18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jebać kibola
P................C • 2012-09-26, 0:34
hiszpańska policja się w tańcu nie pierdoli

Zgłoś
Avatar
Desire00 2012-09-27, 15:54 1
Oni nie biją Hiszpanów tylko Anglików, którzy z tego co widać są kibicami City, więc zakładam, że to zdarzenie miało miejsce po meczu Real Madryt - Manchester City.
Zgłoś
Avatar
Simon2020 2012-09-27, 15:57 1
Anders Breivik napisał/a:

Popieracie policje która napierdala Hiszpanów, którzy w przeciwieństwie do nas mają jaja wyjść na ulice i powiedzieć chórem "wypierdalaj" okradającemu ich rządowi?



Chłopcze Ty chyba nie wiesz co jest na tym filmie.
To są kibole Manchesteru $ity, który jak teraz się okazuje dostał nie tylko w meczu
Zgłoś
Avatar
bigosamigos77 2012-09-27, 16:02 2
Prawidłowo kilku policjantów zrobiło porządek z tłumem dostał jeden z drugim pałą po dupie to od razu spokój ze wszystkimi, a u nas by było że naruszenie uprawnień że ich policja pobiła.
Zgłoś
Avatar
steel002 2012-09-27, 16:04 2
tępić bydło!
Zgłoś
Avatar
burn1878 2012-09-27, 16:04 1
Haha dobrze tak idiotom z city!
Mogli ich mocniej tam przekopać
Zgłoś
Avatar
matiqq 2012-09-27, 16:09
"mają jaja wyjść na ulice i powiedzieć chórem "wypierdalaj" "

kurwa ogłuchłem...
Zgłoś
Avatar
C................a 2012-09-27, 16:10
Żadna policja się nie pierdoli. Tylko że my jesteśmy takie zakompleksione polaczki, co na swoje ciągle narzekamy a wcale od reszty się nie różnimy...
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-09-27, 16:35
W filmie kamil66 jest pokazane, jak bydło zostaje rozganiane. Psiarze nie raz są zbyt agresywni, ale gdyby nie byli to banda imbecyli weszła by im na głowy. Są też sceny brutalniejsze, jak przesłuchanie młodego chłopaka. Miałem kiedyś okazje wysłuchać mojego byłego kolegi, jak opowiadał jak pobili kogoś, następnie ta osoba poszła na policje bo znał jednego typa, który go bił. Wezwali delikwenta na przesłuchanie zaczął pyskować do dali mu po mordzie. Takie życie psiarnia musi być, gdyby nie ona właśnie wynosili by wam z chaty okno na świat, komputer.
Zgłoś
Avatar
TrollingTime 2012-09-27, 16:53 1
Skakał dostał wpierdol i teraz że to policja jest taka zła i to skurwiele.
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-27, 17:01 2
"jebać policję" to ciekawy fenomen

Większość gimbazy hejtuję policję bo żyją w patologicznym otoczeniu. Np jakiś starszy kolega zajebał radio samochodowe, policja go zgarnęła i wpaja młodszym hasełko "jebać policję" (bo on nie zrobił nic złego) lub zasłyszeli od jakiś hiphopersów śpiewających o ciężkim życiu na blokowisku. Na takiej zasadzie to działa.
Byłem świadkiem w wawie jak przechadzałem się w dosyć patologicznym miejscu (ul. blacharska na slużewiu). Jakieś gnoje po 6-7 lat widząc policje zaczęli krzyczeć "jp" i uciekać śmiejąc się. Wyrośnie z takiego gówno cóż poradzić.

Normalny człowiek, który nie ma nic na sumieniu i ma odrobinę kultury nigdy nie doświadczy niczego złego od policjanta.

Kiedyś kilkanaście lat temu odwoziłem najebane i nakoksowane towarzystwo po domach. Uliczkami bocznymi śmigałem po jakiś robotach drogowych bo "kumpel" mówił, że będzie szybciej. Złapał mnie nieoznakowany. Osiem osób w samochodzie. Zachowywałem się kulturalnie, pokazywałem, że szanuje jego stanowisko, powiedziałem, że mogę dmuchać. Nastraszył mnie 1000pln mandatem, po czym powiedział, żebym uważał i puścił.
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-09-27, 17:08 1
Cytat:

Trepanatio napisał/a:

jebać kiboli mocno i często:D


duplik20 napisał/a:



Pierdolnięty jesteś... Lepiej napij się piwka



Ja nie wiem jak można mieć szacunek do wielokomórkowej formy życia (bo człowiekiem kibola nazwać nie można) która jest gotów z przyjemnością zabić drugiego człowieka kamieniem tylko dlatego, że popiera inny klub albo idzie sobie ulicą i nie jest za jakimś klubem. formy która rozwala własne miasto podczas zamieszek na meczach i jeszcze wciąga w to wszystko niewinne dzieci siejąc ziarno nienawiści. Do tych szmat to powinni ostrą amunicją strzelać. Spokój byłby w Polsce w końcu.
Zgłoś
Avatar
fejzez 2012-09-27, 17:29 5
Zgłoś
Avatar
wikto 2012-09-27, 18:01
0:50-0:54 biały pan wysyła czarnego niewolnika, po swojego białego syna
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-09-27, 18:41
pięknie aż pałka mięknie
Zgłoś
Avatar
w................x 2012-09-27, 18:54
rozwala mnie to

kolesie przychodzą protestować przeciwko biedzie, w której przychodzi im żyć, no ale bez browara w jednej łapie i srajfona w drugiej się nie obędzie

to tak jak u nas, w wawie kiedyś protestowali - ludzie w rajbanach i konwersach, biegali po mieście że napisami ' jesteśmy wkurwieni ', chcą zaprotestować co raz większą biedę, która ich dotyka. a no tak, oczywiście nie obyło się bez kubków z starbaksa.

i bez pana posła kalisza który zajechał dżaguarem

w takiej biedzie to ja chciałbym żyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie