18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
awiel 2012-11-02, 19:07
A tam……żyd jeb...ny ma bliżej niż dalej, już nie długo.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-02, 19:58
darnok99 napisał/a:

Bosz... za każdym razem jak czytam te prawicowe wypociny to sobie przypominam ze w czasach kryzysu zawsze ludzie uważają, żę to przez kogoś jest im źle. Wszyscy ci którzy uważają sie za niezwykle oświeconych w sprawach polityki - bo nie łykają gówna które serwują mainstreamowe media niech się zastanowią czy przypadkiem nie łykają gówna kogoś innego.


"Problem" jest taki że to co oferują prawicowe grupy(nie PiS... PiS to lewica...) ma historyczne potwierdzenie że to działa. A niektóre historie taka jak ta Hongkongu jest nawet żywa i nie zniszczona przez narastającą lewicę bo tam nie ma warunków na socjalizm który by pogrzebał graj dosłownie w kilka miesięcy...

M.ChObi napisał/a:

Czyli rozumiem że będzie tak :
Popiera was dziś max 5-10 % ludzi dojdziecie do władzy ( ciekawe jak ?? ) Spiszecie listę ludzi którzy mówią Że uszatek jest ok i zakładamy że ty będziesz wykonywał egzekucję . Akcja będzie wyglądać tak:
Pukasz do drzwi ktoś tam otwiera a ty wyciągasz kartkę papieru i mówisz " Kowalski ? w imieniu narodowców dziś cię zlikwidujemy ", wyciągasz swój magiczny świetlny miecz z napisem Bóg Honor i zakaz pedałowania i ciach po kolesiu , następnie wycierasz krew z siebie i pukasz dalej a wszyscy razem z kierowcą autobusu zaczynają klaskać . Tak to będzie wyglądać?


Nie... Narodowcy prawicowi to ludzie honoru. Trzymają się zasady "prawo nie działa wstecz" do końca.
Sprawa jest taka że wielu stalinowców i komunistów późniejszych swoich zbrodni dokonało niezgodnie z prawem które sami stworzyli, bo jak wiadomo prawo było tylko przykrywką. Więc wielu z nich można zgodnie z samym prawem PRLu skazać.
Z tego co wiem możesz zbyć spokojny. "Czyny" Urbana, czyli propaganda PRLowska, nie kwalifikują się w sumie do kary żadnej.

M.ChObi napisał/a:

Co do aborcji to jest indywidualna sprawa każdej osoby i zastanawia mnie jedno czy zdajesz sobie sprawę że trzepiąc kapucyna albo kończąc na twarzy partnerki / partnera ( kto co lubi ) też dokonujesz masowych mordów nienarodzonych dzieci ? Ciekawe jak możesz z tym żyć


Raz: Jesteś chorym skurwielem uważając że kobieta ma prawo zabijać dziecko tylko dlatego że natura wypracowała metodę ochrony rozwijając się dziecka w środku matki...
Dwa: Jesteś chorym skurwielem który na dodatek jest debilem. Plemnik czy komórka jajowa to gemty, czyli komórki posiadające połowę wymaganego do życia i działania DNA. Nie jest to człowiek. Człowiekiem staje się gdy gamety obu płci się połączą.
Zgłoś
Avatar
Mił 2012-11-02, 20:31
Jaki Słowacki?
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-02, 20:31
Anders Breivik napisał/a:


Zbyt daleko idące wniosku wysnuwasz, nie wszyscy tutaj są idolami kogokolwiek z sejmu. No ale jesteś zbyt ograniczony, sądząc po twoim awatarze


O ja pier... myślałem, że tylko w Kabarecie Moralnego Niepokoju można usłyszeć tekst o byciu czyimś idolem. Jak się okazuje, życie przerasta kabaret. I taki jeszcze komuś wytyka, że jest ograniczony...

Zgłoś
Avatar
p................6 2012-11-02, 22:11
Nefario napisał/a:

Arashel - nic dodać nic ująć

Co do reszty zidiociałych fanbojów Urbana, polecam podpisywać się pod jego filmami z imienia i nazwiska. Jak już narodowcy dojdą do władzy będziemy was likwidować tak samo jak wy niepełnosprawne i poczęte poprzez gwałt dzieci. W końcu na chuj nam tacy ludzie? Nie wiedzą nic o polityce, o historii, sieją ferment i są chorągiewkami medialno politycznymi. Klepią to co jest akurat modne Jak dla mnie jesteście mniej wartościowi niż Maciek z klanu. Ten przynajmniej nie udziela się w polityce bo wie że gówno z niej ogarnia


zlikwidowany to mozesz zostac ty podskakujacy w podrygach debilu. wlasnie wychylasz sie do odstrzalu bo za brak szacunku do kazdego czlowieka nalezy ci se utylizacja. i chuj mnie obchodzi ze to czerwone bydle wystarczy ze puknie w stul i takie malpy jak ty juz radosnie podskakuja

tacy jak ty mieli strzyczki w norymberdze a ich scierwa byly wywlekane w samosadach na ulice. wiec naucz sie szanowac ludzi i ne wyrywaj swoich przeszczepionych lapek na drugiego czlowieka baranie
a narodowe bydleta honorem wyceraja krzywe mordy a stoja w szeregu z czerwona holota w nienawsci do myslacych inaczej
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-02, 23:58 1
Arashel napisał/a:


nie PiS... PiS to lewica...


Oj ja cie, dowcip roku, dobrze, że Jarek tego nie słyszy... ))
Arashel napisał/a:


Nie... Narodowcy prawicowi to ludzie honoru.


Ale jaja, jeszcze lepszy dowcip, Oj nie mogę, moje zajady... Honorowa banda pojebów w moherowych beretkach plus chuligani i kibole... ludzie honoru. Hihihi ))
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2012-11-03, 3:05
Komunistyczne ścierwo z milionami na koncie, nabija się z polaków, zamiast zawisnąć na końcu sznura. Jego szczęście, że zapewne nie dożyje wolnej polski, bo sroga kara by tę kurwę spotkała !
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-03, 9:00
torro napisał/a:

Oj ja cie, dowcip roku, dobrze, że Jarek tego nie słyszy... ))


Dowcipem jesteś ty. Człowiek który śmie się odzywać a nie zna ani gospodarczego programu partii ani tego co w dwa lata zrobiła...
To były tylko i wyłącznie lewicowe działania...

torro napisał/a:

Ale jaja, jeszcze lepszy dowcip, Oj nie mogę, moje zajady... Honorowa banda pojebów w moherowych beretkach plus chuligani i kibole... ludzie honoru. Hihihi ))


A co kibole mają wspólnego z prawicą? Nacjonalizm? Mój ty debilu słodki. Nacjonalistów/narodowców masz po każdej stronie polityki. Propaganda lewicowa III Rzeszy czy ZSRR także była ukierunkowana na budowę silnego Aryjskiego lub Radzieckiego narodu i pracę na rzecz jego dobra. To także forma nacjonalizmu.
Co do moherów... To twoje lewicowe ścierwo w rządzie uznało że np. TV Trwam nie ma miejsca na multipleksie bo nie są pewni finansowo. A jeszcze 10sec przed pojawieniem się pośród zarządu TV Trwam pomysłu na chęć takiego nadawania od tych samych politycznych sił i przez ich media płynął jasny przekaz jak to o. Rydzyk pływa w złocie, rzyga dolarami i prawie wyzyskuje biedne miliony staruszków które co miesiąc przesyłają im forsę... Może wpierw zacznij od swojej postawy a potem patrz na innych. Bo jeśli ty grasz nie fair to zmuszasz innych do dostosowania się...
A tak w ogóle... Jakim prawem nazywasz ich debilami?

No i czemu odpowiedziałeś na tak małą ilość wątków w moim poście? Czyżbyś się jednak zgadzał z nimi a próbował zasłonę dymną stworzyć że mimo wszystko nadal jesteś w opozycji do moich słów?
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-11-03, 13:22
Arashel, po co z nim rozmawiasz? Przecież to kompletna strata czasu, dyskusja będzie polegała na tym, że Ty będziesz się "produkował" i punktował wszystkie jego głupie wypowiedzi, a on i tak przypierdoli się do jednego zdania, bo na resztę nie może znaleźć żadnych kontrargumentów.

Zostaw go, niech sobie żyje w swoim własnym, ograniczonym świecie.
Zgłoś
Avatar
torro 2012-11-03, 14:11
Na co tu odpowiadać, z prawicowo-narodowym bełkotem nie ma co polemizować, bo to go tylko niepotrzebnie nobilituje. Wystarczająco sam się ośmiesza. Tym bardziej z chamstwem i wyzwiskami.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-03, 15:30
Nie ma co polemizować? Wyhoduj sobie chociaż internetowe jaja by przyznać się że nie masz argumentów żadnych by bronić swoich tez... Chyba nie wymagam za wiele...

"Tym bardziej z chamstwem i wyzwiskami."
Oczywiście... Bo twój tekst o honorowej bandzie pojebów wyzwiskiem nie był...
Hipokryzja się kurwa z ciebie wylewa wszystkimi dziurkami...
Zgłoś
Avatar
p................6 2012-11-04, 9:33
Arashel napisał/a:

Nie ma co polemizować? Wyhoduj sobie chociaż internetowe jaja by przyznać się że nie masz argumentów żadnych by bronić swoich tez... Chyba nie wymagam za wiele...

"Tym bardziej z chamstwem i wyzwiskami."
Oczywiście... Bo twój tekst o honorowej bandzie pojebów wyzwiskiem nie był...
Hipokryzja się kurwa z ciebie wylewa wszystkimi dziurkami...


internetowe jaja to wlasnie jedyne na co cie stac a argumenty z dupy zostaw dla rownie niemyslacych kolegow
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-11-04, 9:40
Jak już twierdzisz że moje argumenty są złe to wyjaśnij od razu dlaczego. Inaczej niestety twój tekst broni się techniką "są złe, bo tak!", a to nie jest za dobra metoda.
Poza skąd wiesz o tym na co mnie stać poza internetem? Znamy się?
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-05, 10:46 146
I znowu Urban.
Przypominam, że pierwsze komentarze sugerujące wypierdalanie z tym komuchem dostają powyżej 200 piw


0:02 - są cycki
Zgłoś
Avatar
Necronomicon 2012-11-05, 10:48 24
Ja pierdole, on ma coś z głową czy jaki chuj ? Miał tak bardzo zjebane dzieciństwo ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie