18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
🔥 Stażysta - teraz popularne
Jeb w łeb
rafal560 • Dzisiaj 17:49
Translator:

"Północnoafrykański azylant kłóci się z francuskim ojcem oraz uderza dziecko po głowie"

Zgłoś
Avatar
ktosik123 Dzisiaj 20:09
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

No dobrze, ale nie widzę powodu dla którego KO miało by zaprzestać temu procederowi, a ty ?



Liczba wydanych wiz spadła 3-krotnie i nie słychać, aby były załatwiane za grubą kasę jak za pisowców
Zgłoś
Avatar
Orli Dzisiaj 20:24
Nie dziwcie się, niedawno widziałem jak mały ciapatek tłukł po pysku Niemca, o dwie głowy wyższego i sporo cięższego, i co, ten mu po ryju a tamten płakał, takie mają młodzieży wychowanie. Nie pomogłem, właściwie to mi się podobało, mają co chcieli..
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 20:24 1
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

Więcej do Polski takich panów prosimy, panie Donaldzie Tusk. Fur deutchland


Coś o Żydach jeszcze napisz, żeby był standardowy zestaw szura.
Zgłoś
Avatar
Cryo Dzisiaj 20:29 2
Na portalach społecznościowych narodowcy proponowali nagrodę za podanie lokalizacji jegomościa. Wtedy od razu magicznie dupę ruszyła policja, aby uchronić biednego inżyniera przed sprawiedliwością.
Zgłoś
Avatar
vengo Dzisiaj 20:30
Rozjebałbym to ciapate gówno tak po asfalcie, że szpachelką zdzieraliby go plastikowego worka.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 20:31
Siriuz napisał/a:

No i przyszedł różowy obrońca multikulti, antypolak turbobaron


Ty jesteś anty intelektualny. Masz prorosyjskie poglądy więc chuj z ciebie nie Polak. Jesteś ruską opcją do tego wsadzoną niezbyt rozmyślnie. Skąd oni cię wygrzebali? Z Choroszczy? Tworków? Idź stąd komuszku.
Zgłoś
Avatar
Siriuz Dzisiaj 20:35 1
baronturbina napisał/a:

Ty jesteś anty intelektualny. Masz prorosyjskie poglądy więc chuj z ciebie nie Polak. Jesteś ruską opcją do tego wsadzoną niezbyt rozmyślnie. Skąd oni cię wygrzebali? Z Choroszczy? Tworków? Idź stąd komuszku.



Tak tak pierdol sobie dalej kocopoły, napisz jeszcze, że bambo nie chciał, a dziecko go sprowokowało. Niezłym trzeba być zjebem, żeby pod takim filmikiem bronić bambusa. No, ale jesteś turbobaronem tylko.
Zgłoś
Avatar
CrookerS Dzisiaj 20:48
Stary dzieciaka rodowity francuz. Brakowalo tylko zeby wywiesil biala flage

No juz widze jakby bambo dotknal mojego dzieciaka, nawet bym mu tym wzozkiem zajebal w ten mapi sagan
Zgłoś
Avatar
baronturbina Dzisiaj 20:51 2
Siriuz napisał/a:

Tak tak pierdol sobie dalej kocopoły, napisz jeszcze, że bambo nie chciał, a dziecko go sprowokowało. Niezłym trzeba być zjebem, żeby pod takim filmikiem bronić bambusa. No, ale jesteś turbobaronem tylko.


Nie bronie brudasa tylko gardzę twoimi poglądami. Nie wycieraj swojej prorosyjskiej dupy dzieckiem i filmem z posta. Powiedz ile sowici ci płacą? Chyba że robisz to dla faszystowskiej idei. Tak tak jak pisałeś Rosja jest wielka impotentna i lepiej wschód niż zachód bo Rosjanie wymyślili wszystko. Tak w zasadzie sobie myślałem
I ty jesteś zwykłym banderowcem że wschodu Ukrainy i siejesz zamęt.
Zgłoś
Avatar
Siriuz Dzisiaj 20:54
baronturbina napisał/a:

Nie bronie brudasa tylko gardzę twoimi poglądami. Nie wycieraj swojej prorosyjskiej dupy dzieckiem i filmem z posta. Powiedz ile sowici ci płacą? Chyba że robisz to dla faszystowskiej idei. Tak tak jak pisałeś Rosja jest wielka impotentna i lepiej wschód niż zachód bo Rosjanie wymyślili wszystko. Tak w zasadzie sobie myślałem
I ty jesteś zwykłym banderowcem że wschodu Ukrainy i siejesz zamęt.



Słuchaj no faszyzujący Ukraińcu. Razem ze swoim Zelenskim spaliliście własny kraj. Wiem, że marzy Ci się, żeby spalić też Polskę. I chuj Ci w kakakao i każdemu, kto jeszcze wystawia Ci piwka... choć większość tego to twoje alterkonta.
Zgłoś
No i dobrze! Krótko tam trzymać tych białych idiotów!
Zgłoś
Avatar
Slowik460 Dzisiaj 21:05
Pizda przez duże P. No ręce opadają
Zgłoś
Avatar
dareks55 Dzisiaj 21:10
Jak pizda z tego Dziadka/Ojca.aPrzeciez tam zero instynktu z jego strony.Zajebalbym go na miejscu
Zgłoś
Avatar
Goliat777 Dzisiaj 21:11
Ja bym to gównośmiecia zajebał na miejscu...
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan Dzisiaj 21:21 1
baronturbina napisał/a:

Chyba że robisz to dla faszystowskiej idei. Tak tak jak pisałeś Rosja jest wielka impotentna i lepiej wschód niż zachód bo Rosjanie wymyślili wszystko.


Niestety, wygląda na to, że on naprawdę robi to dla idei. Co tylko dowodzi poważnych braków w intelekcie, bo jakby miał łeb na karku, to chociaż skasowałby parę rubli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie