18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Jebane wschodnie bydło
silwerbalk • 2024-08-22, 2:25
"Szedłem z dziewczyną ulicą, minęliśmy ropuchę, a ze sklepu wyszedł pijany 35-letni mężczyzna (Polak) i poprosił nas o drobne, ja powiedział mu, że nie mam, usłyszał, że mówię po ukraińsku, zaczął za nami biegać i wrzeszczeć, to spieprzyli na swoją Ukrainę, pierdolić wszystkich Ukraińców"
Oczywiście że jebane bydło zaa wschodu musi pokazać swoją murzyńskość .....przekopujać najebanego nurka

Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-22, 19:40
rayananer napisał/a:

jestes slaby jak barszcz z rzodkiewki chlopie, jeszcze pare lat musisz pocwiczyc pierdolenia i wtedy sie zglos do mnie i podbij do mnie znowu, niczym sie nie roznisz od tych z telewizji - pierdolisz by pierdolic - elo wariacie



zgasił cię jak peta 😂
Zgłoś
Avatar
Serum200 2024-08-22, 20:34
bambinizm napisał/a:

Ukrów na front, do czarnych strzelać, a do żydów jedno i drugie.



żydowstwo palić, wydaje mi się, że jest to im bliskie historycznie i kulturowo 😎
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-08-22, 23:58 1
rayananer napisał/a:

nie znajdziesz prawdy, twój móżdżek jest zbyt gładki aby ogarnąć, że to nie Rosja zagrażała Polsce ale jak dalej tego nie widzisz to co mi to da tłumaczenie po raz xxx ?



Rossja od zawsze zagrażała Polsce pokazuje to historia: zabory, atak podczas II W.Ś, okupacja podczas II W.Ś. później układ Warszawski - czyli praktycznie nowa komunistyczno socjalistyczna okupacja naszego kraju. Teraz również zagraża Polsce jak i całemu NATO. wystarczy posłuchać narracji pultera i jego psów, medwiediewa, propagandystów w ich tv. Cały czas grożą zachodowi i NATO, a ten dla nich zachód i NATO to też my, Polska.
Dodatkowo finansowane przez nich siatki werbowanych agentów dokonują już od jakiegoś czasu aktów sabotażu w krajach UE, szpiegują i prowadzą właśnie podobną do waszej narrację, łagodzącą stosunek do rossji i nastawioną na skłócenie nas z Uraińcami, na różnych portalach. A te akcje z uchodźcami na naszej granicy z białorusią to niby co jest - element wojny hybrodowej, podsycanie zagrożenia, destabilizacja, kurwa, jak można tego nie dostrzegać i pisać że nam rossja nie zagraża.

Także co jak co ale to u ciebie jednak zwoje się wyprostowały i ani faktów nie kojarzysz ani myśleć już nie umiesz.

______________

Jebać ruską propagandę, i tych co ją szerzą też.
Zgłoś
Avatar
Kozioł02 2024-08-23, 17:34
Gościa w dwóch najebali jak zwykli frajerzy
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-08-24, 18:26
Jebać Ukrainę, tą kurwę jebaną.
I tego chuja, żebraka Zełenskiego.
Zgłoś
Avatar
Grubasnik 2024-08-24, 23:39
Dla mnie Ukraińcy to ten sam sort co murzyny w skrócie jebać
Zgłoś
Avatar
anubis90 2024-08-25, 1:04
Grubasnik napisał/a:

Dla mnie Ukraińcy to ten sam sort co murzyny w skrócie jebać



Popieram 👍
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów