18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
Jebane wschodnie bydło
silwerbalk • 2024-08-22, 2:25
"Szedłem z dziewczyną ulicą, minęliśmy ropuchę, a ze sklepu wyszedł pijany 35-letni mężczyzna (Polak) i poprosił nas o drobne, ja powiedział mu, że nie mam, usłyszał, że mówię po ukraińsku, zaczął za nami biegać i wrzeszczeć, to spieprzyli na swoją Ukrainę, pierdolić wszystkich Ukraińców"
Oczywiście że jebane bydło zaa wschodu musi pokazać swoją murzyńskość .....przekopujać najebanego nurka

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-08-22, 14:38 2
Bmwf10520 napisał/a:

Inny Ukrainiec?
Gruzin,czeczen albo Wietnamczyk



Dokładnie to miałem dodać

W każdym razie, pewne jest, że to nie był Polak. A ci Ukraińcy, to wcale nie byli Ukraińcy, tylko Litwini, Łotysze i Estończycy, albo tradycyjnie Gruzini.

______________

Jest akcja - zabieramy banderowcom tablice rejestracyjne z samochodów
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-22, 14:42 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Ha tfu, towarzyszu!
Lubię to wasze faszystowskie, kacapskie pozdrowienie. Lepsze niż Heil Hitler.



i to wlasnie rozni nas od was, my nie jestesmy ani za Rosja ani za tym banderlandem co tylko rezać potrafi i tylko takich ma 'bohaterów' , ale wy za kazdym razem tworzycie narracje, ze my zostalismy zmanipulowani propaganda Rosyjską bo uwazamy to co uwazali i uwazaja nasi przodkowie - czyli - jebać ukrainę.

[ Dodano 2024-08-22, 14:44 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Dokładnie to miałem dodać
W każdym razie, pewne jest, że to nie był Polak. A ci Ukraińcy, to wcale nie byli Ukraińcy, tylko Litwini, Łotysze i Estończycy, albo tradycyjnie Gruzini.



norma, ale co najlepsze to trzeba pamietac ze to najbardziej skorumpowany kraj na swiecie ( a przynajmniej w europie ) u nich narodowosc sobie mozesz zmienic jak gacie na targu.. tzn idziesz i kupujesz haha
Zgłoś
Avatar
moonglight40 2024-08-22, 14:52 2
Jak ja tych kurew nienawidze, jebane, HIVOwskie, AIDSowskie, syni kurew szmat ukrainskich ruchanych przez wszystkie rasy swiata i zwierzeta..
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-08-22, 15:09 1
dżonyłojlker napisał/a:

I po co mnie znowu wywołujesz, kacapSSka mordo... ja jestem Ukraińcem przecież.



Jeden chuj ruski czy ukrainiec... to samo ścierwo.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-22, 15:10 6
rayananer napisał/a:

i to wlasnie rozni nas od was, my nie jestesmy ani za Rosja ani za tym banderlandem co tylko rezać potrafi i tylko takich ma 'bohaterów' , ale wy za kazdym razem tworzycie narracje, ze my zostalismy zmanipulowani propaganda Rosyjską bo uwazamy to co uwazali i uwazaja nasi przodkowie - czyli - jebać ukrainę.


To za kim jesteście? Tylko nie mów "za Polską", bo to nudne i oklepane. Kto jest za Polską życzy wszyskiego najgorszego Rosji, bo w ciągu ostatnich 300 lat nikt nam nie zagrażał bardziej niż oni. Kiedy zagrażała nam Ukraina? I nie żaden Wołyń-srołyń, mówię o całkowitym podporządkowaniu i zniszczeniu naszej państwowości. Kiedy nam to zrobiła Ukraina?

Więc słaba Rosja, to bezpieczna Polska, masz co do tego jakieś wątpliwości? Więc czemu szczujesz na Ukrainę i życzysz ruskom żeby wygrali tą wojnę? Żeby odbudowali siły? A potem, jak już zainstalują swój rząd w Kijowie żeby poszczuli na nas ukraińskich nacjonalistów, co próbują robić od ponad dwóch lat?
Tylko ruski agent tego chce, więc jesteś putinowskie gówno, a nie żaden Polak.
Zgłoś
Avatar
lebol1990 2024-08-22, 15:28 1
bambinizm napisał/a:

Ukrów na front, do czarnych strzelać, a do żydów jedno i drugie.



