18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Pralpunkt 2020-07-29, 14:18 3
Jebnoł to za dużo powiedziane, pies się odbił wstał otrzepal i poszedł to pożądny pies nie cipa
Zgłoś
Avatar
Korcipała 2020-07-29, 16:52 4
Kolejny film z serii ZABILI GO I UCIEKŁ
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2020-07-29, 17:44 1
kiedyś miałem też takiego pecha, tyle że psisko jeszcze większe, tak samo prędkość, wylazł prosto pod samochód, lampa rozjebana, wiatrak w chodnicy, maska zgięta, a pies wstał i poszedł, możliwe że coś mu było i był w szoku ale najgorsze to że takie wsioki puszczają te psy samopas, samochód rozjebany, autochtony cichociemne co się zleciały, nikt nie wie czyj to pies i teraz ze swoich naprawiaj albo z AC
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-07-29, 21:26 17
Hrabia Drapula napisał/a:

kiedyś miałem też takiego pecha, tyle że psisko jeszcze większe, tak samo prędkość, wylazł prosto pod samochód, lampa rozjebana, wiatrak w chodnicy, maska zgięta, a pies wstał i poszedł, możliwe że coś mu było i był w szoku ale najgorsze to że takie wsioki puszczają te psy samopas, samochód rozjebany, autochtony cichociemne co się zleciały, nikt nie wie czyj to pies i teraz ze swoich naprawiaj albo z AC



Kiedyś podobnie, zderzak lampa i co robić... Całe szczęście znalazł się właściciel co rzucił się z mordą, że jak ja jeżdżę. Przyjechała policja, pan potwierdził że to jego piesek... Jakież było jego zdziwienie, że wina jest po jego stronie... A jaka złość jak dowiedział się, że serwis za naprawę wyliczył 6.500 zł i on musi to pokryć z własnej kieszeni.
Zgłoś
Avatar
camelight74 2020-07-29, 21:26
Jebany ślepiec za kierownicą, jeszcze wrzuca do sieci film z własną nieudolnością.
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2020-07-29, 22:11
I polazł zdechnąć gdzieś w krzakach.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2020-07-29, 22:13
camelight74 napisał/a:

Jebany ślepiec za kierownicą, jeszcze wrzuca do sieci film z własną nieudolnością.


Zajebało poligonem
Zgłoś
Avatar
camelight74 2020-07-30, 23:17
tfujdiler napisał/a:

Zajebało poligonem



Pochwal się czym drze od ciebie filozofie.
Zgłoś