18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Avatar
Pan_Doktur 2012-09-29, 22:26 2
Już się bałem, że znajdzie się jakiś sympatyk hUrbana
A tu proszę same epitety się sypią. Nie jest tak źle z nami i naszą wiedzą nt PRLu

Filmików z nim jest kilka i warto się zastanowić dlaczego.
Kto i co zamierza osiągnąć?

Sugestie?

PS.

@Down - down
Zgłoś
Avatar
R................r 2012-09-29, 22:26 3
Za urbana piwo.
Zgłoś
Avatar
Thanatophiliac 2012-09-29, 22:31 1
Jebany gremlin
Zgłoś
Avatar
Pudyń 2012-09-29, 22:39 2
Czemu mu jeszcze samobójstwa nie popełnili?
Zgłoś
Avatar
kaelem 2012-09-29, 22:45 3
Aruś napisał/a:

Tu leży Jerzy Urban, chwała jego duszy. Trumna nie zamknięta, bo wystają uszy.


Chwała? Synu tego pięknego kraju, chwałą okrywasz zdrajcę i wroga POLSKOŚCI, niby Polak, ale tylko tu urodzony jest, tu żyje. Wiedz, że tasiemiec też nieproszony się pojawia, rak znienacka, chleb, na który zapierdala ponad połowa Polaków to pół godziny ich pracy, zjedzony w 15 minut. Cały dzień pracy to cały wieczór bytu. Gdzie reszta pytam się? U Twojego chwałą okrytego Urbana, którego nikt nie może ruszyć, bo nędzna padlina ma za sobą nazwisko, tyle. Ten skurwiel wyrządził już wiele zła i już nad trumną próbuje ugrać więcej. Żadnej "chwały" kurwa komunistycznej gliździe! Żadnego pochówku, niech drukują jego prochami Wyborczą i Nie!
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-09-29, 22:48
@Gary Muwaut Ja ci dam
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-09-29, 22:48 1
@kaelem,

czy ty nie widzisz, że on tym żartem wyśmiał właśnie Urbana?
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-09-29, 22:56 1
Aruś napisał/a:

Tu leży Jerzy Urban, chwała jego duszy. Trumna nie zamknięta, bo wystają uszy.

Taki suchar adekwatny do tematu.


Ja znam wersję:
Tutaj leży Urban Jerzy, pokój jego duszy. Metr na lewo, metr na prawo leżą jego uszy.

Zgłoś
Avatar
losvitos 2012-09-29, 23:02
Jest z Urbana kawał skurwegosyna, ale jego książki np. Alfabet Urbana czyta się bardzo ciekawie (abstrahując od wartości merytorycznej jego książek).
Zgłoś
Avatar
człowiek_zły 2012-09-29, 23:27
Urban komuch a zarabia dużo tylko pisząc, redagując i wydając gazetę. Własną, prywatną gazetę. Kapitalista pełną gębą. Nie dorobił się na przekrętach tylko własną głową do wszystkiego doszedł. Tworząc, nie kradnąc. I to najbardziej wszystkich boli. Komunistyczna świnia, która dorobiła się nie okradając innych.
Zgłoś
Avatar
smuggler 2012-09-29, 23:51
Urban uszy ma za duże, łbem potrząśnie, robi burzę...
Zgłoś
Avatar
WezDoBuzi 2012-09-30, 0:36
Hihihih. Ale żartowniś z niego.
Zgłoś
Avatar
piter07 2012-09-30, 4:39
powinni upierdolić mu te uszy
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-09-30, 9:36 2
Skądinąd napisał/a:

Możecie gadać do woli prawackie Polaczki z roczników 90+, ale Urban to jeden z niewielu w naszym kraju publicysta, który posługuje się nienaganną, piękną polszczyzną.


W "polaczkach" z lat 90+ jest przyszłość więc lepiej uważaj, bo zgodnie z zasadą demokracji 51% głosujących bezie miało prawo postanowić o twojej śmierci bez żadnych większych problemów.
A to że ktoś używa pięknego języka nie oznacza za wiele. Jak chcę poczytać piękny język to sięgam do książek a nie prasy która ma na celu jak najlepiej przedstawić prawdę.

Skądinąd napisał/a:

A i wyjątkowo trafne podsumowanie z ust red. Urbana - nie doceni nikt, kto nie widzi ekipy rządzącej i będącej w opozycji (he, he, he taka opozycja jak z mysiej dupy reisentasche) jeżdżącej na trumnach.


Trumny nie były otwierane z rąk jakieś, udającej rządzących albo opozycję, partii tylko przez rodzinę najbliższą.
A jego podsumowanie był tak trafne że każdy zdrowy sędzia zarządził by karę w postaci kilka razy pięścią w mordę od każdego członka każdej ofiary.

Skądinąd napisał/a:

Choć jakoś ciężko mi uwierzyć, że są ludzie, którzy nie zauważają tej wylewającej się z TV nekrofilii (vide dzisiejszy "wiec" PiSu i Solidarności).


A mi ciężko uwierzyć że jest ktoś kto nie robi sobie nic z tytanowej brzozy, złamania międzynarodowej umowy dot. tego kto sprawę powinien badać, m.in. nitów w ciele po rzekomych autopsjach i pozamienianych trumnach w ciele przybyłych bez dokumentacji gdzie kto leży i z naciskiem z Kremlu na władze by tych trumien nie otwierać.

Skądinąd napisał/a:

I tak, jestem bardziej komunistyczną kurwa[...]


Przyznanie się do ułomności to jeden z pierwszych kroków do walki ze swoim problemem. trzymam za ciebie kciuki.

Skądinąd napisał/a:

[...]niż iść w pochodzie z heilującymi ONR-owcami.


Porażka na całej linii...
Raz: Salut rzymski do czasów II Wojny Światowej był używany przez wszystkie organizacje które były przeciwne komunistom.
Była to opozycja do tego symbolu komunistycznej pięści która występowała równie z lewa(u Hitlera/Mussoliniego) co z prawa u dawnego ONRu.
Dwa: Nawiązanie do Hitlera poprzez "heil" jest bardziej godzące w ciebie... Hitler był równie lewy co komuniści tylko po prostu nazwał się inaczej by wygrać wybory i nie lubił się ze Stalinem bo chciał sam rządzić krajem a nie być kukiełką Kremlowską. Jesteś ofiarą komunistycznej propagandy która zalicza Adolfa czy Benito do prawicowych grup.
Trzy: ONR nie używa z tego co wiem od dawna części swoich starych przedwojennych symboli. Zaktualizuj dane...

Skądinąd napisał/a:

Szykujcie płyty chodnikowe, bo Święto Niepodległości już za miesiąc z ogonkiem.


Ale to czerwone kurwy rzucały nimi... Dlaczego kuamiesh?

Pudyń napisał/a:

Czemu mu jeszcze samobójstwa nie popełnili?


Bo jest związany ze służbami która popełniają ludziom samobójstwa?
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Mateusz 2012-09-30, 9:39 1
Nie rozumiem co macie do Urbana...bardzo porządny i szanowany człowiek, chętnie bym mu uścisnął dłoń.

Żartowałem kurwa. Kijem saperskim bym go nie tknął. Jebany, mogłoby jakie tsunami go porwać...chociaż chuja- uszy by go od razu wyniosły na powierzchnię.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie