18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
StachuJoness Wczoraj 19:11 9
Panie kierowniku taki zapierdol że nie ma kiedy wywrotki załadować
Zgłoś
Avatar
radek225 Wczoraj 19:26 6
Przecież uniesiony kiper widać w lustrach, ja pierdole.... Taka sama gwiazda jak ci, co 4 metrowym,zestawem wjeżdżają w tunel o wysokości 3.5m.
Zgłoś
Avatar
Marris Wczoraj 19:43 1
Pewnie nawalony jak szpadel
Zgłoś
pewnie ukr na kupionym prawku
Zgłoś
Avatar
Lobo24 Wczoraj 20:02 3
Złomiarze go kochają.
Zgłoś
Avatar
Prosty Wczoraj 20:10 1
Łódź kurwa, to mi się zawsze z Pazurą kojarzy ^^
Zgłoś
Avatar
Matt Wczoraj 20:15 2
Ale ze kierowca volvo ktory go puscil nie zareagowal to juz kurwa, czlowiek chuj...
Zgłoś
Avatar
KJP678 Wczoraj 20:20 1
straty wyceniono na 21 złotych i 37 groszy
Zgłoś
Avatar
michal257 Wczoraj 20:22
Łódź kurwaaaaa!
Zgłoś
Avatar
Janko Wczoraj 20:24 2
Super Łódź
Zgłoś
Avatar
JanzDukli Wczoraj 20:43 5
Up, up, up
Weźcie mi proszę wytłumaczcie, bo ja prosty chłop jestem, jaką winę ponosi miasto Łódź za to, że jakiś debil przez swoją głupotę zdemolował fragment ulicy.
To jakbyście rozgrzeszali mordercę z A1 który spalił w samochodzie rodzinę z małym dzieckiem, mówiąc:
"No tak... to koło Piotrkowa Trybunalskiego.. i wszystko jasne..."
Zgłoś
Avatar
cocktajl Wczoraj 22:39 2
Żeby było śmieszniej, dowcipniś zablokował główne skrzyżowanie "Marszałków" w centrum Łodzi. Godzinę kurwa do roboty jechałem zamiast 20 minut.
Zgłoś
Avatar
baronturbina Wczoraj 23:27
radek225 napisał/a:

Przecież uniesiony kiper widać w lustrach, ja pierdole.... Taka sama gwiazda jak ci, co 4 metrowym,zestawem wjeżdżają w tunel o wysokości 3.5m.


Prawko robił przez projekt unijny. Tam wszyscy zdają. Z drugiej strony to Łódź więc nie ma się co dziwić.
Zgłoś
Avatar
vect0 Wczoraj 23:36
jebać busiarzy, tirowców i każdy margines społeczny myślący że jeżdżenie autem które przewozi towary sprawia, że są najważniejsi na świecie. Pierdolone zwierzęta i jaskinowcy. Wiecznie w internecie widać tych kurwa profesorów chłopskorozumizmu, którzy usprawiedliwiają wszystko tym, że gdyby nie oni to by nic w sklepach nie było. Jebać ich do spodu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie