18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Jedzenie zaczelo jebac dziwnie.
Namex • 2021-09-20, 21:20
Dobra sadole. Pisze w tym dziale, bo to nie jest zbyt polityka, a podchodzi jednak pod sadyzm.
Pytanie jest proste, czy wy też w KOŃCU k***A zaczeliście czuć ?
Jedzenie po prostu śmierdzi jakimś CHEMIKALIEM. I k***a nie wiem co to jest. Głowie się już nad tym od Maja, bo od tego miesiąca zaczeło się od cebuli.
Ale teraz to już jest przesada. Cebule, czosnek, mięsa, chleby, poniektóre mąki, warzywa i owoce. Po prostu są napie**alane jakąś dziwnie śmierdzącą i na pewno nie zdrową chemią.
I to nie jest jakieś urojenie, bo takie mleko niby BIO za prawie 5zł butelka tak nie jebie, jak jakieś typowe za 2-3zł.
To samo się tyczy jogurtów, serów nabiału, mięsa. Jeszcze Ryby na szczeście tak nie jebią tym, ale pewnie też zaraz zaczną dodawać to.
I teraz pytanie CO TO k***A JEST ? Już mam dosyć tego, od prawie pięciu miesięcy czuje ten syf w jedzeniu i mówię dość.
Czy wy też to zaczeliście czuć, czy jesteście na prawdę takim bydłem, co wszystko je i nie zadaje pytań ?

2021-09-20, 22:01
RYHOO napisał/a:

za dużo ch*ja w ryju trzymasz
wyjmij zaczniesz cokolwiek czuć



Wiesz z doświadczenia, że tak chwalisz ten sposób?

:lol:

2021-09-20, 22:04
RYHOO napisał/a:

za dużo ch*ja w ryju trzymasz
wyjmij zaczniesz cokolwiek czuć



Zbyt duża sprzeczność w Twojej wypowiedzi. Jakiego h*ja trzymał, skoro nie czuł???
Ja tam nigdy nie trzymałem... ale jakoś dziwnie brzmi, że wyjęcie h*ja z papy spowoduje poczucie czegoś...
A co do j***nia żarcia, kolega konserwę otworzył, j***ła. Coś w tym jest :mrgreen:

2021-09-20, 22:04
[quote="jessjess"] Mam ziomeczka co niby to przeszedł i ma dokładnie to co Ty. Trzyma go taki węchowo-smakowy miszmasz już przeszło rok.

2021-09-20, 22:06
Jak ostatnio jadłem sushi to nic takiego nie zaobserwowałem

2021-09-20, 22:08
Poważnie ? Czy wy potraficie jeszcze myśleć ? Przecież k***A PISZE. Jedno mleko tak wali, inne nie. Nie byłoby różnicy gdybym miał zapach zj***ny, obojętnie jakie mleko by mi śmierdziało. Nie tylko ja to czuje, starzy też.

aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Zbyt duża sprzeczność w Twojej wypowiedzi. Jakiego h*ja trzymał, skoro nie czuł???
Ja tam nigdy nie trzymałem... ale jakoś dziwnie brzmi, że wyjęcie h*ja z papy spowoduje poczucie czegoś...
A co do j***nia żarcia, kolega konserwę otworzył, j***ła. Coś w tym jest



Własnie konserwy co poniektóre też tak jebią. Co ciekawe, mam jeszcze konserwy sprzed 2 lat w domu i możecie wierzyć, lub nie. Ale one nie mają tego smrodu.

2021-09-20, 22:10
Złap se covida do nie bedziesz czół smrodu problem minie na jakiś czas :amused:

2021-09-20, 22:11
Oddychaj gębą. Nie ci się zj***ł. Zapchaj dziurki plasteliną

cz...........ek
2021-09-20, 22:14
Może po prostu wali ci z dolnej szóstki, więc zamknij mordę, jak wąchasz jedzenie

2021-09-20, 22:18
Ehh nie mam pytań po prostu.

2021-09-20, 22:20
Tak całkiem serio to czytajcie składy. W niemieckim sklepie na L*** "ostatnio" - czyli jakoś w wiosna/wakacje zmienił się skład świetnego swego czasu deseru KEFIROWEGO na ŚMIETANOWY. Przy czym przez długi czas mimo zmiany składu nazwa była stara. Obecnie inny ich produkt, który na wieczku ma napisane 70% maślanki z boku opakowania ma już napisane, że 70% to i owszem, ale łącznie maślanki i tej j***nej ŚMIETANKI. Niedługo pewnie będzie kolejny krok i stosowanie zabielonej mlekiem w proszku wody....

Zapachu nie oceniam, tylko smak - jak dla mnie jest gorzej. No i kupując deser kefirowy - spodziewam się kefiru. Z maślanką to samo.
Innych produktów nie chce mi się sprawdzać. Jak na razie omijam ten sklep, tak jest prościej.

2021-09-20, 22:32
jessjess napisał/a:

miałeś cichego covida i ci się w nosie poj***ło. Sam tak mam. To co u siebie zauważyłem to poprzestawiane smaki:
banan pachnie śmietnikiem - ale tylko 1. niuch
pasta do zębów /guma do żucia jebie jak płyn do dezynfekcji toalet - też tylko 1. niuch
jajka gotowane walą siarką
własny klocek i bąki pachną jak brokuły ( to akurat na +)
własny pot po treningu - śmierdzi cebulą
benzyna albo spaliny - nie pachną tak jak dawniej, nie umiem stwierdzić do czego to porównać.
domownikom ww. zapachy się nie zmieniły. Ja miałem bezobjawowego, a wiem tylko dlatego, że przeciwciała IgG sprawdzałem i wyszły dodatnie.



Mam wszytko tak jak Ty.
Czyżbym walił nie swego konia? Hmm :krejzi:

2021-09-20, 22:57
Namex napisał/a:

Ehh nie mam pytań po prostu.



A czego się spodziewałeś? Nie ten portal.

2021-09-20, 23:01
A wcześniej j***ło tak po prostu?

2021-09-20, 23:59
Mam to samo od kilku miesięcy. Mydło dziwnie pachnie. Tak jak jakiś zepsuty smalec czy coś. I też szukałem odpowiedzi na pytanie co mi jest. Smak też dziwnie się zmienił, dużo rzeczy smakuje jakoś inaczej. Nawet ubrania pachną po praniu jakoś tak nie świeżo. Moje kosmetyki (woda kolońska i old spice) zaczynają po kilku minutach przybierać dziwny zapach którego wcześniej nie czułem.
Nie wiem co mi jest, ale nie jesteś jedynym co tak ma.

2021-09-21, 00:40
Starzy się k***a robicie, po prostu.
PESEL zaczyna ciążyć.