18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Jedzenie zaczelo jebac dziwnie.
Namex • 2021-09-20, 21:20
Dobra sadole. Pisze w tym dziale, bo to nie jest zbyt polityka, a podchodzi jednak pod sadyzm.
Pytanie jest proste, czy wy też w KOŃCU k***A zaczeliście czuć ?
Jedzenie po prostu śmierdzi jakimś CHEMIKALIEM. I k***a nie wiem co to jest. Głowie się już nad tym od Maja, bo od tego miesiąca zaczeło się od cebuli.
Ale teraz to już jest przesada. Cebule, czosnek, mięsa, chleby, poniektóre mąki, warzywa i owoce. Po prostu są napie**alane jakąś dziwnie śmierdzącą i na pewno nie zdrową chemią.
I to nie jest jakieś urojenie, bo takie mleko niby BIO za prawie 5zł butelka tak nie jebie, jak jakieś typowe za 2-3zł.
To samo się tyczy jogurtów, serów nabiału, mięsa. Jeszcze Ryby na szczeście tak nie jebią tym, ale pewnie też zaraz zaczną dodawać to.
I teraz pytanie CO TO k***A JEST ? Już mam dosyć tego, od prawie pięciu miesięcy czuje ten syf w jedzeniu i mówię dość.
Czy wy też to zaczeliście czuć, czy jesteście na prawdę takim bydłem, co wszystko je i nie zadaje pytań ?

2021-09-21, 04:36

adrianthc napisał/a:

Myj ręce po waleniu konia, a powinno minąć.


a nie lepiej powiedzi myj konia by nie capił?
jeszcze mu się jedynej przyjemności odechce - oczywiście chodzi mi o walenie konia a nie oglądanie sadola
;p


2021-09-21, 05:14
To po covidzie. Ja dla odmiany nic nie czuję juz 4 miesiąc ;) anosmia czy jakoś tak. Zero węchu a lekarz wzruszył ramionami.

2021-09-21, 05:17
Wystarczy poczytać o zaburzeniach smaku na różnych forach, z tego co widzę dużo osób właśnie skarży się na tę dolegliwość po covidzie.



a tak z ciekawości, jak srasz to pachnie fiołkami ?

2021-09-21, 05:32
Mi też zaczeło j***ć ale w sumie przez to to mi bardziej smakuje

2021-09-21, 05:34
Może byś się w końcu umył :!:

2021-09-21, 06:21
adrianthc napisał/a:

Myj ręce po waleniu konia, a powinno minąć.



rozumien,że wiesz o tym z autopsji

2021-09-21, 06:34
Przestań brać z dupy do gęby bo zostaje Ci na zębach :lol:

2021-09-21, 20:24
znajoma ma takie objawy już 10 miesięcy,
lekarze są zdania, że to objawy neurologiczne i wymagają leczenia,
po podaniu leków, objawy delikatnie ustąpiły, ale dalej są bardzo uciążliwe,
powiem tak, przej***ne,,,,,, a chorym radzę się zglosić do lekarza, bo po roku czasu trwania tych anomalii zmiany mogą okazać się nieodwracalne

cóż
temat wyj***ny w kosmos,

może gdy admina to spotka, sobie wtedy przypomni i będzie płakać przed widownią, a
sadole wtedy mu przypomną, zwal sobie konia, będzie ci lepiej