18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
paragon0 2024-03-10, 19:03 1
majeńka napisał/a:

Znacie moje poglądy: pewne rzeczy są nie do wybaczenia!


Samiczy solipsyzm jest straszny
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-10, 19:16
^ Wydaje mi się że akurat gapienie się na cycki to zwykle samczy a nie samiczy obyczaj.
Zgłoś
Avatar
Szrek_masochista 2024-03-10, 20:17
A co maja robic porostrzelac tych wszysgkich gwalcicieli? Wezcie sie zastanowcie co innego mialyby zrobic niz protestowac XD
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2024-03-10, 20:52 1
Dziwki trzaskowskiego
Zgłoś
Avatar
MatiLodz 2024-03-10, 20:54 3
no i kurwa u nas sie zaczelo to spierdolenie lewackie umyslowe..
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-03-10, 21:00 1
majeńka napisał/a:

^ Wydaje mi się że akurat gapienie się na cycki to zwykle samczy a nie samiczy obyczaj.



Tu przykład sadistic.pl/t/588550
Zgłoś
Avatar
Igorek95 2024-03-10, 21:01
Głupie rozpieszczone dzieci, wjebałbym po 500 godzin prac społecznych rozpoczętych od czyszczenia pomnika Syrenki
Zgłoś
Avatar
dr.lecter 2024-03-10, 21:08
Czy ta syrenka połamała ich prawa, że się na niej wyżyły?
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-03-10, 21:16
Siriuz napisał/a:

Dzieci "planeta płonie" Trzaskowskiego... pomyślcie tylko ile tego cholerstwa jest teraz w Warszawie skoro udało mu się wygrać tu wybory i znowu próbuje...



Bo wyborców trzeba umieć sobie wychować.
Zgłoś
Avatar
pierdyl 2024-03-10, 23:25 1
baronturbina napisał/a:

Chłopaku idź lepiej na wschód do swoich czerwonych braci.



No tak, wasza spierdolona logika w pełnej krasie. Nie podoba ci się coś, co robi lewactwo - jesteś ruskim agentem... Ja pierdole, nie mam słów na takich debili, jesteś kretynem. Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że takich jak ty jest dużo więcej.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-03-10, 23:38
Ruchałby je wszystkie...
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-03-10, 23:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

Tu przykład sadistic.pl/t/588550

Mógłbyś proszę wyjaśnić? Bo nie rozumiem. Czy chodzi ci o coś co ja powiedziałam, czy też odpowiadasz w ramach innego wątku pod tym postem?

Jeśli chodzi o mój wątek odpowiedzi, padło słowo "solipsyzm" które, jakkolwiek było mi znane, nie jest czymś co żadno z nas używa na co dzień. Może tu leży sedno nieporozumienia? Albo może odpowiadasz w płytszym kontekście albo w kontekście obok?

Bo autentycznie mam problemy z interpretacją.

(I taki meta komentarz: mamy tu odpowiednik dyskusji wykształciuchów po 5tym piwie. )
Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2024-03-11, 0:48
Były trzy dziewice tzn. jedna została ostro wyjebana i zmarła gdzieś ostatnio warszafce. Teraz zostały te dwie tępe pizdy Ostatnie pokolenie.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-03-11, 10:01 2
pierdyl napisał/a:

No tak, wasza spierdolona logika w pełnej krasie. Nie podoba ci się coś, co robi lewactwo - jesteś ruskim agentem... Ja pierdole, nie mam słów na takich debili, jesteś kretynem. Na pocieszenie mogę ci powiedzieć, że takich jak ty jest dużo więcej.



Żeby być lewakiem trzeba mieć obniżony poziom rozumu. Często dzieci i młodzież przez to przechodzi, ale wejście w dojrzałość i samodzielność szybko leczy ten stan. Cytując klasyka: "Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie skurwysynem, ale kto na starość socjalistą pozostał, ten jest po prostu głupi".
Zgłoś
Avatar
minions 2024-03-11, 11:06
Jest sezon polowań na takie małpy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie