18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
J................8 2012-12-08, 20:46 15
Kolizję. Wypadki są na hardzie. Ale jazda po pijaku to swoją drogą kurewstwo.
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-08, 20:48 76
marcinek, gratuluję ojca
Zgłoś
Avatar
nachwilke 2012-12-08, 20:59 4
trzeźwi też mogą potrącić rowerzystę
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-12-08, 21:21
Ten młody miał pierdolnąć starego za sam głupi pomysł jazdy po pijaku. Nosz kurwa co za ludzie tępe.
Zgłoś
Avatar
wiktor4024 2012-12-08, 21:34 1
Mówcie co chcecie ale gdyby się już tak stało to udawałbym, że to ja prowadziłem
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2012-12-08, 21:36 1
ojciec roku kurwa " marcinek kierował"
Zgłoś
Avatar
Chleb razowy 2012-12-08, 22:18 3
Ten dialog z 2:07
"-...Czyli tak pan zadba o syna?
-Tak...
-Bardzo ładnie!
-No, jak pan uważa..."
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-12-08, 22:58
ale starego wjebał
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2012-12-08, 23:36
@Pener. Ciekawe jakbyś się zachował gdyby twój ojciec zarabiał na chlebek kierując samochód... Bronisz czy sprzedajesz ojca? Więzy rodzinne w tej sytuacji dla ciebie nie mają znaczenia? Koleś może teraz na dołku jest za to. Wiadomo nie ma żadnej taryfy ulgowej za pijanych za lejcami. Ciekawi mnie twoje zdanie co robisz w takiej sytuacji.
Zgłoś
Avatar
kleryk66 2012-12-08, 23:39 1
Ale jak butelki bronił
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-12-08, 23:41 33
kaspersky16, nie wsiadam do auta z napierdolonym kierowcą
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-12-09, 0:06 5
Kurwa, jedyne czego mi żal w tym filmiku to tego chłopaka. No japierdole, ojciec ledwo gada, zapierdala samochodem, policja ich zatrzymuje i ten jeszcze pierdoli farmazony - nie dość, że wstyd to jeszcze lipa. Co do krycia - wiadomo, powinien ściemnić, że to on prowadził (zrobiłbym chyba to samo, z naciskiem na chyba, bo nie miałem nigdy takiej sytuacji), ale jeśli jest młody to nawet nie pomyślał o takim czymś. Lekka lipa dla chłopaka, a ojciec to sobie przez jakiś okres czasu nie pojeździ. I dobrze kurwa. Piłeś, nie jedź.

EDIT:
kaspersky16 napisał/a:

@Pener. Ciekawe jakbyś się zachował gdyby twój ojciec zarabiał na chlebek kierując samochód... Bronisz czy sprzedajesz ojca? Więzy rodzinne w tej sytuacji dla ciebie nie mają znaczenia? Koleś może teraz na dołku jest za to. Wiadomo nie ma żadnej taryfy ulgowej za pijanych za lejcami. Ciekawi mnie twoje zdanie co robisz w takiej sytuacji.



Proszę, nie próbuj bronić ojca. Jeśli ktoś jest odpowiedzialną osobą to jak zarabia na chlebek rozwożąc coś to kurwa nie pije i jeździ, a tym bardziej nie zabiera do tego ze sobą syna. Przez takich typów właśnie inne osoby tracą życie. Ty możesz uważać na drodze, a taki skurwiel Ci się wpierdoli na czołowe i dziękuję, both of you are dead. Fakt, dzieciak powinien bronić ojca, ale w pierwszej kolejności - ojciec nie powinien odpiedalać takiej maniany.
Zgłoś
Avatar
cveljan 2012-12-09, 1:00
o kurwa to przecież jest stary marcina!!
Zgłoś
Avatar
Kakushkin 2012-12-09, 2:37 5
kaspersky16 napisał/a:

@Pener. Ciekawe jakbyś się zachował gdyby twój ojciec zarabiał na chlebek kierując samochód... Bronisz czy sprzedajesz ojca? Więzy rodzinne w tej sytuacji dla ciebie nie mają znaczenia? Koleś może teraz na dołku jest za to. Wiadomo nie ma żadnej taryfy ulgowej za pijanych za lejcami. Ciekawi mnie twoje zdanie co robisz w takiej sytuacji.



Z tym, że poszkodowana jak i pewnie kilku innych świadków by obaliło pomysł młodego za kółkiem i by miał dodatkowe baty za fałszywe zeznania i nakłanianie nieletnich do przestępstwa (czy jak fachowo to się nazywa). Nie mówiąc o nasraniu w papiery przed osiemnastką. Fantastyczny pomysł na obronę ograniczonego umysłowo ojca, który dodatkowo pokazał jak bardzo w dupie ma synusia, pogratulować.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie