18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jebać kibola
P................C • 2012-09-26, 0:34
hiszpańska policja się w tańcu nie pierdoli

Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2012-09-27, 19:11
"fookin' wankers!" najlepsze
Zgłoś
Avatar
Tomikchomik1 2012-09-27, 20:23
Tam przynajmniej jest policja, a nie to co u nas. U nas policjant nawet wjebać pałą nie może, bo kolegium. Kiedyś za komuny, jak jeden z 2 dostali pałą, to wiedzieli że mają już tak nie robić i był spokój. A teraz ludzie na osiedlach boją się wyjść wieczorami z domu, bo chodzą bandy dresów o mózgu nie większym od orzeszka, ze swoimi lafiryndami, i polują na każdego. Policjant, jak mu sie coś powie, albo coś źle zrobi, powinien móc wjebać pałą i byłby spokój. A co do pokolenia JP, to nie od dziś wiadomo, że to jebani pozerzy, którzy będą dreć morde na władze, a jak im ktoś wpierdoli albo coś ukradnie, to pierwsi polecą na posterunek.
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2012-09-27, 20:29
Bugini napisał/a:

Z tego co widać to 1 strzał na twarz i 4/5 jebnięć pałą po plecach...u nas weselej



2:35- masz może całość? Byłem na tym meczu Nie wiem czy w końcu wzięli im ten transparent czy nie.
Zgłoś
Avatar
Garulec 2012-09-27, 20:32
ok. 2:07 koleś wypowiada słowa "fucking New World Order" POCZYTAĆ KURWA o 'NWO' BO WAS TEŻ BĘDĄ LAĆ ZA TO ŻE NIE DAJECIE SIĘ SZCZEPIĆ!
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-09-27, 20:51
BongMan napisał/a:

Dobrze! Jak jakiś debil nie potrafi się zachować to pałą przez łeb i zaraz się uspokoi. Z hołotą trzeba krótko i brutalnie.



z takimi lamami jak ty też, za to żeś pizduś hipsterski
Zgłoś
Avatar
dyziom 2012-09-27, 21:38
Jebane angole, wszędzie się pchają, robią rozpierdol. A jak dostaną w czapę to wielkie oburzenie.
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-09-28, 9:33 1
internetowe chojraki po traumie szkolnej.

Zgłoś