to tez przestaniecie myslec nikogo nie zabil wiec nie wyzywajcie sie na sobie nawzajem dlatego ze wy siedzicie cale dnie przed kompem a on zyje pelnia zycia w M5 milego wieczoru
Zgłoś
Avatar
Adolf Skurwolix 2012-12-19, 1:39
Moje zdanie:
To co on robił to jest jakiś w chuj wielki wyczyn, nie trzeba dużo umieć, trochę umiejętności i pewności siebie.
Jedyne co jest głupotą to jak wpierdala się miedzy dwa samochody które są na swoich pasach, tego nie ogarnę ale pewnie dlatego że Rosja to stan umysłu..
Zgłoś
Avatar
ajajajniemamjaj 2012-12-19, 2:00
logicoperation, a teraz masz kurna 20 lat... Od trzech miesięcy... To nie możesz powiedzieć pół roku temu kupiłem swoje pierwsze auto, a nie gadać jakby to było co najmniej pięć lat temu?
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-12-19, 2:26
Zwykły cwaniak , który posiada więcej pieniędzy niż inni , a to w Rosji nie w każdym aspekcie życia ma znaczenie .
Kiedyś taką bemką zajedzie drogę jakiemuś bardziej porywczemu ruskowi w ładzie , który wręcz się zagotuje , wyjdzie z auta weźmie kija z bagażnika i obije cwaniaka i jego bmw
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie