18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Jebane wschodnie bydło
silwerbalk • 2024-08-22, 2:25
"Szedłem z dziewczyną ulicą, minęliśmy ropuchę, a ze sklepu wyszedł pijany 35-letni mężczyzna (Polak) i poprosił nas o drobne, ja powiedział mu, że nie mam, usłyszał, że mówię po ukraińsku, zaczął za nami biegać i wrzeszczeć, to spieprzyli na swoją Ukrainę, pierdolić wszystkich Ukraińców"
Oczywiście że jebane bydło zaa wschodu musi pokazać swoją murzyńskość .....przekopujać najebanego nurka

Zgłoś
Avatar
chorym 2024-08-22, 4:37 65
Po pierwsze skąd kurwa wiedzieli że miał 35 lat, ojebali mu portfel? Po drugie nie widzę na nagraniu żeby kogoś gonił czy darł mordę. Po trzecie chłop sobie siedział na przystanku, oni przechodząc zapukali w szybkę o którą się opierał, na to chłop odparł ''co jest kurwa?'' później te ścieki społeczne cofnęły się i zaczęły go napierdalać. Po 4 mam nadzieję że ktoś ich rozpozna i połamie nogi i już mi ten filmik spierdolił czwarteczek...
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-22, 6:10 104
Ukrów na front, do czarnych strzelać, a do żydów jedno i drugie.
Zgłoś
Avatar
bialy_alfons 2024-08-22, 7:46 25
wyjebać ich w pizdu od nas na chuj nam taki motłoch
Zgłoś
Avatar
ghost114 2024-08-22, 7:54 19
Tam kurwa do Pokrowska kopać okopy a nie bawić się za polski socjal
Zgłoś
Avatar
gieroj111 2024-08-22, 9:27 4
może to ten tak zwany skok kulturowy i nie ogarniają ze w cywilizowanym kraju nie robi się takich rzeczy ?
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-08-22, 9:33 5
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-22, 9:59 13
@silwerbalk sowiecki translator coś ci szwankuje. Doładuj rubli na konto bo impulsów brakuje.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-08-22, 10:30 1
A skąd wiemy że Polak dostał?
Zgłoś
Avatar
SatanSSJ 2024-08-22, 10:45
Dobrze powiedział.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-22, 11:11 3
baronturbina napisał/a:

sowiecki translator coś ci szwankuje



Onucov, nie papuguj.

Bmwf10520 napisał/a:

A skąd wiemy że Polak dostał?



A kto miał dostać od banderowskiego gówna siedzącego w Polsce...

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-22, 11:29 6
silwerbalk napisał/a:

usłyszał, że mówię po ukraińsku, zaczął za nami biegać i wrzeszczeć, to spieprzyli na swoją Ukrainę, pierdolić wszystkich Ukraińców.


I co, źle zrobili? Jeśli tak było, to zasłużył na wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-08-22, 11:29 8
Dziwicie się że się bronią? Bardzo dobrze. Mają takie same prawo tu mieszkać jak i my.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-08-22, 11:58 2
Spokojnie to dopiero poczateg zaraz beda trzymac sztame z ciapakami , bedzie sie dzialo trzymajcie sie tam twardo w miastach I chuj w dupe banderze

______________

Nic nie cieszy tak jak ludzka krzywda
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-22, 11:58 11
A zauważył ktoś, że są trochę za ciepło ubrani jak na lato? Jeden ma nawet zimową czapkę. Jakieś stare, odgrzewane gówno.
I zanim jakiś kretyn odpowie, że "co z tego, że stare?" - zastanówcie się, po co ktoś rozsiewa po necie stare nagrania akurat teraz.
Ogólnie, widzę, że od czasu operacji kurskiej wzrosła ilość antyukraińskiego hejtu w polskim internecie. Przypadek?
Nie dajcie się manipulować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów