18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jebany magik
Tasak_PL • 2012-11-26, 17:10

cholera wie jak to robi na fake nie wygląda, ma jeszcze parę takich numerów
Zgłoś
Avatar
geniuszę 2012-11-27, 12:20
Ulvar napisał/a:

boże...
1. typ z telefonem jest podstawiony - to po pierwsze
2. na telefonie jest aplikacja, która po szarpnięciu nim w odpowiedni sposób (czujnik ruchu) wyświetla na połowie ekranu odwzorowanie jego tyłu, i wraca do stanu poprzedniego po odpowiednim poruszeniu znow...
3. banda frajerów którzy się nabierają = bezcenne



Czyli iPhone 4 to sam ekran tak? I słuchawka na górze urządzenia to tez ekran? Puknij sie głowie. Ta iluzja jest bardziej zmyślna niż Twoje myślenie.
Zgłoś
Avatar
typo 2012-11-27, 15:06
Dynamo jest dosyć dobrym iluzjonistą. Kiedys jak sie zainteresowałem jego programem na Discovery (w końcu to Discovery, byle gównianego chłopka z odpustu by nie wzieli) to z ciekawości wszedłem na forum dla magików (magicbunny czy cuś takiego). Oczywiście większość twierdzi, że jest do dupy, ale raczej przemawia przez nich zazdrość, że koleś takie sianko robi na tym. Kilka osób natomiast całkiem rozsądnie stwierdziło, że może nie jest najlepszym iluzjonistą, ale dobrze robi te tricki.

Można wywnioskować patrząc z boku na te rozmowy na forum, że gościu jest niezły i że się sprzedał Trochę mi to dyskusje nt. rapu przypominało.

W każdym razie - operator kamery stwierdził, że jest zaskakujaco mało dubli (a właściwie nie ma ich wcale). Oczywiście znakomitą ilość tricków da się dobrze wytłumaczyć oglądając powtórki, ale face to face gość robi wrażenie (wiem, bo kumpela ze zmywaka w Londynie była jego ofiarą ).

Co mnie natomiast dziwi, to ze nie ma amatorskich nagrań na Youtube. Ablo je skutecznie usuwa, albo takowych nie ma, co robi się bardzo podejrzane.

Niemniej jednak Discovery nie zatrudniłoby byle kogo do takiego programu. Ja tam lubie Dynamo.

Poza tym mówienie o tricku iluzjonisty, że to "fake" jest z lekka głupie. Wiadomo, że to fake i wiadomo, że w zwolnieniu w połowie przypadków wyjdzie co jest grane.

Tu chodzi o to, żeby zrobić dobre pierwsze wrażenie. JEbs! WOW! i tyle Nie warto się rozkminiać, az tak mocno.
Zgłoś
Avatar
cieply_koln 2012-11-27, 17:03
Zgłoś
Avatar
edd3 2012-11-27, 22:03 1
Ulvar napisał/a:

boże...
1. typ z telefonem jest podstawiony - to po pierwsze
2. na telefonie jest aplikacja, która po szarpnięciu nim w odpowiedni sposób (czujnik ruchu) wyświetla na połowie ekranu odwzorowanie jego tyłu, i wraca do stanu poprzedniego po odpowiednim poruszeniu znow...
3. banda frajerów którzy się nabierają = bezcenne



nie stety twoja teoria jest kiepska bo z przodu telefonu jest sluchawka i kamera wiec tego aplikacja nie moze wyswietlic, wymysl cos innego.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-11-28, 2:03
Zgłoś