18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-19, 15:47 2
lysymisio6969 napisał/a:

nie zdauża a nawet hamuje..



Różne widziałem objawy tej przypadłości, ale tym to rozjebałeś system. Matura od Romana?
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2023-11-19, 18:17
"nie zdauża a nawet hamuje.. "

Bul_od_bytu napisał/a:

Różne widziałem objawy tej przypadłości, ale tym to rozjebałeś system. Matura od Romana?



język polski nie ma znaku, który odpowiadałby głosce ał jest ę (eł), ą (oł) a nie ma ał najbliższe w oddaniu tej głoski będzie zestawienia "au" jak w wyrazie "auto"

25s to inspiracja i proszę się podciągnąć w wiedzy o klasyce komedii polskiej oraz wyćwiczeniu choć trochę polotu i myślenia bocznego. Egzamin przeprowadzę 29 lutego 2025 r. czy pan zdauży się poduczyć?



i 30 s

Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-19, 18:36 1
lysymisio6969 napisał/a:

"nie zdauża a nawet hamuje.. "
język polski nie ma znaku, który odpowiadałby głosce ał jest ę (eł), ą (oł) a nie ma ał najbliższe w oddaniu tej głoski będzie zestawienia "au" jak w wyrazie "auto"
25s to inspiracja i proszę się podciągnąć w wiedzy o klasyce komedii polskiej oraz wyćwiczeniu choć trochę polotu i myślenia bocznego. Egzamin przeprowadzę 29 lutego 2025 r. czy pan zdauży się poduczyć?
i 30 s



Dzięki, ale wasze ukraińskie egzaminy są gówno warte. Przesiadka z cyrylicy musiała być trudna, ale widzę, że się starasz
Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2023-11-19, 18:52
Bul_od_bytu napisał/a:

Dzięki, ale wasze ukraińskie egzaminy są gówno warte. Przesiadka z cyrylicy musiała być trudna, ale widzę, że się starasz



przegrywa ten kto jako argumentu używa porównania do niemieckich nazistów czy jak teraz ukraińców, świadczy to o braku polotu, zubożeniu umysłowym i braku merytorycznych argumentów.. a i jeszcze.. myślę, że w ukrainie nie zdałbyś żadnych gównowartych egzaminów.

Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2023-11-19, 22:06 1
lysymisio6969 napisał/a:

myślę, że w ukrainie nie zdałbyś żadnych gównowartych egzaminów.



Oczywiście że by nie zdał , bo tam się ich nie zdaje tylko kupuje
Tam jest taki poziom upośledzenia że nawet swojego narodowego języka prezydent zaczął się uczyć od niedawna XDD a większości wciąż mówi po orkowemu

Zgłoś
Avatar
lysymisio6969 2023-11-20, 19:17
ZiooMall napisał/a:

Oczywiście że by nie zdał , bo tam się ich nie zdaje tylko kupuje
Tam jest taki poziom upośledzenia że nawet swojego narodowego języka prezydent zaczął się uczyć od niedawna XDD a większości wciąż mówi po orkowemu



myślisz, że byłoby go stać na egzaminy w ukr?

czemuś głupi? bom biedny.. czemuś biedny? bom głupi..
Zgłoś