18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Jest taka możliwość, żeby Rafał Fronia...
k................s • 2018-02-10, 13:27
...zamienił z nami kila słów?

No jasne, że tak. Ja myślę, że z chęcią


...szczery do bólu
ukryta treść

Ciekawe, czy na gwarancje na gwarancje miałby tak samo wyjebane, jak na wywiad
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-02-11, 2:18
niewielu ludzi stać na wypowiedzenie słowa ,,przepraszam,, i na przykład źle się czuję,
teraz każdy kompleks zgrywa koksa
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-02-11, 9:42 1
Cytat:


Ale ty tępy ignorant jesteś...Gościu chciał spełnić swoje marzenie, wejść na szczyt, ale w drodze skała złamała mu rękę i przekreśliła jego marzenie, praktycznie na finiszu, gościu jest tym sfrustrowany i przybity, a jakaś tępa dzida wypytuje go o głupoty. Ty zaś dostosowujesz swój poziom do podstawówki...



Tranem się zatrułeś czy co? Przecież napisałem to samo, tylko innymi słowami.
Zgłoś
Avatar
Bubel_band 2018-02-11, 10:16
elvis439 napisał/a:

Widać iż większość komentujących tutaj to pisowskie kur*y za przeproszeniem. Facet ma pasję realizuje marzenia, ucierpiał przy tym, a ta głupia pseudo dziennikarka jeszcze ma czelność pytać się jak się czuje. Poziom tej "telewizji" jest poniżej wszystkiego, tak jak obecna władza. Zapewne zaraz ktoś wjedzie na mnie że za czasów PO było lepiej to od razu odpowiem że też nie nie było dobrze.



Kurwy to Ty i Twoja matka, Ty łajzo i cwelu z Białowieży
Zgłoś
Avatar
allmaciejd 2018-02-11, 22:09
Nadęty kutas z niego i tyle... Niezależnie od nastroju, mógł w grzeczniejszy sposób okazać niechęć do rozmowy... Kurwa dajcie Nam spokój, ciekawe czy taki szczęśliwy jebany będzie jak zdobywając szczyt nikt w mediach o nim nie wspomni, w imie jebanego spokoju, pierwszy kurwa przybiegnie się pochwalić
Zgłoś
Avatar
wigan77 2018-02-12, 1:29
w ogole o chuj tu chodzi? to teraz telewizja sobie dzwoni kiedy chce? to takich rzeczy nie ustawia sie przed wejsciem na antene?
Zgłoś
Avatar
krokodyl 2018-02-12, 13:42
Który z ch---zamazał przekaz -----więc pierwsza odpowiedz dziennikarce na żywo w tvp info z-k2 ---Miała pani kiedyś rękę złamaną -no miałam złamana nogę w kostce ... 2 ---Jak pan się czuje rozmowa dziennikarki z kolegą poszkodowanego z bazy obozu na k2 -kolega po uśmiechu pani dziennikarki pytany przez dziennikarkę jak się czuje kolega i czy może podejść do telefonu- kolega poprosił obolałego kolegę ze złamaną ręka do telefonu ---odpowiedż pani dziennikarz ----NO DO DUPY DAJCIE MI SPOKÓJ ------...dlatego niema ''dżwięku'.'
Zgłoś
Avatar
natking 2018-02-21, 0:18
A może oni nie lubią zarówno stacji jak i jej widzów?
Zgłoś