18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
u................t 2012-10-13, 12:26 1
A mnie się podoba i chuj
Zgłoś
Avatar
dziaad 2012-10-13, 13:06
ta dyskusja do niczego nie prowadzi. niech każdy jeździ czym chce byleby nie bruździł innemu tym jak jeździ.
Zgłoś
Avatar
BornToBeGenius 2012-10-13, 13:46
Nie widzę nic śmiesznego w japońskim tuningu :C
Zgłoś
Avatar
sebekyo 2012-10-13, 14:18
Na prawde ładnie zrobiony golfik, przod jak z r32, german style ! ktoś tu nie ma swojego autka i gul mu skacze ;p
Zgłoś
Avatar
Abi.M.Sahim 2012-10-13, 15:33
SKR napisał/a:


PRZCZERNIANA - czyli połączenie foli przyklejonej przez marjana w stodole i szyby właściwej (każdy wiej jak to potem wygląda )

ujebałeś sie konkretnego auta ja mówie o wieśniakach takich jak ty co swoimi ''sportowymi'' autami wożą sie po wsi i każdy taki wiejski wiraszka przez miesiąć zbiera sos żeby zalać LPG i podjechać pod dyskotekę, rozumiem tuning który spełnia swoje zadanie np w rajdach sam podniosłem auto założyłem odpowiedni but i kilka innych rzeczy bo lubię sobie napierdalać w terenie ale to ma jakiś cel ! Więc ogarnij sie troche i pomyśl jaki ktoś ma cel żeby tak tuningować auto i śmigać po mieście/wsi - dla mnie jest zwykłym kretynem i burakiem tyle w temacie

A skąd wiesz, że mieszkam na wsi? Może właśnie do Ciebie piszę, z mojego pokoju w hotelu na orbicie okołoziemskiej? Może mam mega-super-hiper-tuning golfa 3, którym latam codziennie do pracy na Marsa, a w drodze powrotnej wyrywam na niego dupy pod najlepszym klubem na księżycu? A może mieszkam w apartamencie na samym dnie Rowu Marjańskiego i mam golfa 2 przerobionego na łódź podwodną? W dupie byłeś, gówno widziałeś - nie wypowiadaj się o cudzym życiu jeżeli nic o nim nie wiesz.
I naucz się pisać, bo to jak stosujesz interpunkcję, przeraża mnie nawet bardziej niż Twoja głupota.

I tak - piszę o Golfie R32, bo jego zdjęcie jest w temacie. Nie żadnego malowanego 'u Mańka' Golfa 3, albo robionej 'u Heńka' Calibry, ale porządnego VW Golfa R32 czwartej generacji.

Jest wiele samochodów tuningowanych tak, że pożal się boże, na pisanie o których, nawet czasu bym nie marnował (tym bardziej na pisanie z Tobą)... Ale tu pojawił się całkiem niezły Golf R32, który nie zasłużył na porównywanie do tego czym jeździ nasza Polska dres-młodzież. Samochód, który cenię sobie za to, że jeżeli postawisz go miedzy kilkunastoma innymi golfami, nie zwrócisz na niego uwagi, ale gdy tylko ustawisz wszystkie na linii startu, w kilka sekund po zapaleniu się zielonego światła, zostawi wszystkie inne daleko z tyłu. Samochód który cenię sobie za to, że tylko nieliczni są w stanie go docenić, bo nie wygląda na to co potrafi.
Panimajesz?

A swoją terenówkę sobie wsadź, bo równie dobrze mógłbym napisać, że jesteś wieśniakiem, bo spacerując sobie po lesie muszę nagle uciekać przed takimi jak Ty debilami, którzy nie patrzą gdzie jadą, "bo jedziemy terenówkami na 'ofrołd'".
Tak więc zajmij się swoim czerpaniem przyjemności z zatruwania życia spacerującym po lesie i niszczeniu resztek natury jakie nam zostały, a ja zajmę się czerpaniem przyjemności z tego, jakie miny mają drechy w obwieszonymi spojlerami BMW M3 E36 (a jak są nieco bogatsi to w M3 E46), kiedy objeżdża ich "zwykły" Golf 4...


sebekyo napisał/a:

Na prawde ładnie zrobiony golfik, przod jak z r32, german style ! ktoś tu nie ma swojego autka i gul mu skacze ;p

Nie wygląda, tylko to jest R32 Ciekawi mnie tylko czy właściciel, skoro stać go na hudraulikę, felgi BBS i R32 ogólnie, inwestował też 'w coś pod maskę', czy jedzie na 100% seryjnych podzespołach...
Zgłoś
Avatar
Sarkos 2012-10-14, 20:14
donzor napisał/a:

to ja chce zobaczyc jak wyglada Twoj samochód.



Mój samochód z zewnątrz ma tylko pakiet oem akcesoriów - dyskretne, a bardzo fajnie poprawiające linię. Do tego delikatne obniżenie i utwardzenie - delikatne, bo jest to niestety daily car. Nie planuję innych zmian stylistycznych poza kutymi felgami - również seryjnymi ale z innego modelu. Widzisz, nie potrzebuję pokazać jaki to mam zajebisty samochód, wystarczy, że mam fajną moc przy bardzo lekkiej budzie, a to wystarczy żeby w mieście objechać większość cywilnych aut. To jaką samochód ma moc powinno być widać kiedy jedzie, a nie kiedy stoi na parkingu.
Zgłoś
Avatar
wilczekone 2012-10-14, 22:26 1
ten tuner chyba zapomniał zamontować tego przycisku do podnoszenia zawieszenia:)



btw
Cytat:

Wikipedia:
German Style - Forma tuningu golfów i innych samochodów. Nazwa pochodzi od typowych niemieckich kobiet - niskie, szerokie, brzydkie i bezużyteczne. Często stosowany u wiejskich tunerów.

Zgłoś
Avatar
quarenas 2012-10-16, 15:12
to jest gleba :3
Zgłoś