18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
Avatar
wympal 2012-12-19, 2:32
wy się hejtujcie albo masturbujcie, cokolwiek,a ja wam powiem, że ten kierowca jest popierdolony i jeździ jak bezmózgie yeti i żeby się kurwa nadział na łychę od koparki albo widły od innego chujstwa zanim kogoś zabije. na pochybel
Zgłoś
Avatar
kylu 2012-12-19, 8:10
większość z was po prostu ma ból dupy bo nigdy takiego samochodu nie będziecie mieć...a on ma i zapierdala...a to czy się sam dorobił czy mu rodzice kupili to nie wasz zasrany interes...
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2012-12-19, 10:25
za chuja nie widziałem tam Małysza
Zgłoś
Avatar
lapps 2012-12-19, 10:56
kylu napisał/a:

większość z was po prostu ma ból dupy bo nigdy takiego samochodu nie będziecie mieć...a on ma i zapierdala...a to czy się sam dorobił czy mu rodzice kupili to nie wasz zasrany interes...



i pewnie swoim czikleczento boja sie przekroczyc bariere 50 km/h

lolol666 napisał/a:


100% racji. wkurzają też typy które nie wiedzą co to bezpieczna odległość i siedzą na zderzaku jak takie barany.



no jak ktos nie odroznia lewego pasa od prawego to sie nie ma co dziwic...
Zgłoś
Avatar
Philipek 2012-12-19, 12:03
gosciu zaajebiscie zapierdala i ma ladnie wyczuty samochod. zaloze sie, ze 90% z was dawno by w cos zajebala. troche przegina pale nie ma co ale jak ktos uwaza ze do tego nie trzeba umiejetnosci to jest w wielkim bledzie no ale najwiecej maja do powiedzenia ludzie, ktorzy jezdza golfem 3 1.6 w gazie i nigdy mocy nie poczuli. jak ktos z was ma 400KM pod maska i nadal jezdzi spokojnie a do tego na torze potrafil by pokazac conieco to tedy mam niesamowity respekt. ale jak pizdami jestescie i za chuj nie umiecie prowadzic samochodu to japa w kubel kurewskie spoleczniaki!
Zgłoś
Avatar
TheKatsuSama 2012-12-19, 13:10
exculibrus napisał/a:

Jak ja nienawidzę takich chujów. Kupił zwykły sportowy samochód i odpierdala we łbie (choć to pewnie kwestia mentalności). Gość stwarza zajebiste zagrożenie dla życia innych a wam staje gdy to oglądacie... Chociażby 1:35, nich mu jakieś dziecko wybiegnie z pomiędzy samochodów.



W tej 1:35 to gdzie mu dziecko miało wybiec ? jak tylko z prawej strony jest przejście a z lewej masz murek ? To co dziecko ma od tak sobie wybiegać na ulicę ? Racja stwarza dużo zagrożenia no ale ten przykład to dałeś słaby
Zgłoś
Avatar
Dzejdi 2012-12-19, 13:39
Eric Davidich

Tutaj więcej z jego życia, gdyby ktoś chciał : )
Zgłoś
Avatar
Czajol3 2012-12-19, 15:13
M5 - pewno w domu żona ma mikroskop elektronowy żeby wiedzieć kiedy właściciel dochodzi
Zgłoś
Avatar
HaoPao 2012-12-19, 16:05
"Chociażby 1:35, nich mu jakieś dziecko wybiegnie z pomiędzy samochodów." No to je pier*olnie i to zdrowo, nauczy sie przełazić przez pasy.
Zgłoś
Avatar
K3NJI 2012-12-19, 17:32
exculibrus napisał/a:

Jak ja nienawidzę takich chujów. Kupił zwykły sportowy samochód i odpierdala we łbie (choć to pewnie kwestia mentalności). Gość stwarza zajebiste zagrożenie dla życia innych a wam staje gdy to oglądacie... Chociażby 1:35, nich mu jakieś dziecko wybiegnie z pomiędzy samochodów.

@mlodzian
Dorośnij. A raczej, patrząc na Twój wiek, dojrzej.

W odpowiedzi na przyszłe odpowiedzi:
1. Tak, zwykłego w krajach cywilizowanych. W Szwecji listonosz może kupić sobie za 3-4 letnią pensję.
2. Gość nie pokazał żadnych umiejętności.
3. Zajebistych kierowców widać na torach, wieśniaków na ulicach.



bardzo cie ubodlo widze, spoko ty dalej jezdzij tico:)
Zgłoś
Avatar
Dża 2012-12-19, 19:45
Jednak to nie taki rosyjski kozak.
Koło policji ładniusio jechał

Generalnie to musi być zajebista zabawa. Ja jednak, mam jeszcze kilka rzeczy do załatwienia na tym świecie

Poza tym, nie mam BMW M5...
Zgłoś