18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
rgx 2012-09-10, 21:27
i tak kurwa skoczyła więcej niż niejeden koleś z LO albo Technikum
Zgłoś
Avatar
oldsoul166 2012-09-10, 21:29 7
To proszę drodzy "PRAWDZIWI" sadyści jutro iść na stadion i na jednej nóżce skoczyć sobie cztery metry. Pokażcie jak "kuśtyk" i "baba" jest dla Was niczym i że potraficie lepiej od takiego śmiecia. Czekam na wasze filmiki
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-09-10, 21:30 4
Sapthor napisał/a:



Rozbawiło Cie to? ja pierdole bardziej pojebanym być nie można, jak na razie to ta kobieta ma pewnie dużo wyższe ambicje, osiągi, i z pewnością zapał w dążeniu do sukcesu, Ty pewnie nawet się rano nie umyłeś...



Człowieku. Jesteś na sadolu! W świecie w którym krzywda/kalectwo drugiego człowieka ma bawić rozśmieszać dowartościowywać, a czasem nawet powodować erekcję! Bódź się !
Zgłoś
Avatar
oldsoul166 2012-09-10, 21:34 2
To że ta strona to sadistic nie narzuca z góry sposobu myślenia użytkownikom, dla mnie sadystyczna jest tu niektórych głupota i mi to wystarczy Dla mnie zajebiście sadystyczne są treningi tej babki pokazanej na filmie, pot i łzy który włożyła po to żeby skoczyć na tej swojej jednej nóżce przed kamerami.
Zgłoś
Avatar
gonzu96 2012-09-10, 21:37
PustaKiermana napisał/a:



To sadistic nie forum o kucykach pony. Jak jestes taki fifarafa to idz do niej po autograf skoro kustyk jakis na dodatek baba jest twoim idolem.


Idolem? Dziwnie odbierasz zniesmaczenie niepoprawnym zachowaniem jakiegoś głupka. Marsz do łóżka. Jutro pewnie masz lekcję przyrody czy coś.
Zgłoś
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-09-10, 21:41 2
Ktoś wie może czy na paraolimpiadzie były wyścigi karzełków na 100 metrów?
Zgłoś
Avatar
Dr.Val 2012-09-10, 21:45 1
no i babka może kraść buty w sklepie, bo zazwyczaj na ścianie tylko po jednym dają... ggorze gdy wejdzie do sklepu z samymi lewymi
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-09-10, 21:52
Przyplyw 'moralfags' w wakacje.

Nikt sie tutaj nie nasmiewa "negatywnie" z tej pani (pomijajac fakt ze skacze jak rumun po pienciozlotwoke), wszyscy wiemy ze Polscy paraolimpijczycy sa lepsi od naszych "normlanych" sportowocow. Walka paraolimpyjczikow to prawdziwa sportowa walka, szanujemy ich za to i nie mamy zamiaru ich ponizac do takiego stopnia jak zdrowych graczy bo wiadc u nich pasje i zaangazowanie w tym co robia. (pozatym ciezko wpisac sadistic.pl nie majac rak wiec raczej ich tutaj nie zobaczymy)
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-09-10, 21:57
Nie ma nogi, jest lżejsza i dalej skacze ;p

a tak na serio to trzeba mieć zajebiście dużo zaparcia i samokontroli żeby dojść do takiego poziomu, co ja gadam, żeby w ogóle ruszyć się z domu i zacząć uprawiać jakiś sport nie będąc pełnosprawnym.
Zgłoś
Avatar
Kine 2012-09-10, 22:07
Jak bieganie w QWOP
Zgłoś
Avatar
IDeeJay 2012-09-10, 22:19
kurwa salto w tył z jedną nogą a ja się boje z dwiema do przodu z mola do wody, tak se teraz myślę to ciota ze mnie ;/
Zgłoś
Avatar
Galu87 2012-09-10, 22:19
Ludzie ogarnijcie się w końcu to sadistic, a nie kwejk. Może coś ze mną jest nie tak, ale mnie to też rozwaliło tarzałem się ze śmiechu po podłodze. Posłałem koledze i zrobił to samo
Zgłoś
Avatar
Grzęgorz 2012-09-10, 23:03
Szacun dla sportowców, kogoś śmieszy to śmieszy chuj im w gazetę.
Ja poczułem dziś na własnej skórze jak to dobrze być zdrowym, gdy pierdolnął mnie prąd w końcówki palców.
Zgłoś
Avatar
Amso 2012-09-10, 23:17
@łódźpodwodna

jak to kobita, dąży do symetrii
Zgłoś
Avatar
bryn 2012-09-10, 23:27
I tak skoczyla dalej niz ja
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie