18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
b................d 2012-09-10, 23:27
Sapthor napisał/a:



Rozbawiło Cie to? ja pierdole bardziej pojebanym być nie można, jak na razie to ta kobieta ma pewnie dużo wyższe ambicje, osiągi, i z pewnością zapał w dążeniu do sukcesu, Ty pewnie nawet się rano nie umyłeś...



nawet jeśli ma... so what? : ) this is sadistic babe : )
mnie też ta kobieta rozbawiła, owszem jestem pojebany, ale mam ambicje, nad osiągami pracuje i zapału też nie brakuje. ale to i tak nic o mnie nie mówi. nie dokonuj z łaski swojej projekcji...

Zgłoś
Avatar
endriu5517 2012-09-10, 23:29
Sapthor napisał/a:



Rozbawiło Cie to? ja pierdole bardziej pojebanym być nie można, jak na razie to ta kobieta ma pewnie dużo wyższe ambicje, osiągi, i z pewnością zapał w dążeniu do sukcesu, Ty pewnie nawet się rano nie umyłeś...



Z takimi poglądami to zapraszam na jakiegoś kwejka czy demoty.
Zgłoś
Avatar
JcS 2012-09-10, 23:43 6
snikersx napisał/a:

A jeśli powiecie, że to sadol i możecie szydzić powiem tyle: pierdolcie się.



No jak już kurwa na sadolu nam pedalstwo zabrania żartowania ze skaczącej kuternogi, to już zupełnie nie wiem, gdzie można spotkać szyderców dla których nie ma świętości. Wracajcie na demoty zalewać świat swoją miłością i empatią! Czy Wy(obrońcy jednorękich bandytów) nie rozumiecie, że jak się ma poczucie humoru, to można żartować z siebie, z przyjaciół, rodziny, papieża ... i nawet kurwa z beznogiego karła w biegu przez płotki, nie traktując tych żartów jako coś poważnego i skierowanego do tej konkretnej osoby?
Zgłoś
Avatar
witex811 2012-09-11, 0:01
Ale flame rozpocząłem Dzięki, o to mi chodziło
Zgłoś
Avatar
Neruviel 2012-09-11, 0:27
Nie no, szacun dla tej pani, ale... BUEHEHEHEHEH! No kurwa, przecież to jest zabawne. Wygląda, jakby się miała wypierdolić. Czemu mogę się śmiać z pełnosprawnych a z niepełnosprawnych już nie? Tak, to sadol, mogę się pierdolić ale rechotał będę!
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-09-11, 0:30 1
JcS napisał/a:



No jak już kurwa na sadolu nam pedalstwo zabrania żartowania ze skaczącej kuternogi, to już zupełnie nie wiem, gdzie można spotkać szyderców dla których nie ma świętości. Wracajcie na demoty zalewać świat swoją miłością i empatią! Czy Wy(obrońcy jednorękich bandytów) nie rozumiecie, że jak się ma poczucie humoru, to można żartować z siebie, z przyjaciół, rodziny, papieża ... i nawet kurwa z beznogiego karła w biegu przez płotki, nie traktując tych żartów jako coś poważnego i skierowanego do tej konkretnej osoby?


Polać temu panu!
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-09-11, 0:34
@Sapthor

do lekcji kurwa a nie tu morały prawisz
Zgłoś
Avatar
witex811 2012-09-11, 1:23
@sapthor
Zgłoś
Avatar
Alonso 2012-09-11, 12:43
@Gl0BaL
Mogę się założyć, że ta laska z jedną nogą również lubi pożartować ze swojego kalectwa gdy jest po piwku ze znajomymi.
Zgłoś
Avatar
szramuch 2012-09-11, 14:39
i "skocz po piwo tylko na jednej nodze" nabiera nowego znaczenia
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2012-09-11, 19:22 1
Alonso napisał/a:

@Gl0BaL
Mogę się założyć, że ta laska z jedną nogą również lubi pożartować ze swojego kalectwa gdy jest po piwku ze znajomymi.


Dokładnie...

Ludzie (których coraz więcej na sadolu), coraz częściej nie potrafią zachować dystansu do danego tematu, i wszystko biorą serio i w ogóle "nie wypada nie można itd". Ludzie, gdyby Ci wszyscy kalecy, niedorozwoje, brzydale z 4 nogami, twarzoskręty różnego rodzaju (taaaa, w tym i ja) mieli wasz tok myślenia, większość albo by była warzywami, albo popełniła samobójstwo... Trzeba mieć dystans do wszystkiego, a już na pewno do tematów na sadolu.
Zgłoś