18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Jeden z wielu przykładów, jak nas robią w chuja.
m................a • 2013-07-24, 20:10
Moi drodzy Sadole i Sadolki. Zapewne każdy z Was wie, że wiele firm z branży spożywczej (i nie tylko oczywiście) robi konsumentów w chuja, to zmniejszając sukcesywnie opakowanie, to robiąc fałszywe promocje, to dodając multum składników chemicznych dla poprawienia jakości potraw. Wszyscy chcą zarobić na przeciętnym zjadaczu chleba. W tym przypadku tortilli z rozmemłanym FARSZEM, zamiast obiecanych kawałków kurczaka i brązowo-żółtą breją zamiast kawałków warzyw. Wiadomo, że teraz na właściwie każdym opakowaniu napisane jest zwykle gdzieś w rogu czcionką 0,0005 "propozycja podania", ale i tak jest to wielkie i niesprawiedliwe wprowadzanie w błąd.

Dziś we SreszMarkecie, bliskim kuzynie Żabki-Srabki, zakupiłam Tortille firmy Konspol, bo szczerze mówiąc była promocja, a akurat szukałam czegoś na baaardzo szybko na obiad. Wiedziałam, żeby nie oczekiwać cudów wewnątrz opakowania, ale po zdarciu bardzo zachęcającej folii dojrzałam samą szarą rzeczywistość. Na dowód mam kilka zdjęć:

Całkiem zachęcające do kupna opakowanie


Jak widać FARSZ aż wypływa z lepkiej i rozrywającej się tortilli


Jeszcze ciekawiej - próbując owoą tortillę otworzyć cała się ujebałam tym zajebistym FARSZEM, już żarcie mojego psa wygląda smaczniej (tylko troche bardziej jebie )


I skład - jako ciekawostka, bo zdaję sobie sprawę, że mało widać, ale uwierzcie mi, że czcionka była okrutnie maleńka, dodam tylko, że naliczyłam coś koło 20 sztuk E-300 i inne podobne, zagęstniki, barwniki, konserwanty, emulgatory, stabilizatory - cała tablica Mendelejewa po prostu.


Nie było, bo własne z dzisiaj, sorry za FARSZ wielkimi literami, ale naprawdę mnie zszokowała zawartość, która miała być kawałkami kurczaka i warzywami z sosem salsa mexicana.
I w ogóle mimo tych wszystkich chemikaliów ciasto tortilli było lepkie, glutowate i takie jakby kleiste. Farsz śmierdział i był mało konkretny i smaczny (o pożywności, jak zapewnia producent, nie wspomnę).

Dodam jeszcze, że odważyłam się spróbować, w smaku takie słone i ogólnie niedojebane, więc naprawdę nie polecam. Niech Was nie skusi promocja, chyba, że ktoś jest naprawdę głodny, lepsze to niż zupka chińska:)

Pozdrawiam serdecznie i NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W CHUJA!

Zgłoś
Avatar
POW667 2013-07-24, 23:24
Że tak się zapytam: A czego ty się kurwa spodziewałaś?
Zgłoś
Avatar
barthosh 2013-07-24, 23:27
Nie robią NAS w chu**a, bo MY tego nie kupiliśmy...
Zgłoś
Avatar
divi 2013-07-24, 23:52
mandaryyynka napisał/a:



Jak już mówiłam, potrzebowałam coś na baaardzo szybko, poza tym gaz mi się w butli skończył i naprawdę nie miałam czasu robić dziś sama obiad. Choć zwykle siedzę w miejscu, gdzie kobieta według Was powinna siedzieć... Oczywiście mam na myśli kuchnię.



"Oczywiście" nie było potrzebne. Badum-Tszzz
Zgłoś
Avatar
Dzyzys 2013-07-24, 23:52
wodzwioski napisał/a:

Stary zamiast się spuszczać jak to firmy robią nas w chuja, polecam robić sobie takie rzeczy samemu.
Za te same pieniądze zrobisz sobie dwa razy więcej żarcia i na pewno będzie smaczniejsze niż te kupowane gotowce.



Co nie zmienia faktu, że firmy mogą bezprawnie robić nas w chuja
Zgłoś
Avatar
K................i 2013-07-24, 23:54
pierdolicie, a pewnie sami na obiad vifony lubicie czasem opierdolić. Każdy kto studiował/studiuje parę razy w życiu był zmuszony zadowolić się gotowcem. Ja polecam dania firmy profi (oprócz jakiegoś mięcha z ryżem, bo wygląda i smakuje jak psie żarcie). Krokiety z biedry są zajebiste, za to absolutnie nie polecam pierogów z kapustą i grzybami z biedrony - w smaku dziwne to, jakby się jadło towar z chińskiego marketu (taki posmak ten tego).
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-07-25, 0:04 1
W imieniu całego portalu sadistic.pl wyrażam wielkie współczucie i ubolewanie złymi decyzjami konsumenckimi autora/ki posta. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie pan/pani zadowolona/ny ze swoich zakupów jak i tanich śmieciowych dań do mikrofali.

Lepiej?
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-07-25, 0:05
Kurwa, też mi promocja... 5,49 za 250g syfu w ładnym opakowaniu. Jak się chce zjeść szybko i tanio to się idzie do Lidla. Są tam zajebiste naleśniki z serem i rodzynkami za 3,99 i można się tym najeść, a w składzie nie ma tablicy mendelejewa. Choć to i tak jeden chuj, jeżeli się to żarcie podgrzewa w mikrofalówce, bo to urządzenie sprowadza każde danie do poziomu gówna...
Zgłoś
Avatar
PPioter 2013-07-25, 0:06
Pierdolicie Hipolicie... jadłem ostatnio dwa razy (również skuszony promocją w żabce) i wcale nie takie zle... powiem więcej, nawet mi smakowało. Ale to może dlatego że moja cieć-dieta widziała już dużo gorsze rzeczy

I druga sprawa - po kiego chuja chodzisz do "SreszMarketu" czy też "Żabki-Srabki" skoro wg Ciebie to takie chujowe sklepy? Wypuścić kurwa babę z kuchni to dorwie się do internetu i pierdoli farmazony..
Zgłoś
Avatar
Alepocotokomu 2013-07-25, 0:10 3
Prosze bardzo mnie też ojebali na ciastkach!
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-07-25, 0:12 1
"propozycja podania" ... heh
to się sukinsyny powycwaniali
nieźle, będę zwracał uwagę, dzięki

Jak też muszę na szybko, a nie zostało mi obiadu z dnia poprzedniego to zwykle kupuje rybę wędzoną za 3-4 zeta, do tego 2 bułki i jest zdrowo i omnomnom, polecam : >

Alepocotokomu napisał/a:

Prosze bardzo mnie też ojebali na ciastkach!


takie jak na obrazku z opakowania kupisz na wagę, znacznie więcej za znacznie taniej
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-07-25, 0:17
Propozycja podania to była już na śledziach w oleju z 1983...W na serio tacy naiwni jesteście?
Zgłoś
Avatar
Okash 2013-07-25, 0:19
quartz75, tak mistrzu.
Zgłoś
Avatar
51abes 2013-07-25, 1:19
Pracuję w tym małym miasteczku gdzie owa firma "Konspol" robi swoje produkty, i powiem wam że przy dobrych wiatrach (dosłownie) smród z tej fabryki roznosi się po całym miasteczku. Wszystko znajduje się przy starej "2-jce" w kierunku Poznania. Najgorzej jest w upale. Zapach wiejskiego obornika w porównaniu z tym pachnie niczym najlepsze perfumy z Dauglasa.
Zgłoś
Avatar
Prospect0r 2013-07-25, 1:30
@staffior Obyś kurwa miał więcej niż 2cm w gaciach i wszystkie zęby, żeby Cię jakikolwiek pedał chciał zapinać... Niektórym tutaj się taki hejt włączył, że szkoda gadać... Samce alfa zorientowały się, że post wystawiła kobieta ;D Temat dobry na główną, bo po tych zdjęciach naprawdę aż chce się bełtać, a na harda za słabo. Tak więc piwko+
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2013-07-25, 1:36 1
Kobieta bardziej niż w kuchni potrzebna byłaby w sypialni, hue hue hue A facet nieradzący sobie w kuchni to pizda nie facet

Dobre żarcie za stosunkowo małą kasę często miewają popeerelowskie bary mleczne i podobne, nierzadko da się trafić na jakimś fast foodzie żarcie nierobione pługiem i kombajnem do gruzu. Ot, wystarczy się rozejrzeć Sam niedawno na robocie na wyjeździe uświadomiłem sobie, jak bardzo da się zejść z ceny żarcia na łebka poświęcając czas na jego przygotowanie.. Lenistwo bierze górę, a żołądek cierpi..
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie