18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pSTANLEY Wczoraj 23:53
JanzDukli napisał/a:

Up, up, up
Weźcie mi proszę wytłumaczcie, bo ja prosty chłop jestem, jaką winę ponosi miasto Łódź za to, że jakiś debil przez swoją głupotę zdemolował fragment ulicy.
To jakbyście rozgrzeszali mordercę z A1 który spalił w samochodzie rodzinę z małym dzieckiem, mówiąc:
"No tak... to koło Piotrkowa Trybunalskiego.. i wszystko jasne..."



Żadną, przecież koszt naprawy tego bajzlu zostanie ściągnięty z ubezpieczenia tego "kierowcy".
Zgłoś
Avatar
hitmeme Wczoraj 23:59
vect0 napisał/a:

jebać busiarzy, tirowców i każdy margines społeczny myślący że jeżdżenie autem które przewozi towary sprawia, że są najważniejsi na świecie. Pierdolone zwierzęta i jaskinowcy. Wiecznie w internecie widać tych kurwa profesorów chłopskorozumizmu, którzy usprawiedliwiają wszystko tym, że gdyby nie oni to by nic w sklepach nie było. Jebać ich do spodu



Jeszcze motocyklistów , rowerzystów , kierowców bmw ,audi itp. czarnych , białych, żółtych , latynosów , ciapatych , ruskich , ukrów ,lezby , pedałów , transów , pedofili , zoofilii , księży , komuchów , żymian i warszawiaków.
Zgłoś