18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Jeb w łeb
rafal560 • Wczoraj 17:49
Translator:

"Północnoafrykański azylant kłóci się z francuskim ojcem oraz uderza dziecko po głowie"

Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 22:54
baronturbina napisał/a:

Ale serio chłopczyku. Weź wytłumacz co ta wielka rosja by takiego super zrobiła dla Polski twoim zdaniem? Co Tarnowska dobrego dla Polski od rozbiorów zrobiła? Bo że Ukrainę by zdenazyfikowali to oczywiste przecież.
Serio ciekaw jestem.



Nie rozczulaj się tak jak ze mną rozmawiasz. Nie potrzebuję psychofana TwojCzarnyPan zaopiekuje się Tobą tak jak tego potrzebujesz
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 22:55
Siriuz napisał/a:

Nie rozczulaj się tak jak ze mną rozmawiasz. Nie potrzebuję psychofana TwojCzarnyPan zaopiekuje się Tobą tak jak tego potrzebujesz


Czyli jesteś ułomny. Ukraińcu niepoważny. Nie potrafisz nawet swoich odklejonych poglądów obronić. Serio jesteś faszysta dla idei, której nie rozumiesz.
Zgłoś
Avatar
Jarazz Wczoraj 22:56
PanFajek napisał/a:

Ale te białe chłopy na tym zachodzie są bezjajeczne. Nawet słowem się nie odezwał. Masakra.



No właśnie tym rozładował nadmierne napięcie między stronami konfliktu
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 22:57
baronturbina napisał/a:

Czyli jesteś ułomny. Ukraińcu niepoważny. Nie potrafisz nawet swoich odklejonych poglądów obronić. Serio jesteś faszysta dla idei, której nie rozumiesz.



Zajrzyj w gacie, znajdziesz tam Ruska! Wiesz co z nim zrobić!
Zgłoś
Avatar
hks1920 Wczoraj 23:00
Haha mina gościa bezcenna. Było myśleć wcześniej, teraz zostało im tylko spierdalac przed lekarzami, w tym przypadku pediatrą
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 23:00
Siriuz napisał/a:

Zajrzyj w gacie, znajdziesz tam Ruska! Wiesz co z nim zrobić!


Komuchu nie pisz już. Jak spoglądam na papier toaletowy, czy dobrze się podtarłem to tam cię widzę i twoją mateczkę roSSje.
Zgłoś
Avatar
Siriuz Wczoraj 23:03
baronturbina napisał/a:

Komuchu nie pisz już. Jak spoglądam na papier toaletowy, czy dobrze się podtarłem to tam cię widzę i twoją mateczkę roSSje.



Ależ Ty jesteś mało oryginalny. Taki trochę poziom "sam jesteś ...." Aż mam wyrzuty sumienia, że marnuję czas na Ciebie. Niech już ta wojna na Ukrainie się skończy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 23:05
Siriuz napisał/a:

Ależ Ty jesteś mało oryginalny. Taki trochę poziom "sam jesteś ...." Aż mam wyrzuty sumienia, że marnuję czas na Ciebie. Niech już ta wojna na Ukrainie się skończy.


Skończy się i twoi tuszący bracia przyjadą T-34 bo inny sprzęt im się skończy. Wyrzuty sumienia powinieneś mieć że masz poglądy i piszesz jak byś był cofnięty i przetrzymany
Zgłoś
Avatar
Sayoko Wczoraj 23:06 1
Jakbym mu przyjebal to resztę historii dowiedziałby się od Mahometa w zaswiatach
Zgłoś
Avatar
Vi_Kikimora Wczoraj 23:09
Wierzcie lub nie chodziłem na Muai Thai. Ale bym go rozpierdolił. A Teraz w zasadzie już średnio 😅to nawet jak jest się niepewnym (chociaż to suchoklates jakiś), to cegłówką po łbie ku**a. Dajcie spokój. Ps a ten stary k**a to chyba z adopcji, bo jaj nie ma żeby..... cokolwiek zrobić.
Zgłoś
Avatar
Suber Wczoraj 23:23
Ot kurwa tatus bardziej obsrany niz małolat. Tfu
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy Wczoraj 23:31
Siriuz napisał/a:

Kurwa, przecież to dziadkowie, pewnie 50-60 lat. Mają się napierdalać z połowę młodszym bambusem?

dokładnie przecież to byłoby głupie

[ Dodano: 2024-10-07, 23:32 ]
Vi_Kikimora napisał/a:

Wierzcie lub nie chodziłem na Muai Thai. Ale bym go rozpierdolił. A Teraz w zasadzie już średnio 😅to nawet jak jest się niepewnym (chociaż to suchoklates jakiś), to cegłówką po łbie ku**a. Dajcie spokój. Ps a ten stary k**a to chyba z adopcji, bo jaj nie ma żeby..... cokolwiek zrobić.


Nie z adopcji tylko mądry, a skąd masz pewność że zdrowy fizycznie?
Zgłoś
Avatar
Don_Vito_Pablito Wczoraj 23:35
CzerstWybut napisał/a:

Rozkurwił bym chujowi łeb tam za to dziecko a na koniec zaciągnąl w te krzaki żeby tam zdechł i nikt sie nie zainteresował tym ścierwem.



W głębi duszy tak, ale jesteś niestety debilem, który dał się ponieść emocjom.
Pan na zdjęciu zachował się wzorowo. Teraz czyta dziecku bajkę na dobranoc, a ty byś w tym momencie odmawiał "Wieczny odpoczynek.."
Zgłoś
Avatar
Scout Wczoraj 23:44
Bardziej od tego kozojebcy wkurwił mnie ten ojciec - pizdeusz pierdolony...
Zgłoś
Avatar
OldMann Dzisiaj 0:02
swoją drogą to bardzo ciekawe zjawisko, gdy ktos wrzuca filmik w którym ginie na drodze dziecko to wiele komentarzy wygląda tak:

- rozjechało gówniaka, hahaha
- jednego kaszojada mniej, hahaha
- zrobi sobie drugie, hehehe
- tak to jest jak sie nie pilnuje gówniaków heh...
- łatwo przyszło, łatwo poszło hahaha

ale gdy ktoś wrzuci taki filmik jak ten to pełne współczucie dla dziecka

Rozpierdalają mnie te podwójne standardy na sadolu, nie wiem co trzeba mieć poryte w bani zeby reagować tak skrajnie inaczej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie