18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Jeb w łeb
rafal560 • Wczoraj 17:49
Translator:

"Północnoafrykański azylant kłóci się z francuskim ojcem oraz uderza dziecko po głowie"

Zgłoś
Avatar
PabloSkills Wczoraj 21:47
Wjebać czy nie Wjebać? O to jest pytanie.
A później wyciągnie maczetę z dupy i pokroi wszystkich.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 21:54
Siriuz napisał/a:

Słuchaj no faszyzujący Ukraińcu. Razem ze swoim Zelenskim spaliliście własny kraj. Wiem, że marzy Ci się, żeby spalić też Polskę. I chuj Ci w kakakao i każdemu, kto jeszcze wystawia Ci piwka... choć większość tego to twoje alterkonta.


Chłopczyku. Czym wyżej skoczysz tym bardziej będzie boleć jak spadniesz. Problem na tym filmie jest taki że brudas to oczywiste, ale to ojciec ciota. To nie złowieszczą pedalska unia tylko ludzie pizdy. Zupełnie jak z tobą banderowski pieniaczu. Tworzysz wypierzy protistów a sam byś błagał tego czarnucha żeby i tobie zejebał i jeszcze byś go przeprosił.
Łajka nie waż się mówić o Polsce bo to nie twój kraj. Palisz ja ułomnymi poglądami.
Zgłoś
Avatar
kamilja Wczoraj 21:54
CzerstWybut napisał/a:

Rozkurwił bym chujowi łeb tam za to dziecko a na koniec zaciągnąl w te krzaki żeby tam zdechł i nikt sie nie zainteresował tym ścierwem.



A potem szczeliłbyś se w łep? - popieram!
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 22:01
baronturbina napisał/a:

Chłopczyku. Czym wyżej skoczysz tym bardziej będzie boleć jak spadniesz. Problem na tym filmie jest taki że brudas to oczywiste, ale to ojciec ciota. To nie złowieszczą pedalska unia tylko ludzie pizdy. Zupełnie jak z tobą banderowski pieniaczu. Tworzysz wypierzy protistów a sam byś błagał tego czarnucha żeby i tobie zejebał i jeszcze byś go przeprosił.
Łajka nie waż się mówić o Polsce bo to nie twój kraj. Palisz ja ułomnymi poglądami.



Lewak komunista mówi mi, że tworze "wypierzy protistów" Dobre. Cokolwiek miał na myśli. Za dużo ruskich naleciałości bandoreszko.
Jeszcze kurwa myśli, że ten dziadek i babcia są rodzicami gówniaka Ty kurwa jesteś bezbłędny w tym swoim gejowsko-lewackim zacietrzewieniu W jednym masz rację - imbecyle wybrali lewackich eurokratów.

[ Dodano 2024-10-07, 22:04 ]
TwójCzarnyPan napisał/a:

Niestety, wygląda na to, że on naprawdę robi to dla idei. Co tylko dowodzi poważnych braków w intelekcie, bo jakby miał łeb na karku, to chociaż skasowałby parę rubli.



Wiadomo, Wy kasujecie dolarki od Zelenskiego. Starą też już pewnie dawno sprzedaliście za dolarki.
Zgłoś
Avatar
Sqasz Wczoraj 22:05
Maryja-Dziewica-69 napisał/a:

No dobrze, ale nie widzę powodu dla którego KO miało by zaprzestać temu procederowi, a ty ?



[ Dodano 2024-10-07, 22:09 ]
Referendum było czy mają wejść i co nieważne. Tera tylko pić i pojechać na wioskę po kosę i wyprostować 😁
Zgłoś
Avatar
Tomassini Wczoraj 22:12
Ale też żabojady pizdy.
Tak od 1940 co najmniej
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 22:23
Siriuz napisał/a:

Lewak komunista mówi mi, że tworze "wypierzy protistów" Dobre. Cokolwiek miał na myśli. Za dużo ruskich naleciałości bandoreszko.
Jeszcze kurwa myśli, że ten dziadek i babcia są rodzicami gówniaka Ty kurwa jesteś bezbłędny w tym swoim gejowsko-lewackim zacietrzewieniu W jednym masz rację - imbecyle wybrali lewackich eurokratów.
Wiadomo, Wy kasujecie dolarki od Zelenskiego. Starą też już pewnie dawno sprzedaliście za dolarki.


Ale nie dociera do Ciebie że się zbłaźniłeś i zdemaskowałeś. Jesteś prorosyjskim trollem do tego Ukraińcem. Baranie piszesz o cudownych Rosjanach i tym jaka Ukraina zła… a nawet Polakiem nie jesteś. Wracaj do swojego kanapowa i nie pisz tu więcej. Poza tym czaisz
Ze ludzie starsi mają dzieci tera? Nie to wy Oświęcimiu 16 roku życia.
Zgłoś
Avatar
DeLux Wczoraj 22:26
A myślałem, że ten siwy to dziadzio
Tak się pozmieniało
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 Wczoraj 22:27
Złapali bydle

Zgłoś
Avatar
Polishpablo Wczoraj 22:34
Stary pizda
Zgłoś
Avatar
piopio317 Wczoraj 22:36 1
rozkurwił bym mu łeb
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel Wczoraj 22:37
Dziecko ma 2 matki na filmiku. Chociaż nawet matka by się rzuciła z łapami i zębami by bronić dzieciaka a ci przestraszeni...
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 22:47
baronturbina napisał/a:

Ale nie dociera do Ciebie że się zbłaźniłeś i zdemaskowałeś. Jesteś prorosyjskim trollem do tego Ukraińcem. Baranie piszesz o cudownych Rosjanach i tym jaka Ukraina zła… a nawet Polakiem nie jesteś. Wracaj do swojego kanapowa i nie pisz tu więcej. Poza tym czaisz
Ze ludzie starsi mają dzieci tera? Nie to wy Oświęcimiu 16 roku życia.



Hahaha.... wiem wiem, i pewnie ojciec był matką i urodził Wiesz co, masz racje, nie bierz tych leków. Bądź sobą
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 22:50
Siriuz napisał/a:

Hahaha.... wiem wiem, i pewnie ojciec był matką i urodził Wiesz co, masz racje, nie bierz tych leków. Bądź sobą


Ale serio chłopczyku. Weź wytłumacz co ta wielka rosja by takiego super zrobiła dla Polski twoim zdaniem? Co Tarnowska dobrego dla Polski od rozbiorów zrobiła? Bo że Ukrainę by zdenazyfikowali to oczywiste przecież.
Serio ciekaw jestem.
Zgłoś
Avatar
Jarazz Wczoraj 22:51
sign1 napisał/a:

Co za cwel



Dokładnie. Jak można było nie zareagować, gdy biją jego kaszojada
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie