18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Jest krew
I................d • 2010-05-03, 10:04
- Jak jest krew to koniec...
- Ty nie, jak jest krew to chuj.

Zgłoś
Avatar
SkoQ 2010-05-03, 12:45
Chłopaki nie umieją się tłuc, i to widać nie potrzebnie machają nogami, jak się nie umiesz naparzać to się nie walczy nogami... ale fala komentarzy cioty i tak dalej jest żenująca... jeśli jestescie kozakami, to od
4kmedo
0oxy
~clio
czekam na filmiki z walk ...
gdy walczysz to kończy się to co widzisz na filmach które oglądasz z fotela, a zaczyna się adrenalina i ból...walczyli do krwi, najlepiej jak umieli...
Zgłoś
Avatar
KoBi44 2010-05-03, 12:59
heheh akcja mnie rozjebała faktycznie bija sie jak cioty ale walka jak najbardziej ferr i pełna kulturka, przynajmniej nie siedza na przystanku i nie demoluja wszystkiego dokoła popieram takie ustawki
Zgłoś
Avatar
svenson 2010-05-03, 13:02
znaczy napierdalanina ala taniec najebanych pawianów, ale typek ostro dostał w ten ryj
Zgłoś
Avatar
ziomx123 2010-05-03, 13:08
-teraz już się napierdalać!
-już??
Zgłoś
Avatar
Kooron 2010-05-03, 13:15
dobra garda niema co i ciosy tez zajebiscie wyprowadzane
Zgłoś
Avatar
CKM88 2010-05-03, 13:28
co to za cioty
Zgłoś
Avatar
T................1 2010-05-03, 13:37
sami znawcy sztuk walk sie znalezli najnormalniejsza bojka, kazdy normalny chlopak w wieku takim sie bil i to nic dziwnego.
"bija sie jak cioty" - a czego sie spodziewacie po 14latkach? mma? bruce'a lee? xD ktos pieprzyl farmazony, ze to prymitywne czy cos, gowno prawda - to jest normalny samczy odruch zeby walczyc i zwyciezac innych. trzeba byc zniewiescialym pedalem zeby nie lubic sie bic ba! wiele dziewczyn ma wieksze jaja od takich, bo nie widza nic zlego w takich kulturalnych bojkach jeden na jeden, do krwi, bez jakiegos pastwienia sie nad przegranym - normalka
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2010-05-03, 13:49
Ten biały widać że muay thai trenuje, bo mu z łokcia wyjebał
Zgłoś
Avatar
zefir666 2010-05-03, 13:50
machają łapami jak wiatrakami
Zgłoś
Avatar
Człowiek Widmo 2010-05-03, 14:15
jak koguty do siebie skaczą
Zgłoś
Avatar
Władimir Jasne Słoneczko 2010-05-03, 14:24
Po tym co tu zobaczyłem stwierdzam jedno... oni na pewno zostali by do końca biesiady
Zgłoś
Avatar
pasholvon88 2010-05-03, 14:33
Trochę dzieciakom nie idzie, ale nic to. W ich wieku tak zwykle wyglądają takie zabawy. Jakoś mnie to nie rozbawiło, nie zszokowało, nie dało do myślenia... Mimo wszystko jak widać w niektórych wzbudza niezdrowe emocje... Proponuję tedy wyjść na ulice i sprawdzić swoje zdolności bojowe na "jebanych dresach", "pierdolonych nazistach", "tych skurwielach, które nie zasługują na nic więcej", a nie rozprawiać w sposób prymitywny o przemocy dalej siedząc na zatłuszczonym zadku. Z góry serdecznie dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2010-05-03, 15:03 1
Styku napisał/a:

No cipy niezłe... Na wuefie powinni kurwa uczyć przyjmowania prawidłowej postawy, trzymania gardy i wyprowadzania podstawowych ciosów. Mniej takich ciot by było.



Ja miałem to szczęście, że swego czasu w szkole miałem takie zajęcia. Pozycja, garda, ciosy, kopnięcia, uniki.

To zaowocowało tym, że poszedłem na kick-boxing. W sume zrezygnowałem, bo jestem za niski i trudno mi było kopać przeciwników. Teraz chodzę na boks

SkoQ napisał/a:

Chłopaki nie umieją się tłuc, i to widać nie potrzebnie machają nogami, jak się nie umiesz naparzać to się nie walczy nogami... ale fala komentarzy cioty i tak dalej jest żenująca... jeśli jestescie kozakami, to od
4kmedo
0oxy
~clio
czekam na filmiki z walk ...
gdy walczysz to kończy się to co widzisz na filmach które oglądasz z fotela, a zaczyna się adrenalina i ból...walczyli do krwi, najlepiej jak umieli...



No ale kurwa, jeden z bohaterów, ręce przy pasie i się bije. Drugi wyprowadza śmieszne kopnięcia, odsłania twarz i przechyla sie do tyłu. Krok w bok, cios i leży.

Nie pierdol mi, że jestem forumowym teoretykiem, bo jak w/w napisałem coś tam chyba wiem po kilku latach chodzenia na sztuki walki. Aikido w podstawówce, 3gim kb, 1lo do teraz boks.

Komentuję to co widzę. Machają jak młucarnia. Po kilki minutach koleś pewnie był strasznie zmęczony.

Szczególnie ten co dostał, nie zna PODSTAWOWYCH zasad w walce, które niektórzy mają intuicyjne.

I dalej będę uważał, że są ciotami. Tak się mówi "na ulicy" na takich. Co zrobisz?
Zgłoś
Avatar
mccoob 2010-05-03, 15:26
OOOOO JAAA ROZJEBAŁEŚ MU ŁEB!



[ Komentarz dodany przez: Scarlet: 2010-05-03, 15:32 ]
nie krzyczymy!
Zgłoś
Avatar
Koldy 2010-05-03, 16:08
Te, ale zalało go nieźle..
oglądam 3 raz i nie widzę gdzie on go tak jebn*ł. :<
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie