18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
mygyry 2019-11-07, 8:12 13
Ja ni ponimaju, ja robotaju
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-11-07, 8:15 4
Może nie mieli zbierać tylko rozdrobnić.
Ja do liści też kosiarki używam. Bardziej skuteczna niż odkurzacz.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-11-07, 8:25 21
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Może nie mieli zbierać tylko rozdrobnić.
Ja do liści też kosiarki używam. Bardziej skuteczna niż odkurzacz.



Również używam kosiarki ale pewnie też zauważyłeś, że oboje napisaliśmy "kosiarka" a nie podkaszarka/kosa.

Nie ma co się doszukiwać głębszego sensu na tym filmiku. Dostali zlecenie aby skosić to poszli i koszą aż nie wypalą całej benzyny. Jakby tam był śnieg to by śnieg kosili.
Zgłoś
Avatar
_................e 2019-11-07, 8:25
Koszenie trawy, przy okazji liści.
Zgłoś
Avatar
lateralustool 2019-11-07, 8:51
Kierowniku tego koszenia to nie do przerobienia
Ps na godzinę maja
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-11-07, 8:51 6
~Velturałkę napisał/a:

Również używam kosiarki ale pewnie też zauważyłeś, że oboje napisaliśmy "kosiarka" a nie podkaszarka/kosa.
Nie ma co się doszukiwać głębszego sensu na tym filmiku. Dostali zlecenie aby skosić to poszli i koszą aż nie wypalą całej benzyny. Jakby tam był śnieg to by śnieg kosili.



Bo tam głównie nierobów z urzędu pracy kierują. Porobi skurwiel kilka dni w roku, a resztę czasu żyje na nasz koszt. Kiedyś byłem (z ciężarną żoną żeby nie było) to jakiś socjalny chuj obok dostawał kolejne oferty pracy - "asystent elektryka?, ale ja mam lęk wysokości a to na drabinie trza tak?", "na dworzu? Panie przy moim altretyźmie? Ni dam rady" Jebaniec z 5-6 ofert odrzucił w ciągu trzech minut, po czym leży do góry chujem całymi dniami albo idzie do zakładu szwagra zarabiać na gębę a socjal ma w gratisie. O zmarłych niby się źle nie powinno mówić, ale Kuroniowi należy się pośmiertny kij w kakao.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-11-07, 9:01 14
nowynick napisał/a:

Bo tam głównie nierobów z urzędu pracy kierują. Porobi skurwiel kilka dni w roku, a resztę czasu żyje na nasz koszt. Kiedyś byłem (z ciężarną żoną żeby nie było) to jakiś socjalny chuj obok dostawał kolejne oferty pracy - "asystent elektryka?, ale ja mam lęk wysokości a to na drabinie trza tak?", "na dworzu? Panie przy moim altretyźmie? Ni dam rady" Jebaniec z 5-6 ofert odrzucił w ciągu trzech minut, po czym leży do góry chujem całymi dniami albo idzie do zakładu szwagra zarabiać na gębę a socjal ma w gratisie. O zmarłych niby się źle nie powinno mówić, ale Kuroniowi należy się pośmiertny kij w kakao.


Z własnego doświadczenia stwierdzam, że pierdolisz.
Gdy chciałem otrzymać dotacje na rozwój działalności to jakiś kurwa imbecyl wymyślił, że trzeba być pół roku na bezrobociu (po jaki chuj nie wiem), w tym czasie oprócz regularnego stawiania się w tym zjebanym urzędzie to nie masz żadnej możliwości odrzucenia oferty pracy, musisz grzecznie zabrać papiery i zapierdalać do potencjalnego pracodawcy i on ci musi wpisać, że się nie nadajesz i znowu był na jakiś czas spokój.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-11-07, 9:34
nowynick napisał/a:

Bo tam głównie nierobów z urzędu pracy kierują. Porobi skurwiel kilka dni w roku, a resztę czasu żyje na nasz koszt. Kiedyś byłem (z ciężarną żoną żeby nie było) to jakiś socjalny chuj obok dostawał kolejne oferty pracy - "asystent elektryka?, ale ja mam lęk wysokości a to na drabinie trza tak?", "na dworzu? Panie przy moim altretyźmie? Ni dam rady" Jebaniec z 5-6 ofert odrzucił w ciągu trzech minut, po czym leży do góry chujem całymi dniami albo idzie do zakładu szwagra zarabiać na gębę a socjal ma w gratisie. O zmarłych niby się źle nie powinno mówić, ale Kuroniowi należy się pośmiertny kij w kakao.



Pan mógł sobie krecic nosem, ale dostaje papier i zapierdala do pracodawcy, tam moze szopke odstawić że nie chce pracować. Pracodawca mozę mu wtedy podbic paier, że nie nadaje sie do pracy, albo kazać mu wy@#$alać. Wtedy kolo ma problem, a pracodawca moze sie wytłumaczyć, ze kolo wprost powiedział że nie bedzie pracować. tak najlepiej ujebac nierobów.
Zgłoś
Avatar
Krak 2019-11-07, 9:51
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Może nie mieli zbierać tylko rozdrobnić.
Było zlecenie na ostatnie koszenie przed zima to koszą., a to że wcześniej liście spadły to przecież ich nie będą sprzątać żeby skosić
Wytłumaczalne?

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-11-07, 9:59 11
Urząd pracy to jest kolejny zraczały twór socjalistów. Jak ktoś chce pracować to robotę znajdzie i nie potrzebuje pośrednika.
Zamknąć to w pizdu.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-11-07, 9:59 1
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-11-07, 10:47 5
mygyry napisał/a:

Gdy chciałem otrzymać dotacje na rozwój działalności to jakiś kurwa imbecyl wymyślił, że trzeba być pół roku na bezrobociu (po jaki chuj nie wiem), w tym czasie oprócz regularnego stawiania się w tym zjebanym urzędzie to nie masz żadnej możliwości odrzucenia oferty pracy, musisz grzecznie zabrać papiery i zapierdalać do potencjalnego pracodawcy i on ci musi wpisać, że się nie nadajesz i znowu był na jakiś czas spokój.



Nie wiem jak z tym pół roku ale potwierdzam co napisałeś bo też jak chciałem dotację na założenie firmy wziąć to na dzień dobry kazali się zarejestrować jako bezrobotny i kurwa aby im świadectwa pracy przynosić i to i tamto i siamto aby mieć status bezrobotnego. Mówisz im, że nie chcesz zasiłku tylko po prostu jako bezrobotny się zarejestrować przed otwarciem działalności aby spełnić wymogi dotacji... nie kurwa. Przynoś papierologię. Później co? Wniosek i pierdolenie, że już hajsu nie mają i może będzie za pół roku albo za rok a jak mówisz, że chcesz otwierać za miesiąc to rozkładają ręce i masz 2 opcje: albo czekasz grzecznie jak chuj na zbawienie i łudzisz się, że może hajs będzie albo otwierasz bez dotacji i już jej nie możesz dostać bo otworzyłeś i już nie jesteś bezrobotnym. Witamy w dziczy.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2019-11-07, 10:52 16
~Velturałkę napisał/a:

Również używam kosiarki ale pewnie też zauważyłeś, że oboje napisaliśmy "kosiarka" a nie podkaszarka/kosa.
Nie ma co się doszukiwać głębszego sensu na tym filmiku. Dostali zlecenie aby skosić to poszli i koszą aż nie wypalą całej benzyny. Jakby tam był śnieg to by śnieg kosili.



Takie rzeczy już były w Polsce.
Styczeń 2018, Świniary, woj. wielkopolskie

Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-11-07, 11:26 8
BrunerOvned napisał/a:

Takie rzeczy już były w Polsce.
Styczeń 2018, Świniary, woj. wielkopolskie


skurwysyny zaskoczyli zimę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie