18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Apolityczny 2017-06-13, 22:09 18
To powinno się nazywać karakan.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2017-06-13, 22:10 9
Zgłoś
Avatar
P................M 2017-06-13, 22:13 7
Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia
Zgłoś
Avatar
support3 2017-06-13, 22:19 21
@UP wszystkich nie wsadzi oszczędzi cały komuszo-socjalistyczy PIS
Zgłoś
Avatar
saves 2017-06-13, 22:20
Niech te skurwiele zmienia politykę zwrotów. W każdym normalnym sklepie gdy coś zwracasz oddają gotówkę lub zwrot na kartę. Te chujki zwrócą. Na kartę zakupową do ICH sklepu. Na chuj mi to, jak tam gówno sprzedają? Kupiłem raz i nigdy więcej.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2017-06-13, 22:51 14
IKEA can't keep up with the demand': German shops runs out of beds for refugees as officials scramble to find shelter after 37,000 arrive in just one week.
dailymail.co.uk/news/article-3228856/Orderly-German-welcome-masks-chao...
Przypadek nie sadze.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-13, 23:05 1
Z manią wielkości prezesa to te schodki coś przymałe.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-06-13, 23:07 41
Cytat:

Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia



Z wyjątkiem tych posiadających legitymacje członkowskie Pis, ma się rozumieć.
Zgłoś
Avatar
htp 2017-06-14, 3:03 10
PANxxxBDSM napisał/a:

Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia


Na razie daje im robić u siebie karierę.
Zgłoś
Avatar
jacuch84 2017-06-14, 8:45
Nie rozumiem...
Zgłoś
Avatar
suchysongoful 2017-06-14, 10:47 3
podobno kwasniewski jest 3 cm wyzszy od karakana a jest postrzegany jako wysoki w spol.
Tak wlasnie dziala manipulacja medialna
pzdr
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-06-14, 11:31 6
Jak polityczny suchar to polityczny komentarz.

Nie jestem za zupełnie PISem bo wkurwia mnie tzw państwo opiekuńcze, ale...

...wczoraj sobie oglądam ,,minęła 20" i powiem że tvp (no telewizja pis nie oszukujmy się) mówi do rzeczy w temacie skurwieli na pontonach.

Była debata dwóch gości (nazwisk nie wymienię) jeden oszołom z PO, drugi koleś z PISu. Ten z PISu mówił mega do rzeczy i zaorał tego zjeba z PO. Kompletnie zjechał i zaorał w sposób merytoryczny i kulturalny. Tamten tylko się unosił i pierdolił jak łysy z brazzers.

Serio- u nas TVPis na temat ,,uchodźców" nie owija w bawełnę, mówi jak jest i to mi się podoba.

A PO co by zapewne porządnie w łapę od niemca chciało dostać za rozjebanie Polski chuj w dupę i WON!

Się uniosłem jak balon z helem.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-06-14, 11:46 6
PANxxxBDSM napisał/a:

Prezes jest dobry, bo wszystkie popłuczyny komunistowskie wsadzi do więzienia



Zgadza się - szkoda tylko że połowa kadencji a liczba wsadzonych jak wynosiła zero, tak wynosi zero

100Burned napisał/a:

...wczoraj sobie oglądam ,,minęła 20" i powiem że tvp (no telewizja pis nie oszukujmy się) mówi do rzeczy w temacie skurwieli na pontonach.



Ja natomiast przypomnę, że wszystkie kwestie związane z tym, że niemcy uważają że mogą coś Polsce narzucić wynikają z tego że Lechu "ląduj dziadu" Kaczyński podpisał traktat Lizboński, który w praktyce zmienił EU ze związku państw w państwo związkowe (zmienił konfederację w federację).

Zatem pis bohatersko rozwiązuje problem, który sam stworzył.

Typowi socjaliści są typowi.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2017-06-14, 12:11 2
up

No dobra, zgadzam się. Tyle że teraz jakoś trzeba to rozwiązać a nikt poza PISem nie planuje tego zrobić.
Zgłoś