18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Jebane wschodnie bydło
silwerbalk • 2024-08-22, 2:25
"Szedłem z dziewczyną ulicą, minęliśmy ropuchę, a ze sklepu wyszedł pijany 35-letni mężczyzna (Polak) i poprosił nas o drobne, ja powiedział mu, że nie mam, usłyszał, że mówię po ukraińsku, zaczął za nami biegać i wrzeszczeć, to spieprzyli na swoją Ukrainę, pierdolić wszystkich Ukraińców"
Oczywiście że jebane bydło zaa wschodu musi pokazać swoją murzyńskość .....przekopujać najebanego nurka

Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-22, 12:01
dżonyłojlker napisał/a:

Onucov, nie papuguj.
A kto miał dostać od banderowskiego gówna siedzącego w Polsce...


Jasio pisałem ci żebyś pijany nie pisał. Alkoholizm jest uleczalny. Idź na odwyk. Zobaczysz wtedy przestaniesz pierdolic bzdury jak w ciągach będziesz i wiele innych korzyści uświadczysz.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-22, 12:05 5
TwójCzarnyPan napisał/a:

A zauważył ktoś, że są trochę za ciepło ubrani jak na lato? Jeden ma nawet zimową czapkę. Jakieś stare, odgrzewane gówno.
I zanim jakiś kretyn odpowie, że "co z tego, że stare?" - zastanówcie się, po co ktoś rozsiewa po necie stare nagrania akurat teraz.
Ogólnie, widzę, że od czasu operacji kurskiej wzrosła ilość antyukraińskiego hejtu w polskim internecie. Przypadek?
Nie dajcie się manipulować.


Nie przypadek, masz rację bo ruskim się grunt pali, boty i trolle sowieckie na tym portalu ( @silwerbalk , @siriuz , @riddick1773 , @dżonyłojlker i inni) zwarły poślady i dostają premię w rublach i ziemniakach za pisanie odklejonych bzdur.

Niestety sowieckie pizdeczki tak czy inaczej wasza wilka Rosja już jest zaorana i ośmieszona na dekady.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-22, 12:13 1
baronturbina napisał/a:

Nie przypadek, masz rację bo ruskim się grunt pali, boty i trolle sowieckie na tym portalu ( @ , @ , @ , @ i inni) zwarły poślady i dostają premię w rublach i ziemniakach za pisanie odklejonych bzdur.
Niestety sowieckie pizdeczki tak czy inaczej wasza wilka Rosja już jest zaorana i ośmieszona na dekady.



I po co mnie znowu wywołujesz, kacapSSka mordo... ja jestem Ukraińcem przecież.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-22, 12:18 1
Dzielnych naród ukraiński uczy swego sługę jak ma się do panów zwracać.

Polska 2024 koloryzowane
Zgłoś
Avatar
AdrianoItaliano 2024-08-22, 12:23 4
Jebac kurwy banderowskie. U nas w mieście chodzą na paluszkach...bo juz jeden zęby stracil. Lać te kurwy
Zgłoś
Avatar
szopen_rs 2024-08-22, 12:27
Ty ruski trollu
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-22, 12:29
dżonyłojlker napisał/a:

I po co mnie znowu wywołujesz, kacapSSka mordo... ja jestem Ukraińcem przecież.


Jesteś alkoholikiem nieleczącym się. Twoje słowa nie są nic warte, a szczególnie jak jesteś nietrzeźwy. Do momentu gdy udasz się na leczenie sam nie masz żadnej wartości społecznej jesteś bezkształtny i tak samo ukraiński jak ruski.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-22, 12:47 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

I co, źle zrobili? Jeśli tak było, to zasłużył na wpierdol.



jest pan obronca ukrow, wszystkie jego posty za wielbiace ukrainu banderland, wschodnia dzicz ha tfuuu
Zgłoś
Avatar
kruszymordziec 2024-08-22, 13:32 4
Love_is_Love napisał/a:

Dziwicie się że się bronią? Bardzo dobrze. Mają takie same prawo tu mieszkać jak i my.



Coś ci się pomyliło, to jest polska ziemia a nie ukraińska, mogą tu być ale maja się zachowywać, jak nie to wypierdalać

[ Dodano: 2024-08-22, 13:36 ]
Dodam że czarnuchy i ciapate to wypierdalać od strzała
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-08-22, 13:46 2
kruszymordziec napisał/a:

Coś ci się pomyliło, to jest polska ziemia a nie ukraińska, mogą tu być ale maja się zachowywać, jak nie to wypierdalać
Dodam że czarnuchy i ciapate to wypierdalać od strzała



On po prostu czeka na czarną knagę bo nie stać go ma wyjazd do Egiptu. W dupie pewnie też taki gościnny
Zgłoś
Avatar
MarcinNe 2024-08-22, 14:29 3
Jebać ukraińskie ścierwa wy cwele bez własnego kraju
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-22, 14:29 1
rayananer napisał/a:

jest pan obronca ukrow, wszystkie jego posty za wielbiace ukrainu banderland, wschodnia dzicz ha tfuuu


Ha tfu, towarzyszu!
Lubię to wasze faszystowskie, kacapskie pozdrowienie. Lepsze niż Heil Hitler.
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-08-22, 14:30 1
dżonyłojlker napisał/a:

Onucov, nie papuguj.
A kto miał dostać od banderowskiego gówna siedzącego w Polsce...



Inny Ukrainiec?
Gruzin,czeczen albo Wietnamczyk
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-22, 14:31
Bul_od_bytu napisał/a:

On po prostu czeka na czarną knagę bo nie stać go ma wyjazd do Egiptu. W dupie pewnie też taki gościnny


Oczywiście, że gościnny, zapraszam! Jestem wygolony, czysty, nawilżony, miękki i ciepły. Skorzystasz?
Zgłoś
Avatar
Bmwf10520 2024-08-22, 14:33 1
Jak się dystansują od ukrow hahaha
Czym ty się jeden z drugim różnisz od Ukraińca? Czym konkretnie bo patrząc na Polonię w UK to jest czego się wstydzić.
Nie dalej jak wczoraj zgarnęli dwóch czarnych i polke- gang złodzieji.
Polki zawsze na czarną kutange poleca
Ha tfu na te kurewskie sioło
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów