18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
🔥 Stażysta - teraz popularne
Jeb w łeb
rafal560 • Dzisiaj 17:49
Translator:

"Północnoafrykański azylant kłóci się z francuskim ojcem oraz uderza dziecko po głowie"

Zgłoś
Avatar
Pimpekkurła Dzisiaj 18:45 1
Stóp nienawiści! Zróbmy paradę😂

[ Dodano: 2024-10-07, 18:46 ]
Stóp nienawiści! Zróbmy paradę albo taniec w sejmie😂
Zgłoś
Avatar
ir0kez Dzisiaj 18:52 1
Wyrwać trzeba chwasta, ktoś wyżej napisał, ze nie widać procederu doprowadzającego do tego. Ja obstawiam nic! Te dziecku nic nie zrobiło na pewno, rodzice mogli poprosić o spokój i tyle.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 Dzisiaj 18:57 2
Ja rozumiem, że można unikać bicia się i nie lubić przemocy fizycznej, ale kurwa tutaj jest taka sytuacja, że ten chuj powinien pluć zębami i błagać o przebaczenie. Zwykły chwast do wyrwania lub wpierdol codziennie.
Zgłoś
Avatar
byku8899 Dzisiaj 19:01 2
@Megatrans666:

Megatrans666 napisał/a:

Co to za facet żeby swojemu dzieciakowi pozwolić tak jebnąć i jeszcze nic z tym nie zrobić. Ha tfuu!



To nie facet. To tak zwana pizda…nie napisze „cwel” bo nie ma pewności. Pizdą za to jest okropna. Zachód się skończył.
Zgłoś
Avatar
mutant69 Dzisiaj 19:03 3
Wiem co zrobiłbym w tej sytuacji, wiem też, że w PL dostałbym za to minimum 25 lat...
Zgłoś
Avatar
Alternatyw Dzisiaj 19:07 1
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Więcej do Polski takich panów prosimy, panie Donaldzie Tusk. Fur deutchland



To kto w końcu, gdzie i po ile sprzedawał te wizy?? Jedna partia/grupa, lepsza od drugiej. Każdy rzuca się do gardeł... Zamiast robić polityczną gównoburze to może trzebaby było pomyśleć... Mleko się rozlało, tacy jak oni (Czarni-kolorowi), tacy ekstremiści jak Narodowcy (Biali), Antifa, Zieloni, Purpurowi, Tęczowi...już tutaj są, (nie wszyscy, ale większość) poza kotrolą, poza możliwościami zasymilowania się/zintegrowania ze społeczeństwem, nie wykazując działania dla dobra ogółu czy szacunku i respektowaniu kultury, historii, praw danego narodu..., a większość tu potrafi tylko pierdolyć na portalu frazesy albo wymachować szabelką lub pluć na innych...trochę kur..wstyd...
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 19:14 4
Siriuz napisał/a:

Ścierwo. Jebać każdego kto głosował na eurozjebów od multikulti KO i folksdojcza Tuska


Heil Korwin i Kaczyński co nie? Lajka miałaś już tu nie pisać.
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 Dzisiaj 19:23
Alternatyw napisał/a:

To kto w końcu, gdzie i po ile sprzedawał te wizy?? Jedna partia/grupa, lepsza od drugiej. Każdy rzuca się do gardeł... Zamiast robić polityczną gównoburze to może trzebaby było pomyśleć... Mleko się rozlało, tacy jak oni (Czarni-kolorowi), tacy ekstremiści jak Narodowcy (Biali), Antifa, Zieloni, Purpurowi, Tęczowi...już tutaj są, (nie wszyscy, ale większość) poza kotrolą, poza możliwościami zasymilowania się/zintegrowania ze społeczeństwem, nie wykazując działania dla dobra ogółu czy szacunku i respektowaniu kultury, historii, praw danego narodu..., a większość tu potrafi tylko pierdolyć na portalu frazesy albo wymachować szabelką lub pluć na innych...trochę kur..wstyd...



Wstyd względem czego? Kogo ? Europy,USA czy Rosji ? Przyjdzie co do czego to kolego zostaniemy sami na lodzie bo tak zawsze było. A gadka o integrowaniu sie , to sory bardzo ale wypali tam na zachodzie , bo tam są jeszcze tzw ,, inteligentne '' jednostki które w to uwierzą(ale to te same matoły co wierzą że ziemia sie pali i że nie wolno palic drewnem w piecu ale można peletem wykonanym z drewna XD), ale tu w Polsce mamy ciemno-skórnych panów od roku i coraz to więcej nieprzyjemnych incydentów z nimi związanych(że już o ukropach nie wspomnę).Mieliśmy chinoli, koreańców i filipinów i nie słyszałem od urodzenia żeby był jakiś incydent z ich udziałem,żyją tak jakby ich w ogóle nie było.
Zgłoś
Avatar
Kaligula84 Dzisiaj 19:25
dawno sie tak nie zdenerwowalem....
Zgłoś
Avatar
Nikt_nie Dzisiaj 19:34
CzerstWybut napisał/a:

Rozkurwił bym chujowi łeb tam za to dziecko a na koniec zaciągnąl w te krzaki żeby tam zdechł i nikt sie nie zainteresował tym ścierwem.



Święte słowa, jako ojciec dwójki dzieci nie opanowałbym się ani sekundy.
Zgłoś
Avatar
tars Dzisiaj 19:37 1
Szary_Jeleń napisał/a:

Prawdziwy inżynier z Afryki.



Widać od razu, że nie inżynier, tylko lekarz terapeuta.
Przydałby się jeszcze weterynarz, żeby go uśpił na miejscu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz Dzisiaj 19:47 5
byku8899 napisał/a:

@:
To nie facet. To tak zwana pizda…nie napisze „cwel” bo nie ma pewności. Pizdą za to jest okropna. Zachód się skończył.



Kurwa, przecież to dziadkowie, pewnie 50-60 lat. Mają się napierdalać z połowę młodszym bambusem?
Zgłoś
Avatar
banerr Dzisiaj 19:48 1
Takie zwierzęta należy usypiać.
Zgłoś
Avatar
Siriuz Dzisiaj 19:49 2
baronturbina napisał/a:

Heil Korwin i Kaczyński co nie? Lajka miałaś już tu nie pisać.



No i przyszedł różowy obrońca multikulti, antypolak turbobaron
Zgłoś
Avatar
Adamon Dzisiaj 19:50
Haha:D co to jest? Nawet bym mu nie pozwolił się zbliżyć na taką odległość do kogoś z rodziny, a już bym mu skakał po głowie:D Zapraszamy do Polski! Nauczymy was kultury!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie