18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Jedzenie zaczelo jebac dziwnie.
Namex • 2021-09-20, 21:20
Dobra sadole. Pisze w tym dziale, bo to nie jest zbyt polityka, a podchodzi jednak pod sadyzm.
Pytanie jest proste, czy wy też w KOŃCU k***A zaczeliście czuć ?
Jedzenie po prostu śmierdzi jakimś CHEMIKALIEM. I k***a nie wiem co to jest. Głowie się już nad tym od Maja, bo od tego miesiąca zaczeło się od cebuli.
Ale teraz to już jest przesada. Cebule, czosnek, mięsa, chleby, poniektóre mąki, warzywa i owoce. Po prostu są napie**alane jakąś dziwnie śmierdzącą i na pewno nie zdrową chemią.
I to nie jest jakieś urojenie, bo takie mleko niby BIO za prawie 5zł butelka tak nie jebie, jak jakieś typowe za 2-3zł.
To samo się tyczy jogurtów, serów nabiału, mięsa. Jeszcze Ryby na szczeście tak nie jebią tym, ale pewnie też zaraz zaczną dodawać to.
I teraz pytanie CO TO k***A JEST ? Już mam dosyć tego, od prawie pięciu miesięcy czuje ten syf w jedzeniu i mówię dość.
Czy wy też to zaczeliście czuć, czy jesteście na prawdę takim bydłem, co wszystko je i nie zadaje pytań ?

2021-09-20, 21:23
Myj ręce po waleniu konia, a powinno minąć. 8-)

2021-09-20, 21:27
Jak zupe gotuje to tez by bylo czuc ?

2021-09-20, 21:28
Stara po niby covidzie ma to samo
Jogurty smietamy, caly nabial, mowi ze jej plynem do naczyn smakuje, nie wiem czy to jakikolwiek zwiazek z "pozytywnym" wynikiem czy nie
I tez mniej wiecej od pol roku ma taki posmak

2021-09-20, 21:29
Namex napisał/a:

Cebule, czosnek



W końcu się za was wzięli, aj waj :hitler:

2021-09-20, 21:29
Chore zatoki albo sperma po obciąganiu zaczyna jebac, bo zęby się myje frajerze.

2021-09-20, 21:30
Halitoza, są środki na to - listerine itp. Ale jak wspomniał przedmówca - myj ręce, ale po sraniu. Nie wiem czy po waleniu konia śmierdzą, ale adrianthc chyba ma doświadczenie.wuec bym mu wierzył.

2021-09-20, 21:30
Jnic takiego nie czuje ....

2021-09-20, 21:33
Puki nie wyrastają dodatkowe kończyny to nie ma czym się przejmować :D

2021-09-20, 21:36
Lecz się na cowida. Nos ci chyba pogięło :lol:

2021-09-20, 21:37
Stary n bank masz polipa w nosie. Jako doświadczony ginekolog amator polecam ci usg pochwy!

2021-09-20, 21:39
Może masz guza mózgu, piszę serio czasem są takie objawy

2021-09-20, 21:47
Jedzenie zawsze j***ło, czy to bardziej, czy mniej. Zależy jak przechowywane, jak przygotowywane. Jako doświadczony Kucharz (tylko marne 17lat pracy w gastro), mogę się wypowiedzieć, że każdy ma inny węch i smak, a także istnieje coś takiego jak dysonans smakowy i kubki smakowe wypaczają się poprzez jedzenie często tych samych produktów.

Jest druga strona medalu: jeżeli nagle masz upośledzony węch, czy to w stronę jego braku, czy nadto wyczucia zapachów może być spowodowane "guzem mózgu" i to nie jest żart. Znałem dwie osoby, które te cholerę posiadały, to smak im się zmieniał i węch z sekundy na sekundę.

pazuzu napisał/a:

Może masz guza mózgu, piszę serio czasem są takie objawy



Właśnie objawy na to wyglądają.

2021-09-20, 21:53
miałeś cichego covida i ci się w nosie poj***ło. Sam tak mam. To co u siebie zauważyłem to poprzestawiane smaki:

banan pachnie śmietnikiem - ale tylko 1. niuch

pasta do zębów /guma do żucia jebie jak płyn do dezynfekcji toalet - też tylko 1. niuch

jajka gotowane walą siarką

własny klocek i bąki pachną jak brokuły ( to akurat na +)

własny pot po treningu - śmierdzi cebulą

benzyna albo spaliny - nie pachną tak jak dawniej, nie umiem stwierdzić do czego to porównać.

domownikom ww. zapachy się nie zmieniły. Ja miałem bezobjawowego, a wiem tylko dlatego, że przeciwciała IgG sprawdzałem i wyszły dodatnie.



2021-09-20, 21:54
za dużo ch*ja w ryju trzymasz
wyjmij zaczniesz cokolwiek czuć