18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Dawaj Karolek - popularne w ostatnich 24h
Jebany geniusz
~Velture • 2024-05-27, 23:08
Nawet nie mam pojęcia jak to jest kurwa możliwe ale okazuje się, że jest to dość częsty przypadek (w spojlerze fotka z usa)



Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-05-28, 11:52 2
minions napisał/a:

Uważam że to fejk. Nie ma tak głupich ludzi. Jeśli są w stanie zapamiętać wdech / wydech to są też w stanie pojąć gdzie lufa. To fejk ! .....prawda? PRAWDA????



Nie doceniasz ludzkiej głupoty
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-28, 13:52 1
minions napisał/a:

Uważam że to fejk. Nie ma tak głupich ludzi. Jeśli są w stanie zapamiętać wdech / wydech to są też w stanie pojąć gdzie lufa. To fejk ! .....prawda? PRAWDA????



Ile filmów na sadolu widziałeś jak na strzelnicy ludzie zaglądają do lufy po zacięciu broni?
Tak, ludzie to debile.
Zgłoś
Avatar
leonfun 2024-05-28, 15:02
Kiedyś miałem dupę co na strzelnicy strzelała z prawej ręki patrząc na cel lewym okiem
Zgłoś
Avatar
Snajkers 2024-05-28, 18:48
Jak on dożył tego wieku jak taka pizda, że nie wie którą stroną naboje do magazynka ładować ? BOPE to chyba Brazylia przecież
Zgłoś
Avatar
Don_Vito_Pablito 2024-05-28, 23:21
Pedator napisał/a:



No ja nie mialem okazji strzelać i w sumie przydało by się jakieś wytłumaczenie, skąd mam wiedzieć o co tu chodzi, jak stzrzelałęm w życiu tylko z watrówki. Czy jestem leszcz, bo nie wiem, a ktoś wie hehe
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-05-29, 1:37 1
Don_Vito_Pablito napisał/a:

No ja nie mialem okazji strzelać i w sumie przydało by się jakieś wytłumaczenie, skąd mam wiedzieć o co tu chodzi, jak stzrzelałęm w życiu tylko z watrówki. Czy jestem leszcz, bo nie wiem, a ktoś wie hehe


Ale co tutaj tłumaczyć?
Chyba logiczne, że nabój powinien być ładowany do przodu końcem zaokrąglonym, a nie płaskim. W wiatrówkach jest tak samo. Nawet w starych bajkach Disneya pokazywali jak to działa.
Zgłoś