18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
b................� 2012-10-15, 13:12 5
Z magnesami było dobre, też mnie to zastanawia ;P
Zgłoś
Avatar
LordMrok 2012-10-15, 13:33 13
Widze, że stary model ateisty- "mam wyjebane", odszedł do lamusa zastąpiony nowym ateistą- wierzysz w boga więc będę z tobą walczył chodząc na marsze i pisząc na fejsie o tym jacy to my jesteśmy oświeceni. Przykre
Zgłoś
Avatar
r................h 2012-10-15, 13:43
@up

a jak ty byś postrzegał kolesia, który wierzy w Pana Bobra wyzierającego z norki, który stworzył świat, przy tym postrzegającego się jako tłumacza języka Bobrów?

wg. mnie, kwalifikuje się to przynajmniej do leczenia.
przy kontaktach z dziećmi okoliczność norki może mieć dalej idące reperkusje.

od 15.05 -szatan
Zgłoś
Avatar
_................_ 2012-10-15, 13:44 19
@up up
Zawsze ludzie sobie robili jaja z tego typu zjebanych programów, nie ważne czy to wróżbita maciej przepowiadający przyszłość, jakieś kurwa konkursy, czy tego typu świry. Religia to nie jakaś święta krowa, więc skoro tworzą tego typu zjebane programy na żywo, powinni wiedzieć że będę mieli wesołe telefony.
Zgłoś
Avatar
Prometheus_Coprophagus 2012-10-15, 14:33
Każde wyjście w strefę publiczną (na przykład pokazanie się w mediach) niesie za sobą ryzyko krytyki nie tylko konstruktywnej, ale także sprowadzającej się do robienia sobie jaj.
Inna sprawa - jako niewierzący nie spotykam się z sytuacjami, kiedy ktoś dopierdala mi z racji tego, że nie wierzę i dziwi mnie działanie tego typu w stosunku do wierzących. Abstrahując, rzecz jasna, od programów typu Jesus Chatline, których autorzy próbują wykorzystać czyjąś wiarę dla zdobycia kasy.
Zgłoś
Avatar
LordMrok 2012-10-15, 14:58 5
rzepich napisał/a:

@up

a jak ty byś postrzegał kolesia, który wierzy w Pana Bobra wyzierającego z norki, który stworzył świat, przy tym postrzegającego się jako tłumacza języka Bobrów?

wg. mnie, kwalifikuje się to przynajmniej do leczenia.
przy kontaktach z dziećmi okoliczność norki może mieć dalej idące reperkusje.

od 15.05 -szatan



Ja też jestem ateistą ale nie pisze na forach o "panach bobrach", a ty wg. mnie klasyfikujesz do miana gimbo-ateisty, takim jakim jest Palikot, więc kup sobie wibrator i wsadź go sobie w dupe
Zgłoś
Avatar
veandil 2012-10-15, 16:30 1
teraz biorąc przykład z muzułmanów powinno się spalić przynajmniej 5 ambasad, zrobić rozruchy na ulicach miast i zagrozić wysadzeniem meczetów... a nie zapomniałem chrześcijanie to większość więc takie ruchy zostaną uznane za atak a nie obronę wiary...
Zgłoś
Avatar
baxter 2012-10-15, 19:36
angielski wymagany ?
Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2012-10-15, 19:44
baxter napisał/a:

angielski wymagany ?



Chyba nie. Nie wiem w jakim jezyku mowia.
Zgłoś
Avatar
MaTiXo11 2012-10-15, 20:16 1
Za "nigganigganigganigganigganigga" masz piwo
Zgłoś
Avatar
T34v2 2012-10-15, 20:30 1
Najbardziej w tym całym "ateizmie" wkurwia mnie to, że miał być odejściem od religii, a sam stał się w pewnym sensie religią, tyle że nie polega na wierzeniu w coś/kogoś a na nie wierzeniu i walce z tymi co wierzą oraz ośmieszaniu ich.
Taka trochę hipokryzja i wiara w jedyny słuszny punkt widzenia.
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2012-10-15, 23:04
A mnie najbardziej wkurwiają muzułmanie, żydzi i chrześcijanie. Jedni dymają kozy i niemowlęcia, drudzy stoją za wszystkim, a trzeci są ciemną masą, nie potrafiącą samodzielnie myśleć.
Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2012-10-16, 20:07 1
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-10-16, 23:48
"Nigger nigger Nigger niggerNigger niggerNigger niggerNigger niggerNigger niggerNigger nigger" hahahahahha
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie