18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Jebany magik
Tasak_PL • 2012-11-26, 17:10

cholera wie jak to robi na fake nie wygląda, ma jeszcze parę takich numerów
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-11-26, 22:47 1
Libertinus napisał/a:

W głowie się nie mieści, że u schyłku 2012 roku ludzie wierzą w magię.



W głowie się nie mieści, że u schyłku 2012 roku są ludzie, którzy są na tyle aroganccy i głupi, że wszystko dla nich to fake

Jak widać, połowie ludzi filmy sc-fi wyżarły mózgi a drugiej odrobina wiedzy poprzewracała w głowach dając im iluzję bycia alfą i omegą.
Zgłoś
Avatar
Mateo667 2012-11-26, 22:50 1
Widziałem ten filmik wcześniej, wyjaśnienie- ma naklejkę którą przykłada do wyświetlacza i w miarę zwinnym ruchem przekręca iphona, co wygląda jakby przekręcał tylko połowę, a w rzeczywistości przekręca całego.
Zresztą macie filmik ze slowmo i jakimś tam komentarzem(angielski na poziomie podst. standardowo wymagany)
Zgłoś
Avatar
DioniZy 2012-11-26, 22:54
Oglądam na Discovery to są posklejane kawałki! Lipa ale trzeba przyznać fajnie i profesjonalnie zrobione! Więc ja daje piwko!!!
Zgłoś
Avatar
oGOALoneYaYo 2012-11-26, 22:54
Tutaj Dynamo tez sie popisuje niezla sztuczka...

Zgłoś
Avatar
wudun 2012-11-26, 22:56
Chujowe;D Miałem nadzieję że spierdoli;D
Zgłoś
Avatar
Tasak_PL 2012-11-26, 23:01 1
Velture napisał/a:

Jeśli ktoś wierzy ,że to prawdziwe to uważam ,że spłodzili taką osobe krowa i kozioł a wszyscy przodkowie takiego idioty to jebane debile wywodzące się od żydo-małpo-kebabów.

jak już jesteś taki mądry i cwany to przed przecinkiem sie przerwy "spacji" nie robi
Zgłoś
Avatar
kasanovva 2012-11-26, 23:03 1
"boże...
1. typ z telefonem jest podstawiony - to po pierwsze
2. na telefonie jest aplikacja, która po szarpnięciu nim w odpowiedni sposób (czujnik ruchu) wyświetla na połowie ekranu odwzorowanie jego tyłu, i wraca do stanu poprzedniego po odpowiednim poruszeniu znow...
3. banda frajerów którzy się nabierają = bezcenne "

??????????????????????

Tak i ekran wyświetlił obiektyw aparatu poza ekranem.
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-11-26, 23:03
I znowu wszystkich wyDYNAMO!
Zgłoś
Avatar
drewniak123 2012-11-26, 23:04
myślałem, że jak magik to będzie skakał
Zgłoś
Avatar
Aruś 2012-11-26, 23:11
Zgłoś
Avatar
Coby 2012-11-26, 23:18
tylko wezcie pod uwage to ze za drugim razem kręci prawą połowe a odwraca się lewa
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2012-11-26, 23:18 3
xts napisał/a:

dobra dobra :d a jest też sztuczka stoi kilkanaście osób, bierze telefonik od baby (może chuj podstawiona w/e) i zmniejsza go do rozmiarów paczki zapałek, wrzuca do butelki, potrząsa butelką, ten się powiększa i koleżanka tej baby dzwoni na ten telefon.

na oczach jebanego tłumu


A zanim zadzwoni, wrzuca telefon pod kurtkę.


xts napisał/a:

albo jak lewituje przy tym jezusku w rio na oczach tysięcy



Zauważ, że na każdej klatce jakiś fragment jego ciała jest przesłonięty przez "gapiów" - to punkt oparcia.


QKLUX napisał/a:

Większość trików Dynamo rozkminiam, nie ogarniam natomiast numeru z opalenizną - mistrzostwo.


Babka pod rękawem już wcześniej miała nieopalony pasek, a gość rozciera jej na nadgarstku jakiś fluid do makijażu.
Zgłoś
Avatar
QKLUX 2012-11-26, 23:48
Większość trików Dynamo rozkminiam, nie ogarniam natomiast numeru z opalenizną - mistrzostwo.

Babka pod rękawem już wcześniej miała nieopalony pasek, a gość rozciera jej na nadgarstku jakiś fluid do makijażu.

Też tak myślałem, byłoby to sensowne.
A jak ten pasek wrócił na swoje miejsce?
Zgłoś
Avatar
suchy945 2012-11-26, 23:57
@ Ulvar Jakieś dowody ?
Zgłoś
Avatar
megamo 2012-11-27, 0:30
jeden wielki fake kolejny debil który reklamuje nokie i inne produkty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie