18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Pralpunkt 2022-01-12, 9:10 17
Dostala emeryturę po nowym ładzie
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-01-12, 10:45 1
ale o co kurwa chodzi ze nikt nie staje i nie wpierdoli piździe... jeden strzał KO w ryj i babę wyjebać gdzieś za chodnik zdała od ulicy... poleży może zrozumie jak nie to kolejny poprawi aż straci czucie w nogach i nie będzie zagrażać innym normalnym ludziom .... aż mnie ręka swędzi by takim zjebom przyjebać
Zgłoś
Avatar
sothis 2022-01-12, 11:04 1
Krakus36 napisał/a:

ale o co kurwa chodzi ze nikt nie staje i nie wpierdoli piździe... jeden strzał KO w ryj i babę wyjebać gdzieś za chodnik zdała od ulicy... poleży może zrozumie jak nie to kolejny poprawi aż straci czucie w nogach i nie będzie zagrażać innym normalnym ludziom .... aż mnie ręka swędzi by takim zjebom przyjebać



Oh ah ah, jaki nabuzowany pogromca niedobrej babci

Ale faktycznie dziwne, że nikt się nie zatrzymał. Moze ona pomaga w uskutecznianiu kradzieży metoda na stłuczkę?
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2022-01-12, 12:05
Krakus36 napisał/a:

ale o co kurwa chodzi ze nikt nie staje i nie wpierdoli piździe... jeden strzał KO w ryj i babę wyjebać gdzieś za chodnik zdała od ulicy... poleży może zrozumie jak nie to kolejny poprawi aż straci czucie w nogach i nie będzie zagrażać innym normalnym ludziom .... aż mnie ręka swędzi by takim zjebom przyjebać



Wszyscy ja wyjebali i dlatego nikt nie staje
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2022-01-12, 12:48 9
Pralpunkt napisał/a:

Dostala emeryturę po nowym ładzie



Akurat emeryci i biedota zyskują i to całkiem sporo, a po dupie jak zwykle dostają przedsiębiorcy i specjaliści w swoim fachu. Łatwo też policzyć, że emerytów i biedoty jest w tym kraju tyle, że wystarczy aby PiSiory nie musiałby bać się o kolejne wybory. Nawet jak nie będą mieli większości to praktycznie nie ma szans aby dostali mniej niż 20% głosów. Także to nie koniec rozdawnictwa. Kurs na socjalizm (a może nawet komunizm?!) obrany i gaz do dechy.

A my płaćmy i płaczmy
Zgłoś
Avatar
MarekJarek1 2022-01-12, 14:14 5
grudzin7 napisał/a:

Akurat emeryci i biedota zyskują i to całkiem sporo, a po dupie jak zwykle dostają przedsiębiorcy i specjaliści w swoim fachu. Łatwo też policzyć, że emerytów i biedoty jest w tym kraju tyle, że wystarczy aby PiSiory nie musiałby bać się o kolejne wybory. Nawet jak nie będą mieli większości to praktycznie nie ma szans aby dostali mniej niż 20% głosów. Także to nie koniec rozdawnictwa. Kurs na socjalizm (a może nawet komunizm?!) obrany i gaz do dechy.
A my płaćmy i płaczmy



Moja babcia już się cieszy bo zyska rocznie kilka stówek więcej. Dla emerytki takie pieniądze to nie jest byle co. I w ogóle, kto tyle dał co teraz PiS daje?
Ale babcia nie ogarnia, że za prąd i gaz już płaci dwa razy więcej. Że chleb kosztował kiedyś 1,50 to też nie pamięta. Zaraz spółdzielnie podniosą swoje opłaty i będzie jeszcze większa jazda.

Nieszczęściem demokracji jest posiadanie praw wyborczych przez osoby, które się do systemu nie dokładają.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2022-01-12, 15:24 1
Jak to możliwe, ze nikt się nie zatrzymał i tej kurwiszczy nie wyjebał w ryj?
Zgłoś
Avatar
htp 2022-01-12, 15:30
grudzin7 napisał/a:

Akurat emeryci i biedota zyskują i to całkiem sporo, a po dupie jak zwykle dostają przedsiębiorcy i specjaliści w swoim fachu. Łatwo też policzyć, że emerytów i biedoty jest w tym kraju tyle, że wystarczy aby PiSiory nie musiałby bać się o kolejne wybory. Nawet jak nie będą mieli większości to praktycznie nie ma szans aby dostali mniej niż 20% głosów. Także to nie koniec rozdawnictwa. Kurs na socjalizm (a może nawet komunizm?!) obrany i gaz do dechy.
A my płaćmy i płaczmy



Na prawdę niskie emerytury, (biedoty) nie wzrosną. Porównaj też procentowy wzrost emerytur do inflacji.
Zgłoś