18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:27
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
🔥 Murzyńskie wozidła ... - teraz popularne
🔥 Mycie brudasów w Belgii - teraz popularne
Avatar
c................e 2009-07-28, 20:55
Troll_Arantir napisał/a:

A wpadł ktoś na to że 9 praca, to okładka albumu "Midian", Kredek(dla niekumatych, jeśli tacy są: Cradle of Filth ), tylko że w innej kolorystyce??


Czy na świecie są jeszcze tacy ignoranci, ktorzy tego nie wiedzą? Kredki to przeciez najlepsza metalowa kapela
Zgłoś
Avatar
Demoness 2009-07-29, 14:06 1
corleone napisał/a:

Kredki to przeciez najlepsza metalowa kapela



kredki były dobre kiedyś. Teraz to już sam shit
Zgłoś
Avatar
yarzapp 2009-07-29, 14:18
A ja nie wiem, o czym Wy mówicie. Nie znam się na tej muzyce = jestem ignorantem?
Zgłoś
Avatar
c................e 2009-07-29, 21:45
Demoness napisał/a:



kredki były dobre kiedyś. Teraz to już sam shit



hmmmm pewnie Ty stworzyłabys cos lepszego, proszę bardzo pochwal się swoimi osiagnieciami skoro innych tak łatwo "mieszasz z gównem"
Zgłoś
Avatar
Demoness 2009-07-29, 22:31
corleone napisał/a:

hmmmm pewnie Ty stworzyłabys cos lepszego, proszę bardzo pochwal się swoimi osiagnieciami skoro innych tak łatwo "mieszasz z gównem"



hehe, rozśmieszył mnie Twój post

Weź pod uwagę taką sytuację: lubię słuchać muzyki, ale jej nie tworzę - czy to znaczy, że ma mi się podobać twórczość każdego wykonawcy tylko dlatego, że ma jakieś osiągnięcia, a ja nie?
Mam swój gust, swoje upodobania i prawo do tego, żeby powiedzieć, że to jest dla mnie shit, a to nie. To tylko i wyłącznie moja opinia.

Nie będę ubóstwiać, dajmy na to, Dody, tylko dlatego, że ma lepszy głos ode mnie i coś "osiągnęła"
Zgłoś
Avatar
c................e 2009-07-29, 23:17
Demoness napisał/a:



hehe, rozśmieszył mnie Twój post

Weź pod uwagę taką sytuację: lubię słuchać muzyki, ale jej nie tworzę - czy to znaczy, że ma mi się podobać twórczość każdego wykonawcy tylko dlatego, że ma jakieś osiągnięcia, a ja nie?
Mam swój gust, swoje upodobania i prawo do tego, żeby powiedzieć, że to jest dla mnie shit, a to nie. To tylko i wyłącznie moja opinia.

Nie będę ubóstwiać, dajmy na to, Dody, tylko dlatego, że ma lepszy głos ode mnie i coś "osiągnęła"


W sumie to nawet mnie cieszy, ze "sprawilam Ci radosc" i oczywiscie masz prawo do wlasnego zdania, ale mozna by je wyrazac w kulturalniejszy sposob nie raniac przy tym uczuc ludzi ktorzy za tym , jak to okresliłas "shitem" przepadają. Nie napisałam rowniez, ze cos ma Ci sie podobac, ale byłoby miło jesli swoje opinie poparlabys jakimis racjonalnymi argumentami.

A co do dody, no comments...
Zgłoś
Avatar
Demoness 2009-07-29, 23:34
corleone napisał/a:

W sumie to nawet mnie cieszy, ze "sprawilam Ci radosc" i oczywiscie masz prawo do wlasnego zdania, ale mozna by je wyrazac w kulturalniejszy sposob nie raniac przy tym uczuc ludzi ktorzy za tym , jak to okresliłas "shitem" przepadają. Nie napisałam rowniez, ze cos ma Ci sie podobac, ale byłoby miło jesli swoje opinie poparlabys jakimis racjonalnymi argumentami.


myślisz, że ja mało razy słyszałam, że słucham "shitu"? Jakbym miała każdą taką opinią się przejmować to bym chyba w łeb dostała.
W kulturalniejszy sposób? Ok - lubię Kredki, ale tylko stare albumy, nowe mi się nie podobają. Może być?
Zgłoś
Avatar
c................e 2009-07-29, 23:54
Demoness napisał/a:


myślisz, że ja mało razy słyszałam, że słucham "shitu"? Jakbym miała każdą taką opinią się przejmować to bym chyba w łeb dostała.
W kulturalniejszy sposób? Ok - lubię Kredki, ale tylko stare albumy, nowe mi się nie podobają. Może być?


spokojnie, ja się nie przejmuję, bronię tylko tego co cenię, czy nie tak nalezy robic? czy Ty przyjmowalas bez komentarza to, gdy inni nazywali to czego słuchasz gównem? po tym jak bronisz tutaj swojego zdania mysle jednak, ze nie
Zgłoś
Avatar
Centurion 2009-07-29, 23:57
Offtop, jak chcecie sobie pogadać o gustach muzycznych to załóżcie sobie osobny temat w Klopie
Zgłoś
Avatar
KuKluxKlan 2009-08-24, 1:07
O ja pierdziu ! Sexy !
Zgłoś