18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Black Snake 2013-05-31, 23:28
Przysięgam, że jak już nie będę miał szans na przeżycie to wpierdolę między nich bombę, powieszę się, a moje narządy oddam chorym!
Zgłoś
Avatar
Sidowski 2013-05-31, 23:30


I nie będzie dziewic
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-05-31, 23:40
Photoshop czyni cuda.
Zgłoś
Avatar
k................u 2013-05-31, 23:42
Wy kurwa narzekacie na moherów? Oni wam przynajmniej Żon nie zgwałcą ani łbów nie obetną. Zresztą w 2050 Niemcy będą muzułmańskie więc nasze dzieci praktycznie też. To już się dzieję POLSKO!
Zgłoś
Avatar
buku 2013-05-31, 23:59
Tak ładnie się poustawiali, że aż grzech nie skorzystać z .

Ciekawe ile ciapatych łbów dałby radę przebić jeden pocisk?
Zgłoś
Avatar
immikofreako 2013-06-01, 1:00
ticorr napisał/a:



A nie przypadkiem tych, co otworzyli ciapatym drzwi na nasz świat? I ładne mi dzieci, gdzie średnia wieku to bodajże 19-20 lat, a cały obóz sponsorowany był i odwiedzany przez przedstawicieli lewackich partii. Takie bajki pozostaw dla siebie.

A co do obrazka - to tylko efekt wojującego wszędzie ateizmu i całego tego "naukowego", humanistycznego, materialnego podejścia do życia, gdzie ludzie z czystego zazwyczaj lenistwa, potrafią wyrzec się wartości i tradycji swoich ojców. Wpierw pierdolą o "złodziejach w sutannach", "czarnych oszołomach", "agentach Watykanu", a później są wielce zdziwieni, że próżnię jaka się wytworzyła, przejmują wróżki, zabobony, "dewianci" czy obca i wroga nam zupełnie religia. Wojujcie idioci dalej, to będziecie siedzieć niedługo na dywaniku 3 razy dziennie, żeby nie dostać wpierdolu na zakręcie.


co ma piernik do wiatraka kretynie, nawet mi sie nie che dyskutowac z takim deklem jak ty
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-06-01, 1:36
bloodwar napisał/a:


Obcą nam całkowicie religią jest chrześcijaństwo, wiarą naszych pradziadów były bóstwa słowiańskie a wczesniej ogien i slonce do tego tez chcesz wracac, mamy siedziec w jaskiniach i modlic sie do ognia tylko dlatego, ze jakis prawicowy oszolom boi sie przedstawicieli konkurencyjnej sekty!


Religia ma również wymiar praktyczny, a nie tylko duchowy. Zresztą, zobaczymy ile zostanie z twojego bohaterstwa ignorancie, jak ci maczetami jakiś "Muslim Patrol" zapuka do drzwi.

skandal89 napisał/a:

19 i 20 latkowie otworzyli im drzwi? jak? Poglądy poglądami, sam gardzę lewactwem, ale koleś sobie pojechał zrobić rzeź na bezbronnych ludziach, mało mają ciapatych osiedli, meczetów itp? Tam by się mógł bardziej wyszaleć i wtedy był by dla mnie bohaterem, problem w tym, że jak by go złapali to by go zajebali gołymi rękami, widocznie nie miał jaj i wybrał łatwiejszy cel. Tyle ode mnie w tym temacie.


Ja też bym wolał żeby zaczął od Wiejskiej i okolic. Poza tym meczety płoną codziennie na bliskim wschodzie w wojnie szyicko-sunnickiej i w przeciwieństwie do ataku na obóz lewackiej "młodzieży", na nikim by to nie zrobiło dziś wrażenia.

immikofreako napisał/a:

co ma piernik do wiatraka kretynie, nawet mi sie nie che dyskutowac z takim deklem jak ty


Jak nie masz nic do napisania, to po chuj zabierasz głos i wygłaszasz jakiś milczący protest? Mam się wzruszyć?
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-06-01, 1:50
juz zaczyna sie robic nudna ta stronka, wszedzie tylko pierdolenie o muzulmanach,zydach i gejach. kurwa wakacje sie zaczely i juz dzieci wrocily na sadola z 'kfejkuf'
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-06-01, 4:35
Nexures napisał/a:

juz zaczyna sie robic nudna ta stronka, wszedzie tylko pierdolenie o (...) gejach. kurwa wakacje sie zaczely i juz dzieci wrocily na sadola z 'kfejkuf'


Napisał gość, którego najwyżej oceniony film jest o geju...
Zgłoś
Avatar
bobek388 2013-06-01, 7:11
ticorr napisał/a:



A nie przypadkiem tych, co otworzyli ciapatym drzwi na nasz świat? I ładne mi dzieci, gdzie średnia wieku to bodajże 19-20 lat, a cały obóz sponsorowany był i odwiedzany przez przedstawicieli lewackich partii. Takie bajki pozostaw dla siebie.

A co do obrazka - to tylko efekt wojującego wszędzie ateizmu i całego tego "naukowego", humanistycznego, materialnego podejścia do życia, gdzie ludzie z czystego zazwyczaj lenistwa, potrafią wyrzec się wartości i tradycji swoich ojców. Wpierw pierdolą o "złodziejach w sutannach", "czarnych oszołomach", "agentach Watykanu", a później są wielce zdziwieni, że próżnię jaka się wytworzyła, przejmują wróżki, zabobony, "dewianci" czy obca i wroga nam zupełnie religia. Wojujcie idioci dalej, to będziecie siedzieć niedługo na dywaniku 3 razy dziennie, żeby nie dostać wpierdolu na zakręcie.



Ja jestem ateista a nienawidze ciapakow, pedalstwa i lewactwa. Jestem patriota a religia to wedlug mnie najgorsze co sie przytrafilo temu swiatu.
Zgłoś
Avatar
sunnychris 2013-06-01, 8:41 1

z grubsza w ten sposób rozjeżdżałbym
Zgłoś
Avatar
dadek69 2013-06-01, 9:43
oni wszyscy przecież nie żyją...
Zgłoś
Avatar
adex69 2013-06-01, 9:53
Przynajmniej tam chrześcijanie są bardziej szczerzy a nie na pokaz jak w polszy, ale muzułmanie to pedofile i fanatycy więc, parę bombek by się przydało na nich zrzucić.
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-06-01, 12:08
ticorr napisał/a:


Napisał gość, którego najwyżej oceniony film jest o geju...



tez go nienawidze !!! i to jest film pokazujacy jaka z niego ciota
Zgłoś
Avatar
ticorr 2013-06-01, 22:02 1
adex69 napisał/a:

Przynajmniej tam chrześcijanie są bardziej szczerzy a nie na pokaz jak w polszy, ale muzułmanie to pedofile i fanatycy więc, parę bombek by się przydało na nich zrzucić.


Ja pierdolę... Bardziej szczerzy, bo nie mieli 50 lat komunizmu i donoszących wszędzie konfidentów.
Zgłoś