18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Jerunie, chmura ze dyma!
Mindfuck • 2012-11-12, 6:59
Jeeeeerunie, combo! Psioczycie na Katowiczan, to się wybierzcie do Rybnika, Rudyłtowy czy innej dziury i posłuchajcie tamtejszych hanysów.

No i audi fajne majo
Zgłoś
Avatar
Bubis 2012-11-12, 18:55 3
to koło śląskiego nie stało
Zgłoś
Avatar
Piotruś11 2012-11-12, 18:59 3
dziury, to macie na drodze. języka śląskiego znacie tyle co wcale i za nic wy, z warszawy nie zrozumielibyście o czym godo ślonzok. więc darujcie sobie te pośmiewne komenatrze typu: jak ja nie cierpie ślaskiej gadki itp. a to co slychać na filmiku to jak już ktoś wyżej napisał nie jest śląska gadka z okolic ani rybnika ani rydułtów napewno..
Zgłoś
Avatar
Ramsey007 2012-11-12, 19:06
Auto na wungiel, to co się dziwić?
Zgłoś
Avatar
P................r 2012-11-12, 19:09
najlepiej na cb gadają w okolicach częstochowy (jadąc od wawy) - jakbym wjechał do chin nagle, nic nie rozumiem hehe, pozdro dla chłopaków ze śląska.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-11-12, 19:10 5
To pojedźcie do Knurowa, Rybnika itp - oni utrzymują że są najzajebistrzymi, najczystszymi hanysami pod słońcem A ta ich "gwara", zgwałcona wiejskim dialektem, rozpierdala.

Ogólnie nawiązując, mam wyjebane w to. Hanys, gorol... jebie mnie to

Teoretycznie to, matkę mam gorolkę a ojca z Katowic. Gorol powie, żem prawie Hanys, bo i nawet gwarę znam, ale nie preferuję, bo to wieśniackie i głupie używać tego na codzień w kontaktach z ludźmi, którzy nie mają pojęcia co do nich pierdolisz. Pobajerzyć gwarą mogę jak odwiedzam babcię po stronie ojca. A i tak jak pracowałem na kopalni to nie rozkminiałem ich pierdolenia. Głupia w chuj wojna między hanysami i gorolami, rozdmuchiwana przez jednych i drugich - Hanysi mi moga mówić że jestem "Krojcok" czy tam "Basztat" czy chujtamwie, w każdym razie nie Hanys, i chuj. Hanysi uważają się za lepszych, i zajebiście podkreślają swoją odmienność i w sumie sami szukają podziałów, na siłę zaczną pierdolić gwarą jak skumają, że rozmówca nie ma pojęcia o czym on pierdoli, co jest chujowe. Jak w euro przepierdoliła Polska, to viva la Niemcy. Nokurwa... Gorol natomiast, słysząc ten dialekt i akcent, z góry wszywa sobie obraz wieśniaka wpierdalającego wegiel na obiad, niedouczonego prymitywa zakochanego we wszystkim co niemieckie. Szukanie podziałów na siłę to domena Polaków, więc już macie to, co łączy i jednych i drugich
Tyczy się to tak samo przyjezdnych Warszawiaków i tych wszystkich zajebistych Hanysów, tych konkretnych, którzy gdzie nie wejdą obnoszą się ze swoją odmiennością.
Zgłoś
Avatar
sklenar 2012-11-12, 19:11
Fajne! Niech się nie wstydzą swoich rejonów.
Zgłoś
Avatar
xgrzegx 2012-11-12, 19:18 4
Mindfuck napisał/a:

Jeeeeerunie, combo! Psioczycie na Katowiczan, to się wybierzcie do Rybnika, Rudyłtowy czy innej dziury i posłuchajcie tamtejszych hanysów.



Te synek, a ciulnyć Ci w pysk? dziura padosz?... A poza tym, to Rydułtowy ciulu.
Zgłoś
Avatar
Szwancolot 2012-11-12, 19:21
xgrzegx napisał/a:



Te synek, a ciulnyć Ci w pysk? dziura padosz?... A poza tym, to Rydułtowy ciulu.



to mamy takie słowo w polskim jak "ciulnyć"? I tak lepiej mieszkasz niż w Sosnowcu.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-11-12, 19:22
Ja, dupnij mi czysty Hanysie. Rudedoły, chujwie. Nawet nawigacja od AM do garmina tam głupieje. Dobrze że asfalt macie.
Zgłoś
Avatar
kamanes 2012-11-12, 19:24
Niy..... to przeca musi w ciula polić !! chyba co pumpa wytryskowo ma zdupiono !!!
Zgłoś
Avatar
czerwo64 2012-11-12, 19:26 1
ja juz tą bandą baranów polaków nie bede się przejmował, a miasta w tych okolicach sa większe i bardziej rozwiniete niz wiekszosc polskich miast
Zgłoś
Avatar
nedon 2012-11-12, 19:29
adrrys
oglądałem tylko żeby posłuchać jak dziwnym dialektem tam mówią

My nie mówimy, my godomy
Zgłoś
Avatar
air_jordan_show 2012-11-12, 19:29 1
film totalnie o niczym, akcja podobna to filmu śmierć w wenecji a język totalnie zjebany-nie da się słuchać tego z gówna
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-11-12, 19:34 2
Nieważne czy Warszawiak, Kaszub, Ślązak itd. ważne, że POLAK! Dopóki będziemy dzielić się między tych "lepszych" i "gorszych" ze względu na pochodzenie wewnątrz państwa, tak długo Polska będzie słaba!
Zgłoś
Avatar
antykreator 2012-11-12, 19:37
Audi to chyba na węgiel mają
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie