18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Jeszcze Polska nie zginęła
K................t • 2013-06-21, 13:05
Dziś ktoś wrzucił taki oto obrazek na tablicę FB.
Bardzo trafne stwierdzenie.



A od siebie dodam, że nie zginie nigdy, bo najpierw poradzimy sobie z czerwonymi pająkami z nocnej zmiany, potem z homosiami a na koniec z cygonami
Zgłoś
Avatar
Enzo_Gorlomi 2013-06-21, 14:42
zapomniałeś o kebabach i kitajcach
Zgłoś
Avatar
Herhard 2013-06-21, 17:16 4
czarnych pedo też bym wyeliminował .
Zgłoś
Avatar
Jad Kiełbasiany 2013-06-21, 17:31 4
Nie zapominajmy o cyklistach!
Zgłoś
Avatar
srasshole 2013-06-21, 17:41
Herhard napisał/a:

czarnych pedo też bym wyeliminował .



pewno masz z nimi przykre doswiadczenia z dziecinstwa.
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-21, 17:48 8
Ja nie wiem, szalony autorze, co ma <bycie komuchem>, <bycie homosiem> itd., do <bycia Polakiem>. Pierwsze dwa są wyrazem ideologii, czy upodobań podmiotu, który <jest>, drugie zaś jest wyrazem przynależności do grupy etnicznej, regionalnej, czy coś w tym stylu.

Ty sobie nie zdajesz sprawy, szalony autorze, że homosie tak samo zawodzą, że Polskę opanowują homofobowie (dobrze odmieniłem?)? Nie próbuj więc wprowadzać podziałów <Polak/nie Polak> w grupie samych Polaków, bo doprowadzić może to wyłącznie do sytuacji, że okaże się, że nie istnieje coś takiego jak <Polak> (ze względu na problem w określeniu desygnatów <Polaka>).
Zgłoś
Avatar
AmorPatriae 2013-06-21, 17:55 2
Polska nie zginie dopóki jest w naszych sercach. To my jesteśmy Polską, a nie ci z wiejskiej. Póki my żyjemy!!!
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-06-21, 17:59 7
tak tak internetowi fajterzy, napewno uratujecie polske
Zgłoś
Avatar
MortenSM 2013-06-21, 18:06
czemu jego głowa ma przedziałek jak dupa?
Zgłoś
Avatar
santaxl 2013-06-21, 18:11
zapomnieliście o największej zarazie - szmatogłowych
Zgłoś
Avatar
isotop 2013-06-21, 18:13 4
O reptilianach, masonerii, cyklistach i pedalskiej żydokomunie też zapomniałeś drogi autorze.
Zgłoś
Avatar
ulteo 2013-06-21, 18:22 3
A na koniec poradzimy sobie z prawicowymi z***ami:D
Zgłoś
Avatar
kroplowa 2013-06-21, 18:32
Cytat:

O reptilianach, masonerii, cyklistach i pedalskiej żydokomunie też zapomniałeś drogi autorze.


Przecież napisał "czerwone pająki z nocnej zmiany".

Swoją drogą coś jest na rzeczy, bo ostatnio widziałem nawet reklamę, w której był murzynek i mówił, że nie może wrócić do swojego kraju bo coś tam coś tam. I tam podali linka do strony, w której mogą się dowiedzieć jak wrócić do swoich macierzystych krajów.
Przekaz prosty: wracajcie do domów, póki możecie.
Zgłoś
Avatar
suabo 2013-06-21, 18:46
Kebabów w Polsce tak wielu nie mamy , może to dlatego ,że z biedy do biedy nikt nie przyjedzie
Zgłoś
Avatar
d................s 2013-06-21, 18:55 1
kroplowa napisał/a:


Przecież napisał "czerwone pająki z nocnej zmiany".

Swoją drogą coś jest na rzeczy, bo ostatnio widziałem nawet reklamę, w której był murzynek i mówił, że nie może wrócić do swojego kraju bo coś tam coś tam. I tam podali linka do strony, w której mogą się dowiedzieć jak wrócić do swoich macierzystych krajów.
Przekaz prosty: wracajcie do domów, póki możecie.



Nie mniej złudzeń - jeśli i arab będzie bardziej produktywny niż ty, to jakakolwiek tam społeczność wolałaby wysłać do jego domu ciebie, niż jego. Tylko tacy "idealiści" jak ty wierzą, że krew, czy tam przeznaczenie, determinuje strukturę psychiczną danego zwierzęcia. Świat rządzi się prawami ekonomii, które abstrahują od lokalnych uprzedzeń.
Zgłoś