18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
sweeper 2017-08-18, 9:10
nie podniecaj się - widocznie mało jeździsz i po swojej wiosce - w PL drogi są źle oznakowane i niewiele trzeba, żeby popierdzielić -a później wypudrowany rzecznik policji może mądrować jacy to polscy kierowcy są beeee... pojeździjcie po świecie samochodami i zobaczcie jak w cywilizowanych krajach oznacza się skrzyżowania, wjazdy na autostradę itp... Przy tak gównianych oznaczeniach jak nasze to i tak mało mamy wypadków z jazdą pod prąd na autostradzie...
Zgłoś
Avatar
szlovak 2017-08-18, 9:46 1
@sweeper:

mamy nadmiar znaków, to fakt i zbyt dużo ograniczeń, ale bez przesady, raczej nie w centrach dużych miast
Zgłoś
Avatar
Shotterr 2017-08-18, 14:36 2
Ale bez jaj. Jak już zrobisz coś głupiego to naprawiasz błąd jak tylko możesz a nie jedziesz wyraźnie oznaczonymi 3 pasami ruchu pod prąd. Na każdym pasie strzałki wymalowane i dobrze widoczne. Używając mózgu i widząc coś takiego natychmiast zawracasz bądź jak w tym filmiku jeśli jest to możliwe przejeżdżasz przez pas zieleni i dalej jedziesz poprawną stroną.
No chyba że twierdzicie że jak już wjechał to chuj niech jedzie to więcej pytań nie mam.

A tutaj jest miejsce w którym wjechał. Jak dla mnie to trzeba być artystą żeby walnąć pod prąd.
Zgłoś
Avatar
A................r 2017-08-18, 14:44 1
fajna murzynska nutka leci w tle
Zgłoś
Avatar
CropperOfTeeth 2017-08-18, 19:36 2
Kamerka, którą nagrywam to YI DASH 1296P, zajdziecie ją na seriwsach aukcyjnych. Szczerze polecam
Zgłoś
Avatar
AzzanDraganus 2017-08-18, 22:05
@Shotter
stare zdjecie z googlemaps, teraz jest jeszcze po srodku obwodnica pod tymi pasami ruchu przez co jeszcze trudniej domyslec sie jak wjechal
Zgłoś