Czarnych na plantacje, ukrów do piachu a żymian do gazu🫡
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-22, 15:43 2
Bardzo dobrze warszafce pierdolonej. Mają co chcieli kurwy jebane przez psa rżego kundla.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-22, 15:44 2
TwójCzarnyPan napisał/a:

To za kim jesteście? Tylko nie mów "za Polską", bo to nudne i oklepane. Kto jest za Polską życzy wszyskiego najgorszego Rosji, bo w ciągu ostatnich 300 lat nikt nam nie zagrażał bardziej niż oni. Kiedy zagrażała nam Ukraina? I nie żaden Wołyń-srołyń, mówię o całkowitym podporządkowaniu i zniszczeniu naszej państwowości. Kiedy nam to zrobiła Ukraina?
Więc słaba Rosja, to bezpieczna Polska, masz co do tego jakieś wątpliwości? Więc czemu szczujesz na Ukrainę i życzysz ruskom żeby wygrali tą wojnę? Żeby odbudowali siły? A potem, jak już zainstalują swój rząd w Kijowie żeby poszczuli na nas ukraińskich nacjonalistów, co próbują robić od ponad dwóch lat?
Tylko ruski agent tego chce, więc jesteś putinowskie gówno, a nie żaden Polak.



nie znajdziesz prawdy, twój móżdżek jest zbyt gładki aby ogarnąć, że to nie Rosja zagrażała Polsce ale jak dalej tego nie widzisz to co mi to da tłumaczenie po raz xxx ? odpowiedź masz 'pejsy' ale i tak za mało jarzysz żeby to ogarnąć i widzieć tak szeroką panoramę
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-22, 16:12 1
Bmwf10520 napisał/a:

A skąd wiemy że Polak dostał?



"co jest kurwa" nie ma w słowniku ciapatych, więc zgadnij!
swoją drogą test bełkotliwy, więc +100 do kacapskiej odwagi.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-22, 16:35 1
rayananer napisał/a:

nie znajdziesz prawdy, twój móżdżek jest zbyt gładki aby ogarnąć, że to nie Rosja zagrażała Polsce ale jak dalej tego nie widzisz to co mi to da tłumaczenie po raz xxx ? odpowiedź masz 'pejsy' ale i tak za mało jarzysz żeby to ogarnąć i widzieć tak szeroką panoramę


O, tak. Czekałem, aż nazwiesz mnie lewakiem, banderowcem albo Żydem. I nie zawiodłem się. Ostateczny argument, gdy merytorycznych zabrakło.
Jak rozumiem, mam przyjemność z pryszczatym braunistą, albo życiowym przegrywem, któremu marzy się słowiańska wschodnia Europa zjednoczona pod ruskim butem? To wiele tłumaczy.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-22, 16:42
TwójCzarnyPan napisał/a:




TwójCzarnyPan napisał/a:

O, tak. Czekałem, aż nazwiesz mnie lewakiem, banderowcem albo Żydem. I nie zawiodłem się. Ostateczny argument, gdy merytorycznych zabrakło.
Jak rozumiem, mam przyjemność z pryszczatym braunistą, albo życiowym przegrywem, któremu marzy się słowiańska wschodnia Europa zjednoczona pod ruskim butem? To wiele tłumaczy.



Ale co Ty gadasz chłopie? Wy macie jakąś schizofrenie bo kolejny raz próbujesz mi wmówić coś co już wcześniej przewijałem haha gdzie cie nazwalem zydem? i gdzie powiedzialem ze jestem za zydowska konfederacja? ty sam tworzysz w swojej glowie narracje i zapewne udaje ci sie w niektorych przypadkach ( mowie tu o twoich poprzednich osobach z ktorymi sie konfrontowales ) ale oni byli zmanipulowani tak jak i ty tylko jeszcze mniej. ciekawe kiedy to zajarzysz ^^ zaraz powiesz mi ze jestem za hitlerem i ty to wiesz bo tak ci mowia glosy w twojej glowie, chlopie wymieniam z toba zdanie juz z 5 raz i za kazdym razem probujesz mi wmowic cos co sobie ubzdurales w glowie, od kogo uczyles sie propagandy? Goebbels byl twym panem?
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-22, 16:46 2
rayananer napisał/a:

odpowiedź masz 'pejsy' ale i tak za mało jarzysz


rayananer napisał/a:

haha gdzie cie nazwalem zydem?


Zapomniałeś, co sam napisałeś? Chujowy z ciebie trol.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-08-22, 16:49
TwójCzarnyPan napisał/a:

Zapomniałeś, co sam napisałeś? Chujowy z ciebie trol.



jestes slaby jak barszcz z rzodkiewki chlopie, jeszcze pare lat musisz pocwiczyc pierdolenia i wtedy sie zglos do mnie i podbij do mnie znowu, niczym sie nie roznisz od tych z telewizji - pierdolisz by pierdolic - elo wariacie
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-08-22, 17:41 1
Żarty żartami, ale słyszeliście, że tusk i kaczyński chcą wprowadzać cyfry ukraińskie już do szkół u nas? Masakra, tylko konfederacja jest porządna.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-22, 18:11 3
Szary_Jeleń napisał/a:

Żarty żartami, ale słyszeliście, że tusk i kaczyński chcą wprowadzać cyfry ukraińskie już do szkół u nas? Masakra, tylko konfederacja jest porządna.


Ja słyszałem, że arabskie też wprowadzą, żeby zadowolić brukselskich lewaków.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów